Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20

Thread: Oznámení hráčům – vyvážení zdrojů 6

Server
    CLA01
    predem musim uznat ze jsem ve hre novackem ikdyz fanouskem teto herni serie(predevsim heroesu 3 a relativne rozumnym nastupcem heroesu 5)

postup hrou
    aktualne po asi 2 tydnech jsme na levelu 21(nekromant mag) myslim ze postup ve hre je adekvatni a neni potreba ho zlechcovat

herni ekonomika
    neni probem ziskat zlato ale ne z kupek zlata a radnic ale predevsim prodeje artefaktu, ostatni materiali lze taky relativne rychle ziskat az na krystali (alepson pro me je to doposud vzacny zdroj)
    pravda ze produkci jednotek kterou produkuji obydli naprosto nevyuziju a jestli vyziju 5% produkce budov je to hodne

sudendeed na testovacim serveru
    byl naprostou otravou pokud hrac chce mene ztratovy boj bezne setri manu a ressuje jednotky, kdyz je nucen boj urychlovat(na pocet kol boje) pak neni mozne rozume bojovat velmi velke vyzvy kde musi setrit kazdou manu apod

tajma mista
    hledat aktivni obelisky je relativne obtizne spise hodne o nahode
    byl jsme prozatim na jedne teto tajne lokaci kde jsem dostal takove slozeni jednotek ktere bylo naprosto nad me moznosti vybojovat prvni bitvu (presila cca 3-10*) jediny zpusob jak to dat by bylo prerozdeleni skillu hrdiny na vice uzitecne jako je komu zvoni hrana ci strnulost, od lidi kteri to dojeli kdyz nadiktovali odmenu tak jsem si rikal "to nema cenu ani jezdit"

najezdy
    zkusenost s touto casti hry je dosti deprimujici, jste jako skupina nuceni jednat rychle (ne prilis takticky), dochazi zde k tonam chyb pri prizivani, dvojtych bitvach ktere jsou posleze vyresetovany, prohazovani odmen mezi hraci, hlaseni i drzenych peceti jako "brzo ukoncenych" takze nelze videt kolik casu ma nehlidana pecet pokud ma vice casu jak ta kterou drzite apod celkove provedeni me prislo zkratka kapek site horkou jehlou a od urcite urovne najezdu akorat deprimujici

co je divne
    kdyz jsem tuto hru hral prislo mi divne ze treba vampirizmus a dalsi efekty jednotek z obrany nejsou vubec brane v potaz takze i kdyz nakouzlim jednotku tak ji nedovedu rozume vyuzit, naopak naprosto premrstenou silu ma vampirizmus na lichy(strelecka jednotka) protoze efekt sani se tyka take strelby

kdyz potkam cizi jednotky predpokladam ze me budou mit stejne schopnosti - kdyz jsme poprve potkal duchy nepritele zacali me proklinat tak jsem si rikal zajimave ale moji maji jen leceni, kdyz jsme potkal cizi lichy strileli zkrz vice jednotek kterym davali damage, moji ne apod

bit jsem nekromant z nnejakeho me neznameho duvodu jsem se pridal na stranu "kladneho draka" a bojoval proti sandrovi(jednomu ze znamych nekromantu z kampani apod) ktery kupodivu ani nemel jedinou nemrtvou jednoku(nato ze bezne chodit s plastem licha fakt divne)

chat system je hodne tezkopadny, rozlisit sepot apod je velmi obtizne, pri startu bitvy casto dochazi k zvlastnim stavum prepinani chatu aniz by to bylo zadouci a nekdy nenabehne chat boje a je zamkly a nelze ho pouzit v prubehu cecle bitvy. Nekdy je nutne hru resetovat aby se znovu reconectnul chat

kdyz poskodim jednotky priste jsou v naprosto plne sile, kdyz bojujem s kolegy sila oponenta velmi narusta -> jsou bitvy na ktere se rozhodne nevyplati chodit ve vice lidech protoze mate velky narust ztrat (napriklad pisecni cervy ci nektere oblehaci bitvy jsou slozitejsi ve 2 lidech nez si to odjet kazdy zvlast)

kdyz jsem z kraje prvni deny dal stavet vylepsene jednotky s tim ze si postavim lepsi lukostrelce abych byl silnejsi z hruzou jsem zjistil ze vsechny vylepsene jednotky chteji krystali ktere v te dobe nemam ani sanci ziskat

rozsireni inventaru stoji tak velke mnozstvi peceti za tak malo mista ze bych neuvazoval o jeho rozsireni

zjistit neco jako aktualni produktivitu budov je pro me velmi obtizny ukol

mam prehrsle prizracnych minci ale malo peri andelu - zatim jsem narazil pouze na jednu vec ktere udavit mince ale na 4 ktere udavit peri..

dropnul me na najezdech set dychtiveho studenta nalezi jsem ho asi na levelu 17 a chce level 22, pred dosazenim levelu 22 si rikam ze je hodne slaby oproti jinym artefaktum na dany level

ukolove veci na minimape jakmile jsem v dosahu dane veci ukazuji misto primo na me misto na miste kde vec lezi (nekdy je vhodne odejit dal aby clovek zjistil kd presne vec lezi)

statistiicka sila je vazne jen statisticka sila

NPC jednotky jsou mnohdy v zakladu o mnoho silnejsi, rychlejsi a pouzitenejsi nez jednotky naroda ktery mate k dispozici a nedaji se ziskat a nebo maji maji diametralne odlisne vlastnisti(kdyz bojujete proti jednotkam odpovidajicim vlastnimu narodu)

automacitke "nataceni" pri "defovani" bych nekdy nejradeji rozmlatil kdyz je jednota schopna se natocit "k nepriteli" kdyz je u skaly a je jednoznacne ze nasledny utok pujde ze zadu nebo se natocit k stacku ~kusu jednotek misto toho natocit se ceclem k ~stovek jednotek pak si obcas clovek rika ze ty jednotky vazne nemaji ani elementarni inteligenci

co je zajimave
    graficky zajimave spracovane ikdyz osobne se mi grafika rytiru vic libila v heroesech 3 nez pozdejsich

Server
    CLA01
    zajímavé, já hraji taky cca 14 dní, taky lvl 21 i když mám mnohem radši 2 a 4 - 3 mě nijak moc nenadchla a 5 přišla v době kdy jsem neměl moc času a potom už nebyla chut se k ní vracet
    souhlasim - na co je když se vyexpim na max lvl za 3 týdny a potom se budu kousat nudou..

v té ekonomice vidim strašnou nerovnováhu (možná je to tím že vůbec neutrácim za jednotky protože hraju stylem 0 ztrát v boji)
    pokladníkem jsem se stal v době kdy jsem ještě neměl ani 1000 surovin od jedný pohromadě a timhle tempem hádám že pokročilým pokladníkem se stanu dřív než nasbírám dost něčeho na první lvl..

tajná místa: ví bůh jakym systémem se určuje aktivace obelisku - jsou obelisky který jsem neviděl nikdy zapnutýmožná tak 70-80% ze všech) a 1-2 obelisky který jsem našel aktivovaný víc jak 3x, stejně tak jsem našel 3 aktivovaný během hodiny a potom 2 dni ani jeden... samotný podzemí je strašně náhodný - první návštěva byla strašná - blbá mapa jednotky i soupeři, druhá byla o pohodě i když mě mrzí že jsem potom s bossem uhrál remízu (regeneroval si +- škody které jsem mu dával za kolo)

nájezdy jsem moc nepochopil - byl jsem tam párkrát (3 návštěvy - 3 výhry) ale odměny bída - nevidim důvod proč tam ztrácet čas když za ten samý čas na normál mapě nasbírám mnohem víc

mě strašně vytáčí že mi většinou padaji artefakty které jsou mi k ničemu (opravdu nepotřebuji něco co přidá sílu léčení spectrám a podobně) a když konečně padne něco pro mága azylu (nedej bože ze setu) tak to dostane takový setový bonus jako +x% síla léčení obyč mnichům, + útok lučištníkům, obrana strážcům - samozřejmě tak v 5-10% množštví - proboha - už mám za sebou 20 lvl to je mi k ničemu....

stejný problém jako ty - přebytek mincí a žádný peří, i když u mě je to naopak s uplatněním - našel jsem asi 4 na mince - ale k čemu mi je je utrácet za jednotky, které nemohu léčit a hromadit je v době, kdy nehromadim ani svoje základní?? děkuji, nemám zájem - jediný uplatnění mám pro peří za který dostanu kavalíry...

s natáčením naprosto souhlasím - co bych někdy dal za možnost si jednotku natočit tak jak potřebuji (nebo jak velí rozum) a ne aby mi tam ta jednotka stála jak....

