Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Nájezdy - nedostatky, postřehy a nápady

Orichi's Avatar
    Server
    CLA01

Lightbulb Nájezdy - nedostatky, postřehy a nápady

Vidím, že tu není samostatný topic pro Nájezdy, tak to vpísnu semka mezi bitvy.

Nájezdy vs. relog I.
    Několikrát se nám stalo, že v průběhu nájezdu to někomu padlo (server error,net error apod.) sice se objevil na mapě nájezdů, ale už nebyl ve skupině a nemohl komunikovat s ostatníma, nechodí mu pak ani pozvánky do bojů a nelze jej pozvat do skupiny zpět. Sice jej lze pozvat manuálně do bitvy, ale i tak si myslím, že by to mohlo být tak, že po odlogu člověk zůstane automaticky ve skupině, nebo když ho to od skupiny oddělí mohlo by jít jej pozvat do skupiny zpět.

Nájezdy vs. relog II.
    Též se nám několikrát stalo, že po potvrzení nájezdu to někoho ze skupiny odpojí a on se nemůže dostat ani na mapu nájezdu ani do skupiny. To znamená vznikne situace, kdy se do nájezdu dostanou jen 4 lidi místo pěti. Též by se dalo řešit tím, že pokud jsou v nájezdu jen 4 lidi, že pozvou do skupiny pátého hráče a ten se bude moci připojit k jejich nájezdu. Je spousta případů, kdy někdo musí nečekaně odejít a ostatní jsou z toho biti.

Skládání nájezdových skupin
    Mohl by existovat systém skládání nájezdů. Tzn. Hráč by si vybral úroveň nájezdu a pak by se joinul. Než by se přihlásili (joinuli) i ostatní tak by si hráč zatím mohl dělat cokoliv dle své libosti. Ve chvíli kdy by bylo přihlášených 5 hráčů vyskočila by všem potvrzovací hláška a v případě, že by byli všichni ready, došlo by i k zapnutí nájezdu. Takže ve výsledku by existovala možnost joinutí skupiny, ale i možnost random player join. .) Krom toho by to částečně zabezpečilo global chat proti spamování skladačů nájezdů.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Nájezdy vyladíme, díky.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Chtěl jsem napsat příspěvek na forum, jak vyladit najezdy.
    Dal jsem funkci vyhledat a identicky prispevek je zde, v tomto vlaknu....

DAT DOHROMADY NAJEZD LVL4 je nadlidsky udel....
    Hodinu a stejne se dohromady neda a kdyz uz da, tak nekdo vypadne v prubehu.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Nájezdy vyladíme, díky.
    A muzem se dovedet kdy? Po vasi dnesni optimalizaci serveru to kope jak o zavod, prodleva odeslani zpravy na chat je nekolik minut nehlede na to ze se samovolne zapina a vypina, jednotka se 4k utokem nablizko sejme celou grupu mych jednotek s 75% odolnosti nablizko a pres 12k hp na jednu prdu..

Server
    CLA01
    Ahoj.Tak SANDRA jsem uz porazil po treti a stale nesplneno.Presne jsem vam to popsal do tiketu a nestal jsem vam ani za 14 dni za odpoved.Tak ze toho blbeho andela ma muj kun stale za zadkem a uz mi to docela bere chut na tuto hru.Tak bych byl rad kdyby konecne nekdo z vas se na to podival a hlavne ze me nedelal blbce.Ps.Jeste doplneni.Vzdy to napise relace neplatna a musim restartovat hru.Vrati me to zpet,ale uz bez jednotek.Tak stim uz konecne neco delejte.Diky GhoticThempl.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Janglein View Post
    A muzem se dovedet kdy? Po vasi dnesni optimalizaci serveru to kope jak o zavod, prodleva odeslani zpravy na chat je nekolik minut nehlede na to ze se samovolne zapina a vypina, jednotka se 4k utokem nablizko sejme celou grupu mych jednotek s 75% odolnosti nablizko a pres 12k hp na jednu prdu..
    Průběžně pracujeme na všech kritických funkcích. Bohužel nelze přesně říct, kdy dojde k opravě tohoto.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by GHOTIC View Post
    Ahoj.Tak SANDRA jsem uz porazil po treti a stale nesplneno.Presne jsem vam to popsal do tiketu a nestal jsem vam ani za 14 dni za odpoved.Tak ze toho blbeho andela ma muj kun stale za zadkem a uz mi to docela bere chut na tuto hru.Tak bych byl rad kdyby konecne nekdo z vas se na to podival a hlavne ze me nedelal blbce.Ps.Jeste doplneni.Vzdy to napise relace neplatna a musim restartovat hru.Vrati me to zpet,ale uz bez jednotek.Tak stim uz konecne neco delejte.Diky GhoticThempl.
    Podpoře stojíš za odpověď okamžitě - to se neboj, že by tvůj ticket otevřeli a nechali tě 14 dní čekat. Začnou tě řešit ihned, jak se k tobě dostanou. Problém je ten, že kvůli obrovskému množství ticketů trvá, než se k tobě podpora prokouše. Rozhodně to bude trvat aspoň 3 týdny. Omlouváme se.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    BROTHER
    Stalo by za to aby zakladatel najezdu mohl definovat LVL najedzu a nizsi se nemohli pripoji
    Aby na mape bylo videt graficky, jestli je to KOOP nakezd, nebo ne a idealne po stisku ALT i cas (nebo neco).
    Najizdet mysi na vsechny najezdy je jaksi zdlouhave......

Server
    CLA01
    No nevím co přesně myslíš tím, aby bylo vidět že nájezd je koop... Ale u každé bitvy je v detailech (když chvíli počkáš nad soubojem) napsáno "Pouze kooperace" nebo "Souboj pro jednoho" (něco v tom smyslu) a dokonce jsou vedle času obnovení i ikonky (tři lidičky - koop, jeden člověk - souboj pro jednoho)

Server
    CLA01
    Jara to myslel tak, že při pohledu na mapu to není vidět. Až po najetí na jednotlivé ikonky se čovek dozví, jestli to je koop a kolik zbývá času. Určitě by bylo fajn, kdyby tyto informace byly dostupný i bez potřebného najíždění na ikonky. Například:

koop: více mečů / šípů
    čas: zobrazoval by se v kroužku u ikonky boje, bo by se zobrazil až po stisknutí ALT

Page 1 of 2 1 2 LastLast