Results 1 to 2 of 2

Thread: Sugestia odnośnie zadania "Niech sobie drwale wyrąbią drogę"

Server
    CLA01

Sugestia odnośnie zadania "Niech sobie drwale wyrąbią drogę"

Witam, piszę odnośnie zadania "Niech sobie drwale wyrąbią drogę",w którym celem głównym walki jest uwolnienie drwali zamkniętych w klatkach - problem wg. mnie pojawia się w momencie gdy oczyścimy całe pole walki z potworów i musimy tracić jeszcze kolejne ~5 minut jak nie więcej aby rozwalić same klatki. Nie można by było ustawić domyślnie wygranej po zabiciu wszystkich przeciwników na mapie jak występuje to w niektórych innych zadaniach? Moim zdaniem bezsensownie jest tracić czas na rozwalaniu klatek tura po turze w momencie gdy nie ma nawet 1 przeciwnika na polu walki. Propozycja myślę, że jest warta przemyślenia zwłaszcza, że było info od deweloperów, że chcą przyspieszyć walki a to byłoby dobrym krokiem w tą stronę.

Pozdrawiam, Raziel

Darksea's Avatar
    Server
    CLA01
    ja olewam potwory i gryfami niszczę klatki przy okazji czy ta misja ma jakiś błąd, ostatnio nie pojawiają mi się drwale, są walki, ale nie ma samych drwali których potwory powinny pilnować i tak już 2 dzień w efekcie nie moge ukończyć tej misji