Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Thread: Mega Problem z wykonaniem misji.

Server
    CLA01

Mega Problem z wykonaniem misji.

Witam serdecznie. Pojawił się mega problem. Przy misji " Pełna załoga " mimo, że mam ją ustawioną jako aktywna nie mam żadnych znaczników. Nie mogę znaleźć tych 3 ncpów. Próbowałem odświeżania, wylogowywania, itp. Dodam, że jak opuszczam szepczące równiny znacznik misji się pojawia. Wchodząc do szepczących równin znacznik znika. Pisałem już do załogi ale mnie olali. Proszę o pomoc bo nie ruszę dalej z misją.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    jak jestes blisko to znacznik znika

Server
    CLA01
    Byłem w tych miejscach. Nie ma tam żadnego ncpa z misji. Znaczników nie ma w ogóle. Nie mogę przerwać tej misji i zacząć jej na nowo. Przy misji jest szare oko, jak klikam na nie nic się nie dzieje. Misje poboczne działają prawidłowo znaczniki są.

Server
    CLA01
    Mam podobny problem do wczorajszego wieczora brak znaczników i potworów z misji.

Mam misję problemy z czerwiem
    zjeździłem całą pustynie i nic.
    ami czerwia ani znacznika.

Teraz załączam, i to samo

proszę poczytać tu FAQ

i dalej z w/w linka :
    Q; Co zrobić jak na mini-mapie, radar nie pokazuje wskaźników, kropek czy punktów związanych z misją?
    A:Często występujący bug z misjami jak Świniopaska, Czerwie Piaskowe, Kamienny Zwiadowca idt. Pomocna może być rezygnacja z misji i jej ponowne zatwierdzenie ( u NPCa ), aż do pojawienia się na mini-mapce wskaźników / kropek. Druga opcja podłączenie się z misja do innego gracze wykonującego daną misje ( mającego na mini-mapie wskaźniki / kropkę.

DanYt0
    Last edited by DanYt0; 30.08.14 at 12:14. Reason: szukanie nie boli :p

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by GrigorIwanowicz View Post
    Mam podobny problem do wczorajszego wieczora brak znaczników i potworów z misji.

Mam misję problemy z czerwiem
    zjeździłem całą pustynie i nic.
    ami czerwia ani znacznika.

Teraz załączam, i to samo
    Raz tak miałem i pomogło dołączenie się do kogoś co bił czerwia. Misję mi zaliczyło.

Server
    CLA01
    Tak to prawda ostatnim razem jak tak miałem znajomy musiał mnie zaprosić do walki z Strażnikiem Żalu. Tylko jak mam sobie poradzić z moim problemem?. Czy też ktoś kto wykonuje tą misję "Pełna załoga" musi mnie zaprosić czy jak?.

Server
    CLA01
    Czy nikt nie pomoże mi z moim problemem?

Funosek's Avatar
    Server
    CLA01
    Ci NPC nie mają wykrzykników nad głowami po prostu..
    A są w tych miejscach, które masz zaznaczone na mapie wyżej.

Server
    CLA01
    Tych ncpów nie ma w ogóle na mapie, zjechałem całą mapę i sprawdzałem każdego ncpa. Zero znaczników, zero ncpów.

Server
    CLA01
    Ja mam taki sam problem z misją od Kamiennej Królowej od 2 dni , nie ma na mapie Skamieniałego zwiadowcy, nawet podłączenie się do kogoś kto robi te misje nie zalicza a jemu zalicza. Wcześniej był przycisk Przerwij teraz go brak.Z tego powodu mam zablokowane zadania miejskie.

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast