Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 95 (27. 8. 2014)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Diskuze ke změnám MMHO verze 95 (27. 8. 2014)

Zde můžete diskutovat o změnách verze z 27. 8. 2014, vizte protokol změn.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

renyz's Avatar
    Server
    CLA01
    Určitě dobrý nápad stěmi úkoly cechu ted aspon bude mít smysl ho mít
    + to expení je někdy vážně za trest už 2dny dělam z 22 na 23 a mam teprve 100tis z 250 nemohu postoupit dál i když mam vylepšené jednotky.. :/

Server
    CLA01
    Taky se těším, že bude mít cech konečně nějaký význam. Třeba se i někde přidám

Server
    CLA01
    dobra volba a dobra prace ...každa zmněna ve hře je přinosem pro lepši hratelnost užasne hry...diky budu se jen těšit na nove věci ve hře..s pozdravem miragame ve hře..

Server
    CLA01
    Tak jsem si pročetl změny které nás čekají, nebo se budou dít, má zpětná vazba tedy je...
    v několika bodech shrnuta.

1. dle mě rychlost levelování je v pořádku, sám udělám 1-2urovně a to jsem dávno nad 15lvl, o čem by byla hra, když rychle dosáhnem vrcholu .
    2. snížit počet získaných surovin při cenně budov je šílené, hlavně z pohledu, že už tak je problém se stavebními povoleními. Které by bylo fain vyvážit, třeba možností ho získat z tažení apod.
    3. Bylo by faina jistě by to uvítalo více hráčů, kdyby jste udělali něco co je běžné v každé hře, tedy možnost tzv. market ... tedy možnosti, že by každý mohl prodávat své věci, člověk si tam dá cenu třeba 10 000 zlata za Meč pomsty nebo 1 500 dřeva... a ten kdo tuto věc bude chtít koupit.
    Tedy vytvořit, jistou poptávku, vytvořit prodej a poptávku.

Důvod, protože hraji za klerika, nevypadávají mi nikdy věci pro klerika, věci pro mága bez zvyšování magických schopností jsou směšné, věci pro nekromanta posilující nekro jednotky, je zrovna tak směšné. Takže bych uvítal buď vytvoření takovéto funkce, či možnost, směňovat s hráči předměty, popřípadě vylepšit systém na základě dropuji artefakty, protože toto je opravdu už otravné.

Toto jsou reakce na zpravu co jste vydali 12:30 o připravovaných či nastávajících změnách.

K této sekci, cechové ukoly jsou luxus a rozhodně jsem za ně rád, jinak bych dodal že by stálo za upravení dropovaných artefaktu, aby méně padali zelené a modré, ale když už padnou aby seděli trochu více k postavě, viz. jak jsem psal výšše, bylo by fain, konečně na konci 22lvl, mít artefakt pro klerika.

A opravil bych kouzlo svatyně, často se mi stává, že mi na jednotku utočí, i když v kouzlu je jasně psáno, že na jednotku nemuže být utočeno, pokud ona neudělá nějakou akci (utok, kouzlení) .
    Docela je tato chyba mnohdy bolestivá. Takže upravte popisek netýká se pokud jde o nepřímí utok, nebo upravte to tak, že se utok té jednotce v případě nepřímého, tomu vyhne. v případě hydry (boss v neznámých místech) mi bylo utočeno i přímo, což mi zničilo celou taktiku došlo k značnému ztratu jednotek, tahu i many a vedlo k porážce.

Předem děkuji a vše co zlepší hratelnost a pocit ze hry vítám .

Server
    CLA01
    Je někde seznam Cechů a jejich členů ?? Přidal jsem se náhodou k cechu, kde je většina Poláků a vázne komunikace (moc jim nerozumím). Těžko se budeme domlouvat na společných cech úkolech. Doporučuji zpřístupnit seznam cechů a jejich členů obdobně jako je to v The Settlers Online. Nebo alespoň umožnit prezentaci jednotlivých cechů na tomto Foru. Taky by měla být vidět alespoň národnost zakladatele, aby se ostatním nestalo to co mně)
    Jinak, jen to chatovací okno, by se mohlo dát trochu zvětšovat a zmenšovat dle potřeb, protože zprávy přibývají rychleji, než stačím rolovat :-))

Server
    CLA01
    Děláte si srandu ?! já jsem dneska ráno dokončil zapomenutý místa a teď zdvojnásobí odměny. díky moc

Server
    CLA01
    Zatím to vypadá dobře. Jen doufám, že ''urychlením bojů v blízké budoucnosti'' nemyslíte zjednodušení bojů. Hra mě zatím baví právě protože, že není jednoduchá. Boje od Sandra víš jsou výzvou a tak to bylo v heroesech vždycky. Tak doufám, že nesnížíte obtížnost bojů a exp hranici a nedáte bonusy za to, že člověk lognutej 24/7, protože pak by se to celý zvrhlo v grindící bezmozkový kosení všeho, co se naskytne. Popravdě mě to, že každej boj je malá šachová partie na 10 minut docela vyhovovalo.

Server
    CLA01
    To přeházení písmen rychlých zkratek je hrůza!
    Úkoly zapínat A místo Q, prostě strašné.
    Mačkám tam D a ono nic, pak kouknu a ... B.
    Chápu, že ty zkratky předělávají v rámci smysl plného překladu, ale některé věci se prostě nepřekládají. Když už tak by to chtělo přidat možnost vlastního nastavení.

Server
    CLA01
    Takže bez zbytečných řečí rovnou ke zpětné vazbě:

Cechovní úkoly
    Dobrý nápad, ale provedení na nic. Mám k dispozici 3 úkoly maximálně za 2000 zkušenosti. Což na levelu 29, kde je potřeba k dosažení další úrovně 3 000 000 zkušenosti nemá ani smysl přijímat.
    Navíc už jenom při např: zabití požadovaných jednotek získám násobně víc jenom za bitvu. Proč bych se tedy měl snažit cechovní úkoly plnit?
    Není tu žádný žebříček cechů, možná v budoucnu.

Zapomenutá místa
    K čemu mi jako bude více zkušeností a odměn, když zapomenutá místa jsou cca od levelu 23+ bez hromady svitků nesplnitelná? A podle mých propočtů budu potřebovat krystaly asi tak za 200 Kč, abych to prošel.
    Ne díky nechci....

Takže abych to shrnul, je tu jistý náznak toho, že vývoj hry pokračuje, ale zatím není moc o čem psát.
    Asi chápu, že cílem je nahnat v této fázi životního cyklu hry co nejvíce nových hráčů, kteří u hry zůstanou, ale pozor! Nezapomínejte ani na ty, kteří hru již hrají delší dobu a bez novinek moc dlouho nevydrží.

Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast