Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Ulepszanie u trenera

Aniel's Avatar
    Server
    CLA01

Ulepszanie u trenera

Witam,

W stolicy Imperium jest trener, u którego można ulepszyć jednostki. Jest to jednak niewygodne jeżeli idziemy tam z pełnymi slotami jednostek, bo:
    Primo, jest ograniczony limit ile można dać jednostek do treningu. Secundo, nie da się podzielić jednostek z slotu do trenera bezpośrednio, można tylko między slotami, więc idąc do trenera trzeba zostawić coś w garnizonie (o ile jest miejsce).

Dlatego proponuję aby umożliwić dzielenie jednostek u trenera mają komplet armii.

Robert's Avatar
    Server
    CLA01
    A ja proponuję tobie wybudować sobie cech, to nie będziesz musiał latać w ten i nazat...
    A w grze jestem Ulity

Aniel's Avatar
    Server
    CLA01
    Genialny pomysł! Sam na niego wpadłeś? Brawo!..

A tak poważnie to wybudowanie cechu nie rozwiązuje problemu z niewygodą u trenera. No ale jak się nie ma co napisać, to się lata po tematach i spamuje trzy po trzy byleby nabijać sobie posty... żałosne.

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    I po co zaraz się tak unosisz? Zupełnie niepotrzebnie się ekscytujesz. Piszesz coś na forum, więc oczekujesz odpowiedzi.

A wybudowanie cechu rozwiązuje problem o tyle, że nie trzeba latać do trenera, tylko kupować ulepszone jednostki w zamku. Tylko wtedy kosztują one złoto + kryształy.

Aniel's Avatar
    Server
    CLA01
    OK, uniosłem się... nie powinienem, ale jak będziemy na forum pisać też tak, że na sugestie/opinie będą padać głupie odpowiedzi to też bez sensu jest tutaj coś pisać. Dobrze wiem, że cech budowniczych jest alternatywnym rozwiązaniem, ale co z tego? Czy rozwiązuje to problem z przenoszeniem jednostek u trenera? Nie..

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    Dla wszytkich ciekawskich

Quote Originally Posted by Syltom View Post
    Dla ciekawskich jaka jest roznica pomiedzy rekrutacja w Cechu a u NPCa

U NPCa Ulepszenie aniłkow kosztuje 784 gold i 50 crysztalow, i trwa 1 godzine i 40 minut, [U] + koszt i czas zrobienia zwyklych anilokow[U].

W Cechu kosztuje to 314 gold i 50 kryształow, i trwa 40 minut .
    Pozwolilem sobie wykorzystac post Syltoma z forum miedzynarodowego (ja go przetlumaczylem)

Orginalny post znajduje sie pod tym linkiem (trza miec dostep)

http://forum.test.heroes-online.com/...eature-Trainer

Server
    CLA01
    Witam, wiem że temat trochę dni ma, ale chciałbym zadać jedno pytanie dotyczące w/w budynku. W którym mieście najbardziej opłacalne jest wybudowanie tego budynku??

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    w tym w kturym planujesz miec najwiecej ulepszonych jednostek champinow i elit

Server
    CLA01
    Możesz postawić cech w każdym, ja postawiłem potem ulepszyłem budynek do jednostek a następnie cech zburzyłem, patent wraca, miejsce się robi, a ulepszony budynek zostaje. Tak że się pytam po co ten trener? Skoro drogi, niewygodny i czasochłonny, lepiej obecne jednostki wyrzucić i kupić już ulepszone i tak wyjdzie taniej.

Aniel's Avatar
    Server
    CLA01
    To jak ulepszony budynek zostaje to nie jest to swego rodzaju błąd gry?

Page 1 of 2 1 2 LastLast