Results 1 to 7 of 7

Thread: Zakousnutí hry při Bitvě. 5min lag

Server
    CLA01

Zakousnutí hry při Bitvě. 5min lag

Dobrý den, koupil jsem si akční body za cca 400 pečetí a vstoupil do bitvy s kamarádem. Po druhém tažení se to laglo asi na 3min a byl jsem vyhozen pro nečinost. To bych se z toho zbláznil. Nemohli by jste mi ty pečeti poslat zpět?

Server
    CLA01
    Stalo se mi něco podobného. Tři jednotky mi prošly lištou a kurzorové kolečko se spokojeně točilo. Polský spoluhráč v chatu jen nechápavě psal: walcz! Naštěstí to pak dál fungovalo normálně.

Server
    CLA01
    Tak s tim by měli něco udělat, protože utrácení akčních bodů za peníze do bitvy která je lagnutá je pěkná zlodějina.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj. Kontaktuj prosím podporu. Vyřízení záležitosti ale bude trvat, podpora je zahlcená.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Orichi's Avatar
    Server
    CLA01
    Dík za info, též jsem tímto způsobem přišel o několik desítek akčních bodů, teď už to nechám, ale pokud by někdy nastala opět podobná situace, zařadím se do fronty na podporu .)

Arkady2000's Avatar
    Server
    CLA01
    mě se tohle občas taky stane, co mi pomůže je kliknout na nastavení, změnit kvalitu obrazu na jinou a zase zpět, potvrdit a hned se to rozběhne
    We just started!
    http://heroes-online.info/
    Pokud to myslíte vážně, pomozte nám naplnit stránky obsahem - první české FAN stránky o M&M:HO