Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Wymiana artefaktow między graczami

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by NuzeltheonePL View Post
    Zakładam, że w późniejszym etapie tworzenia gry, oraz przy kolejnych dodatkach do niej, asortyment będzie sukcesywnie powiekszany. Przypuszczam więc, że będzie co wymieniać. Nie mówię, że musi być to darmowe. Niech tam kosztuje sobie 25-50 pieczęci( jestem w stanie zapłacić za konkret wymianę) ale nich taka możliwość bedzie graczom dana. Ponoć ta gra ma być następcą III więc Panowie z Ubi słuchajcie co gracz mają do powiedzenia.
    dokładnie! albo za pieczęci, albo jakaś prowizja przy handlu surowcami np. 5-10 % - dajesz do wymiany 500 drewna, gra pobiera z tego prowizję 50 drewna(przy 10% prowizji) czyli gracz z którym handlujemy dostanie 450 drewna

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Matkos View Post
    dokładnie! albo za pieczęci, albo jakaś prowizja przy handlu surowcami np. 5-10 % - dajesz do wymiany 500 drewna, gra pobiera z tego prowizję 50 drewna(przy 10% prowizji) czyli gracz z którym handlujemy dostanie 450 drewna
    Dobry pomysł z tymi surowcami, a w przypadku artefaktów zamiast pieczęci pewny procent jego wartości (ewentualnie wybór opłaty, pieczęcie lub złoto/surowce). Gra wiele by na tym zyskała. Po to jest chyba MMO, zeby stworzyć jak najwięcej interakcji miedzy graczami.

Server
    CLA01
    No jak na grę MMO interakcja między graczami jest silnie ograniczana. Ja jest od początku za wprowadzeniem handlu artami. Lub przerobieniem gry tak żeby z bossa leciały arty tylko dla Twojej klasy. Już na wstępie jest 25% szans że wyleci artefakt dla mojej klasy. Na angielskiej becie cały czas leciało mi dla nekro a grałem przystanią i nie ma co z tym zrobić za bardzo, zwłaszcza teraz gdy na naszym serwerze już za 2 postać trzeba zapłacić.

Server
    CLA01
    1. Jezeli dodadza handel to za free a nie za realna kase ktora musisz wydac na piczecie. Nie kazdy traci hajs niektorzy jak ja graja dla czystej zabawy chyba ze ktos chce zrobic Upay z Uplay to owszem sie zgodze wszystko za kase ale wydawcy chyba o to niechodzi.
    2. Handel jest dozwolony miedzy graczem. Klikasz na niego i dajesz Przekaz Artefakt w Prezencie (nie sprawdzalem tego widzialem tylko opcje ale raczej dziala)
    3. Handel jaki powinien zostac wprowadzony to rynek. Wystawiasz ITEM za HAJS lub Surowce np. CZAPKA za 1000golda + 32metalu + 10krysztalu + 2drewna i juz mozna zarobic latwo sie rozbudowac a co najwazniejsze itemki ktore dropnia nie dla naszej klasy a gramy sami mozemy do czegos wykorzystac.

Robert's Avatar
    Server
    CLA01
    2. Nie chodzi o przekazywanie zwykłych artefaktów. Dzięki tej opcji możesz przekazać komuś prezent kupiony za pieczęcie.
    A w grze jestem Ulity

Server
    CLA01
    Handel musi być, ważne aby balans był zachowany w grze, to nie proste, póki co dla mnie im większy hardcor tym lepiej ( oczywiście do poziomu HoMM WOG to tej grze bardzo daleko), jak zaimplementują zbieranie doświadczenia przez jednostki i zdawanie na stopnie to wtedy gra będzie wymiatała. Na razie to wszystko jest zbyt mało skomplikowane i zbyt uproszczone, ale grać będę dalej z sentymentu, może doczekam się czegoś sensownego w tej grze.

Server
    CLA01
    Uważam, że handel powinien być ograniczony do grona znajomych. Wydaje mi się, że dom aukcyjny czy też market są niepotrzebne, za to wymiana między graczami (znajomymi) jak najbardziej tak. Wystarczyło by wspólne okno, każdy z graczy wrzuca po swojej stronie co chce przekazać (może też nic nie przekazywać) i jeśli oboje zaakceptują, wymiana jest realizowana.

Server
    CLA01
    Poziom zaczyna sie juz trudniejszy od aktu 3 w glab albo jak pozniej zeby przejsc trzeba pokonywac smiertelny poziom

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2