Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Boss Sar Khayn

Server
    CLA01

Boss Sar Khayn

Witam mam problem z przetrwaniem 10 tur walcząc z boss Sar Khayn,gram nekromantą i wszystkie odziały mają ruch 3 i nie daje rady uciekać przed smokiem i ani jednego czaru przyspieszenia.Teraz mam pytanie czy są jakieś zwoje na przyspieszenie albo jakas dobra taktyka ostatnio próbowałem Kawaleria i się nie udało

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Bierzesz 3 oddziały kawalerii w każdym daj 1 jednostkę czy tam ile chcesz, to nie ma znaczenia. Używaj rozkazu wodza i przyśpieszenia(no akurat nie masz to źle). Najlepiej ich rozproszyć, taktyka polega na tym, żeby Sar Khayn nie zdążył zabić wszystkich przed upływem czasu. Jeśli nie masz rozkazu wodza, ani przyśpieszenia to przerąbane. Ja dałem radę kawalerią, ale miałem te 2 czary. Może da się jakoś gryfy zdobyć, wtedy by Ci to pomogło bardzo z ich umiejętnością - "szybowanie".

Server
    CLA01
    ja nekromanta jechałem 5 x 1 kawaleria ustawialem ich jak najdalej lecz zaczynasz zawsze od wstrzymania oddzialu i jesli to mozliwe dalesz poza pole zasiegu Sara miałem tylko oczyszczenie co 3 rundy sie respi i dalem rady ubił 2 kawalerzystów :]

Server
    CLA01
    oprócz kawalerzystów blaski chwały tez dają radę uciekać

Guest
    Server
    CLA01
    blaski i gryfy to najprostszy boss do pokonania

Server
    CLA01
    1)rozstaw ghule po bokach i na środku 2) ghul który jest w środku zwabia sar khayna(najlepiej żeby oddział był mocny) 3)uciekasz bocznymi . Ja tak to zrobiłem

Server
    CLA01
    Same blaski i jest gicior
    Nie chwaląc się, ani razu nie przegrałem jak dotąd z bossem

Darksea's Avatar
    Server
    CLA01
    jak już napisano w przypadku przystani najlepsze są gryfy i ich zdolność lotu, 3 oddzialy nawet po 1 stworzeniu (resztę armii zostawiamy jak da w miastach w garnizonach), taktyka:
    1. przesuwamy gryfy w róg mapy
    2. smok dociera do twoich w okolicach 3 rundy, robimy wtedy lot
    3, w kolejnej rondzie lądujemy gryfami w trzech skrajnych rogach mapy
    4. nim smok dopadnie nam dwa oddziały będą okolice 7-8 tury
    5. kiedy smok dociera do ostatniej grupy, gryfy maja ponownie zdolność lotu, wybieramy ją i lecimy na drugą strone mapy
    6. i mamy 10 rundę

innymi jednostkami też da rade np. blaski czy kawaleria, ale tu przydało by się, czar przyśpieszenie, rozkaz wodza czy zaklęcie tarczy "anioł stróż"

I nie nie ma run ani zwojów przyśpieszających oddział, najbliżej tego są kapliczki boskiej inicjatywy, ale one niestety zwiększaja inicjatywe jednostek nie ich szybkość
    Last edited by Darksea; 28.08.14 at 22:59.

Server
    CLA01
    Ja osobiście miałem 3 oddziały po 1 blasku i czar przyśpieszenie I spokojnie to wygrałem mimo iż straciłem 2 blaski...ale to było tak zwane mięso armatnie a tym 3 blaskiem swobodnie uciekałem
    Last edited by Rzasik; 28.08.14 at 23:09.

ZenonKosa's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja Sar Khayn'a zabiłem solo:
    https://www.youtube.com/watch?v=aC9GiTpDohA

Page 1 of 2 1 2 LastLast