Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 35

Thread: Mega Problem z wykonaniem misji.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ProjektX View Post
    Ja mam taki sam problem z misją od Kamiennej Królowej od 2 dni , nie ma na mapie Skamieniałego zwiadowcy, nawet podłączenie się do kogoś kto robi te misje nie zalicza a jemu zalicza. Wcześniej był przycisk Przerwij teraz go brak.Z tego powodu mam zablokowane zadania miejskie.
    Ostatnio zrobiłem tą misje dzienna z paroma osobami co miały z nią problem ( brak npc związanego z misja i podglądu na mini-mapie ) zakończone powodzeniem.

Ps 21;35 misja

Last edited by DanYt0; 02.09.14 at 22:38. Reason: szybki mix

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    Mam ten sam problem z misją "Pełna załoga"

Server
    CLA01
    Po 2 tygodniach walki w dalszym ciągu nie mogę wykonać misji "Pełna załoga". Pisałem do załogi ale mnie olali na maxa, nikt mi nawet nie raczył odpowiedzieć przez 2 tygodnie. Prosiłem ludzi o pomoc ale też jakoś wszystko przeszło echem. Nie wiem już co mam zrobić, żeby rozwiązać mój problem.

Server
    CLA01
    Mam ten sam problem z tą misją, pisałem również do załogi, ale jednym słowem mają mnie gdzieś.

Server
    CLA01
    JA mam taką samą sytuację z "odeprzyj inwazję demonów" od tygodnia nie znajduję nic co pozwoliłoby popchnąć misje.

Server
    CLA01
    Mam ten sam problem - nie mogę ukończyć misji "Pełna załoga". Znaczniki pojawiają się tylko wtedy jak opuszczam ta krainę a po ponownym wejściu na Szepczące Równiny znaczniki znikają. We wskazanych wyżej miejscach nie ma tych 3 kolesi.... i jednym słowem dupa

Server
    CLA01
    i jak ktos pomogl z ta pelna zaloga bo ja mam taki sam problem i zaczyna mnie nudzic ta gra bo nie moge dalej isc moze jakas aktualizacja mogla by pomoc

Server
    CLA01
    Pamiętajcie,że w tej misji poszukiwane osoby nie są oznaczone wykrzyknikeim/pytajnikiem itd. Musicie klikać na każdą ostać w okolicy.

Server
    CLA01
    a jak ich nie ma w tych miejscach co powinni byc to co

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Zaloga powinna byc w lazurowych wybrzezach, w obozie niewolników nad portem czarnego kla i w wykopaliskach po prawej od teleportu w miescie,ja biegalem i klikalem wszystkie ncp az znalazlem typa i zaliczalo misje. Wczesniej byly kropki na minimapce

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast