Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 69

Thread: List do graczy Might & Magic Heroes Online

Server
    CLA01
    Te nowe skroty klawiszowe to porażka. Czy ktoś z adminów to testował w ogóle?
    Czy nie rozumiecie, że są one w takim miejscu, że nie można spokojni grać bo trzeba cały czas rękę przestawiać (od 1 do B!!)?
    Walki teraz zacznie sie wydluza, nawet jak ludzi sie przyzwyczaja do nowych skrótów bo są w złym miejscu!!!
    Naprawacie to!!

Reszta zmian jest ok

Server
    CLA01
    wszystkie zmiany ok tylko to co dla mnie jest najbardziej ciekawe to fakt że można kupić drugiego bohatera ale nadal nie ma innych zamków co powoduje że nie widać sensu w takiej operacji

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Darkwizpl View Post
    ...nadal nie ma innych zamków co powoduje że nie widać sensu w takiej operacji
    Chciałeś juz teraz nowych bohaterów i miasta innych frakcji ?

ps.
    1 - Możesz grać frakcja Nekropoli lub Przystani
    2 - Masz do dyspozycji 4 miasta ( pod bohatera)
    3 - Jeśli masz na myśli inne frakcje ( demony, elfy itd) to czas pokaże, niezapominaj że to świeży produkt :P

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    Ludzie, którzy mieli wakacje i mogli napieprzać 12 h na dobę są rozbudowani na maksa i mają gdzieś zmianę z surowcami, a wy pracujący macie pecha. Zresztą pracujecie to płaćcie. Logika godna 12 latka. Anyway, problemem ekonomii jest to, że można mieć 6 takich samych staków i to zabija smak walki i ekonomii, którym było zarządzanie różnorodną armią. Każda armia składała się z 7 różnych stacków i to było piękne. Wy tutaj wprowadziliście jakieś połączenie systemu armijnego z KB z systemem z HoM&M i wyszła żenująca hybryda.

SoulTakerGaming's Avatar
    Server
    CLA01
    Kiedy to czytałem to z miejsca pomyślałem, że widocznie gra nie generuje takich zysków jak w założeniu, więc powołując się na "dobro graczy" wprowadzą parę zmian zmuszających do wydawania pieniędzy, aby gra miała jakikolwiek sens. Inną sprawą jest to co poruszyło już kilka osób, czyli to, że w tej grze tak naprawdę ekonomii nie ma. A podsumowując to ludzie odpowiedzialni za M&M:HO próbują zamienić grę w "pay to win" tak byśmy myśleli, że to dla naszego dobra
    ---TheSoulTaker---

---ImperiumRohanu---

Server
    CLA01
    Nie jestem specjalnie na bieżąco z serią Heroes, bo swoją przygodę zakończyłem już na starszych wersjach (a teraz z przyjemnością do tytułu wróciłem w wersji on-line), jednak chciałbym wyrazić swoje zdanie na temat planowanych zmian, bo niestety, ale zgadzam się z większością graczy, że wspomniane zmiany wpłyną raczej negatywnie na rozgrywkę (a przynajmniej część z nich).

Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post

O co chodzi w tych zmianach?
    • Zauważyliśmy, że postęp w grze niektórych z naszych graczy trwa za długo.
    W związku z tym zamierzamy zmienić krzywą postępu. Wyższe poziomy będą wymagały mniejszej ilości doświadczenia. To pozwoli większej liczbie graczy doświadczyć najdalszych prowincji i sprawi, że gra kooperacyjna w tych prowincjach będzie bardziej przystępna jak również spowoduje, że aspekt PvP będzie ciekawszy dla graczy na wysokich poziomach.
    Dla naszych graczy na najwyższych poziomach dostarczamy i poprawiamy niedawno wydane Zapomniane Ziemie jak również cały system PvP, co powinno dostarczyć ciekawej rozgrywki zarówno dla graczy lubujących się w PvE jak i PvP.
    Może mi się wydaje, ale mimo wszystko jest to gra MMO, w której głównym aspektem jest rozwój bohatera. Ludzie poświęcają czas na gre w różnym stopniu. Każdy idzie swoim tępem - nie oznacza to, że wyzwania są zbyt duże. Część poprostu nie możę poświęcić odpowiednio dużo czasu na grę - z tym się nic zrobić nie da. Wspomniana wyżej zmiana doprowadzi raczej do tego, że za 2-3 miesiące graczom zacznie brakować wyzwań, a tym samym gra będzie dla nich nudna i zaczną odchodzić, a co będzie za rok?

W tym momencie i tak profity za misje typu przejdź z punktu A do B są zbyt duże (chodzi głównie o ilość doświadczenia), może więc warto się raczej zastanowić nad zrobieniem questów bardziej złożonych, bądź wieloetapowych?

• Następnie, zauważyliśmy, że nasza obecna ekonomia w grze nie działa tak jak zaplanowaliśmy, jako że nie dostarcza wyzwań dla graczy.

Marka Heroes zawsze kładła nacisk na zarządzanie ekonomią i podejmowanie strategicznych decyzji, wpływających na rozwój siły armii i miasta. Na podstawie opinii graczy oraz naszych obserwacji, stwierdzamy, że MMHO nie kładzie obecnie wystarczającego nacisku na ten aspekt gry: gracze są obecnie w stanie zebrać tysiące złota, drewna czy armie liczące dosłownie setki żołnierzy. Z takim zapleczem wojenny, brakuje wyzwania, a każda z walk staje się banalnym wyzwaniem, a w najgorszym wypadku, również irytująca.

Zamierzamy w związku z tym zmienić tą sytuację poprzez zmniejszenie produkcji surowców jak również rekrutacji w miastach, zmienimy czas potrzebny na ulepszenie budynku w ten sposób, aby podejmowany wybór był istotny dla dalszej rozgrywki, jak również wprowadzimy maksymalny limit oddziałów jak i surowców, które bohater może przechowywać. Tak, skomplikuje to wybór, który gracze będą musieli podejmować podczas planowania rozwoju swojego miasta i armii.

Jesteśmy jednak przekonani, że te zmiany sprawią, że każda sesja gry będzie bardziej znacząca i zwiększy emocjonalną więź gracza do swojej armii. Pragniemy również zapewnić obecnych graczy, że żadne z surowców czy armii, które do tej pory zebraliście, nie zostaną usunięte z Waszych kont.
    Nie wiem jak inni gracze, ale osobiście mam wrażenie, że przychody z magazynów i 'kopalń' nie mają większego wpływu na stan posiadania. Większość potrzebnych surowców i tak wpada przy okazji wykonywania misji, czy to za nagrody czy poprostu leży na ziemi.

W wersjach w które grałem tego typu przychody były jednorazowe, więc czasem faktycznie ratowały skórę, ale praktycznie ciężko było z tego wyżyć, a tutaj stanowią alternatywę dla magazynów i kopalń. Dla przykładu obecnie po zabiciu potworków mogę zdobyć około 160 drewna. Co za 5 min szukania i walki daje mi niemal tyle co magazyn na 5 poziomie, a do tego dochodzą jeszcze nagrody z misji, które wykonuje się przy okazji.

Chodź uzależnienie maksymalnej ilości surowców od stopnia rozwoju magazynów mogłoby być ciekawym rozwiązaniem, to i tak jego produkcja będzie marginalna w porównaniu do surowców, które zdobywa się przy okazji.

Jeżeli chodzi o produkcję wojsk. To zmieniejszenie szybkości produkowania jednostek i wprowadzenie limitu ich posiadania są raczej na plus, ale na podstawie własnych doświadczeń obawiam się że w większym stopniu wpłyną na graczy nowych, bo z więszkości walk na chwilę obecną (nawet z przeciwnikami o podobnej lub większej sile bojowej) wychodzę bez szwanku.

• Pragniemy również dać Wam więcej powodów i korzyści z regularnego logowania się do gry.

MMHO jest grą przeglądarkową, dostępną praktycznie z każdego miejsca, jeśli tylko masz pod ręką komputer z dostępem do internetu. W związku z tym chcemy dać Wam więcej powodów i korzyści z regularnego logowania się (nawet kilka razy na dzień, jeśli macie na to ochotę). Te zmiany powiązane są z wcześniej omówionymi zmianami dotyczącymi surowców oraz armii: w ich wyniku chcemy, aby gracze logowali się codziennie i byli w stanie dzięki temu zebrać więcej oddziałów i surowców.
    Jeżeli zwiększy to w pewnym stopniu aktwyność graczy, to pewnie na plus.

• Na koniec, zauważyliśmy, że obecnie bitwy trwają zbyt długo.

Aby umożliwić wykonanie większej liczby zadań podczas każdej sesji, tym samym czyniąc każdą z sesji bardziej opłacalną dla gracza, zmniejszymy czas, jaki powinna zająć standardowa bitwa jak również dla niektórych zadań zmniejszymy liczbę bitw, wymaganą do ich wykonania.
    Czy faktycznie te bitwy trwają aż tak długo? Z jednej strony chcecie poprawić aspekt ekonomiczny, żeby z drugiej go popsuć...

Na koniec chciałbym jeszcze raz zaznaczyć, że jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia, co za tym idzie każdy może być odmiennego zdania i o ile krytyka konstruktywna jest mile widziana, tak krytykę dla samej krytyki proszę sobie darować.

Do Teamu MMHO:
    Mam nadzieję, że mój post nie zostanie odebrany jako próba pouczania Was, ale jako sugestia i przy ocenie wprowadzanych zmian weźmiecie pod uwagę kwestie poruszone powyżej.

PS.
    Wiem, że Gra cały czas jest rozwijana, ale mimo wszystko bawi mnie nekromanta - obrońca ludzkości niosący wszystkim dobrą nowinę - mam nadzieję, że to nie jest wersja ostateczna

Server
    CLA01
    Najwiekszym problemem tej gry to brak klienta gry czyli instalowalnej na dysku twardym wersji gry ktora pozwolila by na zmniejszenie czasow ladowania gry map i elementow otoczenia oraz zmneijszyla by obciazenie serwera.
    Za kazdym razem kiedy gracz wlaczy gre prawie cala gra jest pobierana z serwera na nasz komputer to generuje ogromny ruch nawet przy malej ilosci graczy klient z drugiej strony generowal by tylko niezbedne minimum.
    Dodatkowo wiekszosc czarow i umiejetnosci wyglada tak samo czyli fioletowa kula energi problemem obecnej gry jest zbyt mala ilosc animacji ladnych animacji pasujacych do gry fantasy gra we flashu ktora jest dodatkowo za kazdym razem pobierana z serwera obciaza go dlatego musi byc kompaktowa a to eliminuje mozliwosc dodania wiekszej ilosci animacji a wiec w pierwszej kolejnosci klient gry.
    Problemem gry we flashu sa tez bugi najbardziej irytujacy jest gdy wybieramy czar zbyt szybko i automatycznie uzywamy na naszym celu co sie okazuje ze uzywamy zwyklego ataku zamiast czaru co znacznie wydluza gre bo za kazdym razem trzeba czekac i upewniac sie ze czar nadal jest wybrany.
    Wprowadzcie do platnego sklepu inne wierzchowce niz dostepne w grze konie...

Zlociutki's Avatar
    Server
    CLA01
    Zmiany na korzysc graczy hahaha ciekawe w ktorym miejscu? Jeszcze ulatwiacie ta juz naprawde latwa gre ? Pewnie niech sie sama przejdzie bo banda smerfów i gumisiów nie potrafi przejsc czerwia otchlani czy innego smiesznego bossa i tylko spam na kanale. Limit jednostek, pewnie tylko po cholere ? Skoro sa tak nie dopracowane ze zarowne w Przystani i Nekro jest tylko pare slusznych drog bo nikt zdrowy na umysle nie uzywa ghuli i gwardzistow oraz szkieletow, no i oczywiscie konnych i lamasow. Wpierw moze zrobcie te jednostki jak nalezy. Limit surowcow haha widac tak jak pisza wyzej, za malo kasy gra generuje trzeba na czyms zarobic. Jeszcze chcecie wydluzyc czas budowy budynkow to juz widze te tlumy ktore beda czekac 2 albo 3 dni na jeden budynek, tiaaa jasne. Oczywiscie tych co stac uzyja pieczeci, przeciez o to chodzi prawda ?
    Skoro wzieliscie system jednostek z KB to wezcie tez 2 sloty na rezerwy, bo wnerwia mnie latanie do zamku zeby zmienic jedna jednostke na druga, ale przeciez o to chodzi prawda? Zeby wydluzyc gre jak sie tylko da.
    Jedyna chyba dobra zmiana to rozbudowanie funckji gildijnych, zreszta zobaczymy jak to wyjdzie w praniu i co to tak naprawde jest.
    Ekonomia- jaka ekonomia jak nie ma zadnej w grze ? Moze czas to zmienic, wprowadzic mozliwosc handlu artefaktami(chocby w ograniczonym zakresie)
    Resumujac mnie sie juz i tak w ta gre grac nie chce, wchodze tylko z ciekawosci, ale kierunek w ktorym zamierzacie isc to zla droga.
    Last edited by Megi; 12.09.14 at 18:46.

Darksea's Avatar
    Server
    CLA01
    wprowadzimy maksymalny limit oddziałów jak i surowców, które bohater może przechowywać
    pomijając setki pytań w tym temacie, przykładowo ciekawi mnie to, czyli co robimy limit np. maksymalnie 25 tys drewna, 12.500 metalu i więcej nie można będzie mieć?
    a co z tymi graczami którzy ten teoretyczny limit już przekroczyli, jak znam to pewnie są gracze posiadających już po 30-40 tys drewna czy 15-20 tys metalu.

czy jeśli nowy limit będzie mniejszy niż już posiada przez gracza liczba surowców, to one sobie porostu znikną? czy po prostu zostaną ale więcej się już nie uzbiera?

LadySilvara's Avatar
    Server
    CLA01
    Zmniejszenie ilości produkowanej surki to jakaś klapa...

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast