Results 1 to 8 of 8

Thread: Legendární artefakty

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01

Legendární artefakty

cau,
    zajímalo by mě, jestli máte taky takové "štěstí" na artefakty. Připadne mi, že je to schválně udělaný ( v pomeru tak 80/20) aby padali artefakty na opačnou frakci nebo zaměření.
    Teď už mě to ale vážně naštvalo, protože už mi ( klerik) spadnul druhý Slzný kámen (necro legendárka)

Rád bych alespon vědel, jaké jsou leg artefakty. Jestli někdo zná odkaz třeba, tak sem s ním nebo napište co máte.

Jinak mám:

Sar-Elamova hvězda (šperk) - štěstí/ magie/ podpora 220/580/400...... inkvizitoři/ oslnivé svetlice/ serafíni 20%/ 8%/ 3%......hodnota 268

Slzný kámen (šperk) - duch/ magie/ podpora 150/ 600/ 600..... kostlivci/ snovačky 20%/ 4%....hodnota 290

HyNo

Kedhran's Avatar
    Server
    CLA01
    Viditelne stesti mas, jelikoz ja jeste nepotkal ani jednu :-(.

Server
    CLA01
    asi tak, jsou tady hráči co nepotkali ještě ani fialku...
    já (lvl22) momentálně chodím
    Shantirský set (lvl13)
    set Válka a mír (lvl18)
    a jednu bílou věc pro 20 lvl....
    chtělo by to obměnit a najít něco pro lvl 20+ - ideálně v setu, ale když padaji samý bílý a zelený věci...

Server
    CLA01
    Do 30. levelu fialku potkáš jen těžko a legendárku už vůbec ne, takže na 20 levelu tohle nemá cenu řešit. Než ten set poskládáš, tak máš vyšší level, a najdeš ne-setovej artefakt, kterej je díky vyššímu levelu lepší než ten setovej pro nižší level. Takže podle mě, tohle nemá cenu do 30. levelu vůbec řešit. S tím že to padá pro druhou frakci a opak magie/síla naprosto souhlasím. U mě to byl vícemeně důvod, proč jsem raději rozjel novou postavu, než se pořád rozčilovat co mi to zase padlo. Bohužel tohle tvůrci přesně chtěj..

Server
    CLA01
    Mě by jen zajímalo,když mám legendu pro necro mága,kterou sem získal tradičně na klerikovi,proč mě nejde dát ke správci artefaktů abych si ji mohl dát na necro mága.Je to dočasná chyba nebo je to prostě tak nastavené,že legendy nejdou předávat?
    Předem díky za nějakou odpověď.

Server
    CLA01
    Legenda by měla jít normálně předávat, dokud si jí jeden z hrdinů nenasadí. Jinak je to zase nějaký bug hry.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    Mne jednou padl legendární (zlatý) artefakt a šli mi ho předat spráci artefaktů.Je to tak měsíc nebo dva takže v té době to šlo.
    Nenasadil jsem si ho !!!

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Longshanks View Post
    Do 30. levelu fialku potkáš jen těžko a legendárku už vůbec ne, takže na 20 levelu tohle nemá cenu řešit. Než ten set poskládáš, tak máš vyšší level, a najdeš ne-setovej artefakt, kterej je díky vyššímu levelu lepší než ten setovej pro nižší level. Takže podle mě, tohle nemá cenu do 30. levelu vůbec řešit. S tím že to padá pro druhou frakci a opak magie/síla naprosto souhlasím. U mě to byl vícemeně důvod, proč jsem raději rozjel novou postavu, než se pořád rozčilovat co mi to zase padlo. Bohužel tohle tvůrci přesně chtěj..
    4x fialka pro necro ze zapomenutých míst na 5,6,7,8 lvl ( po každém zapomenuté místě,lvl ) takže,ano,fialku najít můžeš i do 30lvlu.
    Jinak ano,klerik je pěkně naprd co se věcí týká do 30lvl ( pak najdeš místo shantirského setu Elrathův set)
    .