Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 69

Thread: List do graczy Might & Magic Heroes Online

Server
    CLA01
    "Zamierzamy w związku z tym zmienić tą sytuację poprzez zmniejszenie produkcji surowców jak również rekrutacji w miastach"

To żart? Nie, to bezczelność. Za prawdziwe pieniądze będzie można rzecz jasna powiększyć tą ograniczoną ilość surowców, prawda? Jak już robicie zmiany, żeby wyciągać od ludzi więcej pieniędzy to nie bełkotajcie o korzyściach dla graczy tylko powiedzcie uczciwie wprost, że chcecie więcej kasy. Ktoś narzekał na zbyt dużą ilość surowców? Nie wydaje mi się...jakim więc prawem podpinacie się pod głos graczy..żałosne..to samo z wojskiem, teraz można spokojnie powalczyć i bitwy są szybsze dzięki temu, że nie ma potrzeby dbania o każdą jednostkę, ktoś narzekał na zbyt dużą ilość dostępnego wojska? Jesteście bezczelni..

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Storm View Post
    (...)
    1. Zwracam się do Administracji o zmianę nowych skrótów klawiszowych na stare tj. Obrona (B) i Czekaj (C) na Defense (D) i Wait (W). Myśle, a powodów ku temu jest parę.
    (...).
    podpisuje sie pod tym wszystkimi moimi nogami i palacami i jezykiem :P

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    1. No cóż. Oprócz kilku pozytywnych zmian. wiele jest niekorzystnych dla gracza. To przykre, lecz można to zawrzeć w jednym zdaniu: wpływy z mikropłatności są mniejsze niż zakładano, więc należy skrzywić grę bardziej, by gracze chętniej z nich korzystali (wiadomo z jakim skutkiem). Surowce są zdobywane za łatwo - to żart? W normalnym HOMM, to już bym miał większość budynków wybudowanych, a tutaj każdy musi być poprzedzony ulepszeniem ratusza, a na dodatek limity ilości budynków w mieście oraz patenty (których ciągle brakuje). Trzeba pamiętać, że tutaj nie ma opcji save, więc i tak trzeba ostrożnie gospodarować zasobami stworzeń.
    2. By bitwy były szybsze, potrzebne są mniejsze lagi. Bitwy mają być szybsze, czyli łatwiejsze. Ja ostatnio zaobserwowałem odwrotną tendencję: bitwy są dłuższe, bo są trudniejsze. Pomimo tej samej siły armii przeciwnika (i tego samego expa za nie), grup stworzeń jest więcej, a ponadto zarówno na początku bitwy, jak również w jej trakcie, stworzenia przeciwnika ustawiają się tak, by uniemożliwić użycie czarów obszarowych.
    3. Jak dla mnie, to przydałyby się bardziej zaawansowane opcje graficzne, jak choćby ustawienia synchronizacji pionowej i korekcji gamma, bo codzienne doregulowywanie monitora tylko pod tą grę, jest dość uciążliwe. U mnie gra chodzi dość wolno, więc (przynajmniej dla mnie, lecz myślę, że nie tylko) przydałyby się opcje, umożliwiające powyłączanie, niepotrzebnych dla danego gracza rzeczy, które tylko obniżają wydajność.
    4. Można by rozwinąć bardziej funkcje znacznika, używanego podczas walki drużynowej, poprzez wyodrębnienie trzech znaczników: atakuj (wskazujący oddział wroga), nie atakuj oraz zmień pozycję, za pomocą której, można wskazać drugiemu graczowi, gdzie jego dana jednostka, ma się przemieścić.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    wprowadzimy maksymalny limit oddziałów jak i surowców, które bohater może przechowywać. Tak, skomplikuje to wybór
    1 patencik 500k zlota ... by tyle naskrobac na chwile obecna trzeba sie ladnie napocic , wiec jak planujecie okroic profit to moze przy okazji popatrzycie tez na ceny w sklepach ???

watek glowny mozna przejsc w 2-3tyg .... a wy chcecie jeszcze to skrocic ??? pieknie ....

Server
    CLA01
    Chwilka, to ile ma trwać bitwa? 30sec? Średni czas bitwy u mnie to ok. 3min, przy czym trwa ona zazwyczaj 4-6 rund... To nie jest kwestia że walczy się wolno, a po prostu gracze zamulają i myślą nawet minutę, gdzie postawić jednostkę... Często gdy komuś pomagam dostaję ataku wścieklizny, kiedy ktoś zamiast spamować wręcz defa, próbuje się ruszać i każda jego jednostka to 10-20 sekund czekania aż raczy się ruszyć. Wtedy potwierdzam, walka umie trwać nawet 30min.

Jak można skrócić czas walki, bez nauczenia ludzi klikać myszką szybciej? Proste:
    - zmniejszyć ilość wrogich jednostek w walce. (sugeruje to bardzo kwestia uproszczenia walk, oraz większych limitów wojsk... tylko nie przesadzcie, aby low lvle mogły bez problemu grać, na niektórych bossach ludzie tracą prawie całe wojsko)
    - zmniejszyć ilość stacków wojsk
    - zwiększyć dmg / zmniejszyć ilość hp
    - zainstalować boty dla tych którzy godzine myślą nad ruchem.

Zmniejszenie ilości surowców w mieście, oraz wojsk, oznacza iż pragniecie zachęcić ludzi do kupna patentów za pieniążki. Zastanówcie się, czy nie przyniesie to odwrotnego skutku. Patentu za 500k złota nawet nie poruszam, gdyż do tego 1. trzeba być w radzie, 2. 500k złota to ok. tydzień gry (dla mnie, dla innych ponad miesiąc)

Server
    CLA01
    Z początku czytałem temat z uciechą ... im bliżej końca, tym bardziej miałem ochotę puścić pawia .... doszedłem do wniosku, że przyszłe zmiany mają poprawić grę osób z przedziału wiekowego poniżej 14lat, które gry kompletnie nie ogarniają a o grze HoMM 3 to w legendach słyszeli.
    - mniej expa na poziom, przecież obecnie nie jest trudno ..
    - ekonomia w grze, ma miejsce dopiero wtedy, gdy można handlować z graczami. Konieczność sprzedaży artefaktów u NPC za trochę złota to żadna ekonomia.
    - utrudnienie rozbudowy miast? Co ? Godziny farmienia surowców by coś zbudować a ma być jeszcze trudniej ??
    - Chciałbym otrzymać dokładne szczegóły mechanizmu PVP. czy będzie to nadal w formie wyzywania na pojedynki, czy broń boże typu podlatuje do gościa na mapie i go niszczę...

Jedyne co mnie cieszy to jakieś ożywienie w związku z gildiami ... Pozdrawaim.

Server
    CLA01
    moje 3 grosze...

Proszę wprowadzić możliwość poruszania się bohatera za pomocą klawiatury. Dłoń mnie boli od ciągłego przyciskania klawisza myszki.
    Jeśli już przypisujecie na stałe klawisze do funkcji, pamiętajcie proszę o graczach leworęcznych. Zdublujcie klawisze funkcyjne po prawej stronie klawiatury.

i coś co mnie strasznie irytuje:

Wprowadźcie możliwość zawieszania misji głównej. Albo po wyjściu z sektora misji - zadanie niech się zatrzymuje. Mówiąc prosto, chodzi mi o to, żeby się za mną nie szwendał niejaki Uczony Shantiri. Przemyślcie cały pomysł z podczepianiem się do bohatera koni, niewolników i innych. To czaszami wygląda idiotycznie jak latają za mną 4 postacie.

Server
    CLA01
    Dobrym rozwiązaniem jest wprowadzenie żywcem z gry na PC kupna jednostek za coś więcej niż złoto oraz analogicznie wprowadzenie wszystkich surowców dostępnych w Herosach

Zauważyłem, że sami się katujecie tymi serwerami. Rozumiem, że gra ma być ładna, ale ciągłe wczytywanie dekoracji których nikt nie chce musi być zabójcze dla serwera. Zdarza mi się dość często taka sytuacja, że kiedy już mogę się ruszać po wczytaniu (ale jeszcze nie zaczytało otoczenia) to pomimo tego, że już przejdę w inną lokalizacje to gra ciągle "przeskakuje" moje bohatera spowrotem i tak aż do czasu kiedy całe otoczenie z początku się wczyta.

Podpisuje się pod postem gracza z góry w którym była mowa o mozliwości wyłączenie większości niechcianych dodatków. Takich jak animacja postaci, animacja otoczenia czy rozwarstwienie. Naprawdę gdyby całe tło było tylko jednym wielkim obrazkiem a nie wieloma nałożonymi na siebie warstwami gra na pewno szybciej by się zaczytywała. Widziałem teksturę całego namiotu w 1 akcie którego po zaczytaniu wszystkich innych tekstur wystawało jakieś 20%, czy to nie jest złe zoptymalizowanie?

Server
    CLA01
    1. Dlaczego skróty W i D powinny wrócić? Spróbujcie nie odrywając ręki nacisnąć któryś klawisz numeryczny żeby skorzystać ze skrótu czaru lub zdolności, trudne nie? Nie wspominając już o przyzwyczajeniu z lat grania.
    2. Zadania gildiowe fajnie że coś jest, ale nie w tą stronę, Co mi z zadania zabij x potworów w trudnej walce, skoro mogę to sam zrobić, a nagroda jest żałosna. Rozwój gildii powinien znacząco zwiększyć poziom wspólnego zaangażowania. Tak by kilku graczy musiało razem grać i walczyć. W grach online chodzi o ludzi, a nie granie solo.
    3. Brak polskiego opisu zmian: karygodne niedopatrzenie, nie można tak olewać graczy skoro płacimy wam za to.
    O reszcie się już nie rozpisuje bo inni pisali mądrze.

Server
    CLA01
    To i ja się dopiszę. O zmianach będzie można się będzie wypowiedzieć jak zostaną wprowadzone, jak na razie to są one w formie pisanej zastanawiam się czy jest możliwa wprowadzenia opcji że jednostki na mapie po ocenie siły armii bohatera albo chciały się przyłączyć albo uciekały to wtedy i większość walk można by pominąć , zwłaszcza z tymi podstawowymi jednostkami. A co do samych zmian, kiedy będą wprowadzone nowe skille dla postaci? Ktoś coś?

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast