Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: anemiczna gra i inne takie

Server
    CLA01

anemiczna gra i inne takie

to co mnie najbardziej kluje to ze gra pojedynku sa bardzo anemiczne powolne nawet do podkrecenia w ustawieniach na max predkosc

oczekiwanie na ruch komputera w czasie walki jest za dluga

poziom trudnosci nie zrownowarzony w momencie osigania wyszych lvl i lepszych zbroi jest wrazenie jak by nic nie dawalo co poziom to jedynie sie zmienia ilosc posiadanych jak i atakujacych jednostek
    dalej problem jest taki ze wszystkie zwierzeta jak by awansowaly na mapach po awansie gracza a nie powino byc tak zaczynajac od poczatku zwierzeta bowiny byc latwiejsze w atakowaniu niz te dalej na innych mapach czy cigu drogi
    w efekcie kazda walka z kazdym poziomem jest taka sama roznica jest tylko taka ze sie wydluza co powoduje znudzenie

ilosc dodawanych za pojedynek punktow doswiatczenia jest bardzo niski a po za tym jakis liniowy na poczatku bylo 10 puzniej 20 teraz 30 kolejne bedzie 40 zero zaskoczenia zero czegos niezwyklego czegos co by zachecalo do prowadzenia potyczek poprostu nuda

lubie grac w herosow ale obecnie jak gram to sie nudze 1 lub 2 albo 3 walki i mam poprostu dosyc grania nic mnie nie wciga
    jesli mam kupic te wasze monety to chce wiedziec ze to mi sie oplaca ze za chwile po prostu nie zrezygnuje z gry a kasa mi sie pujdzie tak zwanie je--ć

dlatego tym czasem jak nie dopracujecie tego nie mam zamiaru wydawac kasy
    grajac ja mam sie cieszyc gra ma mnie wcignac mam widziec korzysci z mojego grania i efekty grania tym czasem siedze siedze i walcze i jak by sie nic nie zmienialo nudze sie do holery

sory za bledy ale ja juz tak pisze i nie chce mi sie tego zmieniac jesli komus sie to nie podoba prosze nie czytac tego co napisze i nie bedzie problemu

mam wielka nadzieje ze gra zostanie dopracowana i bede mogl sie nia bardzo cieszyc

po za tym nie zauwarzylem bledow
    aha dodajcie wiecej roznych oznaczen na mapie np dotyczacych misji
    chcac wykonywac misje nigdy nie wiem gdzie sie kierowac i gdzie isc chodzi o te poboczne
    z 2 strony nagrody za misje sa bardzo slabe czasem poprostu omijam je bo wiecej zyskam atakujac wrogow kturzy bronia skrzynek czy zlota lub drewna

pozdrowionka dla wszystkich

zezwalam administracji czy moderator na poprawe tego co napisalem bledy itd

ps Tema w niewłaściwym miejscu.
    Last edited by DanYt0; 21.09.14 at 22:37. Reason: zły dział

Barat's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by danielc30 View Post
    po za tym nie zauwarzylem bledow
    A ja tak ...

Server
    CLA01
    Przyłączam się do opinii.
    Dodam jeszcze, że irytuje mnie 3 podejście do walki z Sandro - akt 4. Zacząłem od 27 poziomu. Teraz mam 29 i dalej się z nim męczę.
    Ponadto czary dla kleryka po modyfikacji to porażka. Praktycznie nic nie wnoszą. Jedyny pozytyw to piętno duszy i oślepienia. Reszta w zasadzie do niczego nie potrzebna i nie daje przewagi w bitwie mimo, że jestem klerykiem.
    Miasto jest bo jest. Jego rozwój niczego nie wnosi.
    Zaczyna mnie irytować zdobywanie doświadczenia realizując zadnia z tablic przez kolejny tydzień. Tu też robi się nuda. Zero inowacji.
    Spróbujcie coś zmienić bo faktycznie robi się nuda i irytacja.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak, na pewno gra bedzie super ciakawa jak za każdą duperele dostaniecie po milinie xp i skończycie gre w 3 dni. Żenada.

Server
    CLA01
    Żenujące to jest Twoje myślenie Villemo. Nie chodzi o to by skończyć grę w trzy dni bo nikt na tym nie korzysta. Chodzi o to by skończyć grę w rok ale za każdym dniem z chęcią do niej wracać. Mi Chodziło o pewne wyrafinowanie w misjach i o aspekt miast, których rozwój mógłby się do czegoś przydać. Teraz po prostu niewiele to wnosi.
    Jak Ci się wszystko podoba to siedź grzecznie i graj.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    @alonso111 ja Ci powiem, że jak WAM sie nie pododoba to WY zmieńcie gre zamiast skomleć wiecznie na forum i czacie.

Server
    CLA01
    @alonso111 To Ja się nie dziwie ze Sandro rozwalić nie dajesz rady skoro Kleryk Twoim zdaniem nie ma skilli. Naprawdę nie mam pojęcia jak WYBITNIE zdolnym trzeba być , to przechodzi moje najśmielsze wyobrażenia . TA GRA NIE JEST WCALE TRUDNA I PISZE TO RYCEK NIE OP. KLERYK . Wcale nie przeczę ze są w grze pewne nie dociągnięcia ale przecież po to jesteśmy MY I OPEN BETA . ''DO Wuja....Wafla''!!!

Server
    CLA01
    Jak mnie śmieszą odpowiedzi takie jak " Niepodoba się WAM GRA TO W NIĄ nie grajcie !"
    Chyba po to jest coś takiego jak forum aby podzielić się między sobą opiniami.
    To ja WAM ODPOWIEM , NIE PODOBAJĄ SIĘ WAM JAK KTOŚ DZIELI SIĘ SWOIMI PRZEMYŚLENIAMI NA TEMAT GRY TO WYJDZ I NIE CZYTA A TYM BARDZIEJ NIE KOMENTUJ ! "
    Rycerz Przystani 30 + 13

JEDEN WIELKI CYRK

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Warris View Post
    Jak mnie śmieszą odpowiedzi takie jak " Niepodoba się WAM GRA TO W NIĄ nie grajcie !"
    To ja WAM ODPOWIEM , NIE PODOBAJĄ SIĘ WAM JAK KTOŚ DZIELI SIĘ SWOIMI PRZEMYŚLENIAMI NA TEMAT GRY TO WYJDZ I NIE CZYTA A TYM BARDZIEJ NIE KOMENTUJ ! "
    W pełni popieram, forum od tego jest .

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Warris View Post
    Warris, ja również wyraziłam wcześniej swoja opinię, do czego również mam prawo na forum. Nie uważam aby gra byłą tak strasznie truda jak niektórzy to opisują. A jeśli ktoś notorycznie sobie z niczym nie radzi to jaki sens jest aby nadal się z tym męczył? Obniżmy poziom do poziomu 3 latków i będzie gitara? Nie, bo nawet wtedy znajdą się gracze, którym nadal jest za ciężko z czymkolwiek.

Page 1 of 2 1 2 LastLast