Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 69 of 69

Thread: List do graczy Might & Magic Heroes Online

Server
    CLA01
    Nie wiem jaki masz lev ale inkwizytor z tylu z 2 blaskami/plomieniami wraz z niebianka/serafem z przodu po srodku w otoczeniu blaskow/plomieni sprawdza sie znakomicie. Niebianka tankuje po rzuceniu posilkow, pozniej w walce dostaje heala, wylaczasz plomieniami kluczowe jednostki wroga, i dobijasz pozniej.
    Nie wiem skad ten placz wszystkich rycerzy, mnie na 29 lev gra sie nawet lepiej z nowymi skillami.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by OnslaughT View Post
    Nie wiem jaki masz lev ale inkwizytor z tylu z 2 blaskami/plomieniami wraz z niebianka/serafem z przodu po srodku w otoczeniu blaskow/plomieni sprawdza sie znakomicie. Niebianka tankuje po rzuceniu posilkow, pozniej w walce dostaje heala, wylaczasz plomieniami kluczowe jednostki wroga, i dobijasz pozniej.
    Nie wiem skad ten placz wszystkich rycerzy, mnie na 29 lev gra sie nawet lepiej z nowymi skillami.
    Rycerz magi czy mocy ?

Server
    CLA01
    Przepraszam, bo czegoś nie rozumiem. Rycerz necro, owszem - ma lipe. Mag jeszcze daje jakoś rade. Mag przystani nie wiem jak w ogóle może sobie dawać rade, ale rycerz przystani i jego blaski chwały, które nie dość, że się tylko teleportują pod oddział żeby zadać mu cios, to ok. 80 stworzeń wali po 8k. To na co Wam co innego? Czary albo jakiekolwiek inne jednostki? Przeż tym to sie przechodzi całą fabułę w 2 godziny....
    List na temat balansu, zróżnicowania, podziękowania.... ech, żeby choć cokolwiek z tego było prawdą.
    Nie ma to jak maźnąć na szybkości pisemko, że nie, nie nie jesteśmy obojętni, tylko zapłaćcie najlepiej sporo to wszystko się da.
    Proponuję na początek poprawić wyświetlanie - leveli ani w znajomych ani w gildii nie widzę dalej.
    Dropy tez by się przydały bo już mnie zaczyna denerwować ten wykrzyknik koło SB (choć swoją drogę zabieg ciekawy - "Graczu! masz lipne itemki - KUP lepsze", co tam, że na 29 lvl "śmiertelnych" robię ze stratą 3 pająków i 20 duszków, ale jak widzę "ŚMIERTELNY" to łoooo - no nic tylko by zapłacić wypadało...
    Wsadźcie sobie w buty ty całe zwoje (nawet nie patrze co leci, tylko sprzedaje w cholere, razem z tymi miksturkami, pierdółkami) i będzie po problemie - miejsce nie będzie się tak szybko zapełniać, a zamiast scrolli dajcie lepsze artefakty.
    Przekombinować wcale nie jest tak trudno...

Server
    CLA01
    A ja chcę żeby powiększyli ekwipunek tak do 25-30 i żeby nie wypadały tak często zwoje !!!

Server
    CLA01
    Tak się składa że gram klerykiem z przystani 5xblaski chwały w armii i daję sobie świetnie radę. Straty w jednostkach podczas walki mam ale co to za walka bez strat. W misji głównej jestem na etapie że mam do Pokonania Sandro(walka w 3 etapach) w 4 rozdziale Ziemie Światła - Misja główna: Stąd do otchłani. Wszystkie walki w misjach głównych zaliczyłem sam (z wyjątkiem Strażnika Konnego Eriona). Ten skład armii stosuję od zadania gdzie trzeba było rozwalić magiczne kamienie.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    nie ma sie czym chwalic
    na szczescie sa blaski wiec moge grac :P
    Last edited by BB_Naerjan; 02.12.14 at 19:40. Reason: Obrażenie innych użytkowników

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    nie ma sie czym chwalic
    na szczescie sa blaski wiec moge grac :P
    +1
    Last edited by BB_Naerjan; 02.12.14 at 19:40.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    +1

okogi,posłuchaj,bo akurat miałem przyjemność zmierzyć się na PvP.Jezeli wystawiasz,jako woj,6x zwykłe gryfy,to nie płacz kiedy walczysz z klerykiem,który ma w składzie bohaterskie jednostki plus ulepszone gryfy,nie płacz kurna o balansie

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by zerwikapturek View Post
    okogi,posłuchaj,bo akurat miałem przyjemność zmierzyć się na PvP.Jezeli wystawiasz,jako woj,6x zwykłe gryfy,to nie płacz kiedy walczysz z klerykiem,który ma w składzie bohaterskie jednostki plus ulepszone gryfy,nie płacz kurna o balansie
    jako ze mam rycka to tylko w taki sposob mam szanse ( okolo 25% ) ze wygram z jakims magiem i to jeszcze zalezy czy kumaty czy nie , bo jak nie umie wykorzystac przewagi to dostaje becki ,
    jezeli jednak mam za przeciwnika myslacego kleryka badz maga necro, to niestety czego bym nie wystawil (nawet 100% aniolkow) to NIE MAM SZANS
    obecna taktyka 6x gryfy daje mi mozliwosc wygrania od czasu do czasu , choc to kosztowna taktyka , na gryfy przewalilem 500k monet w tydzien, a efekty biedne strasznie

blaski tylko zlote sie nadaja dla rycerza ale nie stac mnie by co walke kupowac ich kolejne 100, niestety rycerz traci 90% jednostek nawet jesli wygrywa i to boli

a'propos , ty masz 90-100% zwrot utraconych jednostek , wiec pogadamy z tymi twoimi bohaterskimi jak troche awansujesz w rankingu ;p i kazda jednostka zabita przez przeciwnika juz nie wroci laskawie do twojego stanu posiadania, zobaczymy co wtedy bedziesz wystawial do PvP .

a moj +1 tyczyl sie walk z fabuly

Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7