Results 1 to 3 of 3

Thread: Gra nie działa na Androidzie

JJKILLER's Avatar
    Server
    CLA01

Angry Gra nie działa na Androidzie

Mam problem z uruchomieniem tej gry na telefonie. Strona logowania - ok, klikam GRAJ i wyskakuje komunikat że nie mam zainstalowanego FlashPlayer'a. Dziwne to, bo FlashPlayera mam zainstalowanego, przeglądarkę, która flash obsługuje też (dolphin), autouruchamianie flash w przegladarce - włączone, SGS+, Android 2.3.6
    I czemu nie działa???

Server
    CLA01
    Gdybyś nie wiedział flash już nie wspiera androida. A nawet gdyby wspierał patrz wymagania sprzętowe. A jak tak bardzo ci zależy na mobilnej rozgrywce to polecam się zaopatrzyć w tablet z windows 8.1, obecnie jedyne tablety wspierające tą grę.

JJKILLER's Avatar
    Server
    CLA01
    Że Flash już nie wspiera Androida to wiem, Ja mam ostatnią wersję Flash (11) jaka wyszła na Androida, więc wydawało mi się że że powinno zagadać...
    Co do tabletu z win8.1 to zacznijmy od tego że jest to win RT, i z 8.1 ma wspólną tylko nazwę, spróbuj na tym postawić jakiś soft z PC (np. office xp) to zobaczysz różnicę SO.
    Poza tym wywalić kupe kasy za taba z 8.1 tylko po to żeby móc zagrać to musiał bym chyba o....piiii...ć z radości.
    Rozumiem że Adobe siedzi w kieszeni Micros.. i Android jest mu solą w doopie, dlatego nie wspierają, ot taka sobie zmowa... :-(