Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: boje PvP a časová náročnost

Server
    CLA01

boje PvP a časová náročnost

Tak to bylo na posled co jsem tam šel. Než se ten dotyčný rozmyslel, tak sem už zapouštěl kořeny. To přitom evidentně nezdržoval, jen prostě dlouho přemejšlel. To je vážně děs a hrůza. Mám rád, když to trochu odcejpá, ne tam stát jak tvrdé y.
    Chtělo by to v nastavení přidat ukazatel tolerace čekání pro boje PvP, pro nahlédnutí ostatním to umístit třeba na zobrazit profil.

Edit: Jak jsem koukal, tak někdy není problém v hráči, ale spíš prodleva ve spojení.
    Last edited by Propast; 30.08.14 at 17:21.

Server
    CLA01
    hraje tady vůbec někdo PvP?? slyšel jsem že je to strašný a nevyvážený - možná na lvl 30, ale pod lvl 30 je to ještě horší, protože tam neni žádný PvP:-(
    dneska jsem za několik hodin nedostal ani jeden zápas, včera jsem stihnul odehrát celý 3 zápasy... a z toho co jsem zažil musim dát za pravdu zakladateli vlákna,
    1 zápas - 9 kol - 40-45 minut - to je šílenost - jestli do tohodle stavu chtěji ještě přidat masivní ztráty jednotek, tak zdejšímu PvP už nic nepomůže
    a to jsem si naivně myslel, že PvP v takovéhle hře bude ten nejzákladnější kámen a PvE s příběhovou linií bude jenom příprava a trenink ke kvalitnímu PvP.....

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj. 10. září proběhne update, který se o PvP postará. Čekejte prosím na další oznámení na stránkách MMHO.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Reply to Thread