P.s. hluboce se omlouvám všem kterým jsem tu nevěřil že jde s jednotkami azylu hrát bitvu na smrtící úroven beze ztrát,
    nyní když mám slepotu a jedny světlice tak už hraju na vážnou obtížnost beze ztrát (3 základní vylepšené a 2 elitní - 1 vylepšená jedna nevylepšená), od průměrný dolu mě to nebaví protože mi to přijde moc snadný - takže s andělíčkama lepšími kouzly a artefakty půjde uhrát smrtící úroven relativně dobře beze ztrát (samozřejmě záleží na složení armády soupeře..) i když asi ne tak snadno jako v případě masové regenerace nekropole....
    Last edited by Teseract; 28.08.14 at 23:05.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by cz_Reborn View Post
    automacitke "nataceni" pri "defovani" bych nekdy nejradeji rozmlatil kdyz je jednota schopna se natocit "k nepriteli" kdyz je u skaly a je jednoznacne ze nasledny utok pujde ze zadu nebo se natocit k stacku ~kusu jednotek misto toho natocit se ceclem k ~stovek jednotek pak si obcas clovek rika ze ty jednotky vazne nemaji ani elementarni inteligenci
    Automatické natáčení jde vypnout v nastavení.... naštěstí

Zajímalo by mě, proč se změnili klávesové zkratky... já jsem zvyklej na w = čekat a d na defence.... koho napadlo to změnit na c a b chjo... kdyby to šlo apsoň změnit zpět

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Paran View Post
    Automatické natáčení jde vypnout v nastavení.... naštěstí

Zajímalo by mě, proč se změnili klávesové zkratky... já jsem zvyklej na w = čekat a d na defence.... koho napadlo to změnit na c a b chjo... kdyby to šlo apsoň změnit zpět
    diky za tip, tam jsem to nehledal

Teseract: 4 byli zajimave ale nehratelne.. kombinaci lektvaru nesmrtelnosti a preboostovavanim hrdiny jsi byl schopny s hrdinou umlatit prakticky cokoliv.. nebyl problem udelat z nej bojovou jednotku zvladajici zabit 1 ranou 15 draku a mel 2 vystrely apod.. proste v nich pak nezalezelo na jednotkach coz bylo kapek smutne. 1 byl uvod serie ktery mel sve nectnosti jako napriklad ze ti pridavali vsechny artefakty v inventari a cokoliv jsi ziskal nad stalo se pevnou soucasti postavy apod a treba neznicitelnost vezek vedla k tomu ze nektere jednotky ktere byli pomale jsi s rychlim letcem vytempoval a daval jen presouvat z rohu mapy na roh mapy a takto vyhral jakykoliv boj + slo delat veci jako ze jsi kupoval hrdinu dal mu po 1 jednotce dostal ho na bojiste vycaroval armagedon apod a tim jsi ho znacne rozsupoval.. proste spousta typu jak vyuzit hru pro svuj prospech.. 2. me kapek minula ale byl to pocatek sekundarnich dovednosti hrdinu -> vetsi variabilita hrdinu byla zajimava. v 3 byl problem toho ze s dimensional door + town portal jsi plynule pokryval celou mapu kdyz jsi si jeste poskladal magickou studnu nemusel jsi resit manu a blizkost studen apod a byl jsi zkratka hodne silny.. resurecky ci animacky vedli k nulovym ztratam z boje a masivnimu nabirani sili takze jedinym probemem bylo sehnat hakles of war(ani jedna trana nemuze utect z boje), experrt zemni magie, expert vzdusna magie, townportal, dimensional door, ressurect / animate death, pokud jste chteli byt precizni tak jeste expert patchfinding, logistik, archer, pripadne armorer a offenzive, boots of swiftness, jezdecke rukavice, predmety na + rychlost pripadne plast licha za nekromanta ktery rozlozil hru na to ze byl konec

v heroesech se vzdy hraci delili na 2 hlavni sorty na lidi kteri to hrali do extremu a meli temer vsechny boje bezestratove a na ty kteri to hrali a mnohdy jen tak tak vyhravali. kdyz hrajete 1. stylem mate mraky surovin, jednotek, expu a nic poradne neni vyzvou. Kdyz tim druhym tak mate se vsim problem protoze vase sila vicemene stagnuje.. nejsem si jisty jak je to planovane zde ale je pravda ze nektere jednotky jsou nevyvazene silnejsi nez jine bit statisticka sila tomu apsolutne vubec neodpovida

tak jak tak je skoda ze se tu zrovna moc vyhrat s hrdinou neda, maly inventar vede k tomu ze ani neco jako setovani na konkretni bitvu neni zadouci a problemy s limiten uchovavanych jednotek vede k tomu ze ani prilis vyber vhodnych kantr jednotek zde neni.. nejvetsi ultimatnost je to co vyrazi jednotky (stun uspani apod)
    Last edited by cz_Reborn; 28.08.14 at 23:40.

Server
    CLA01

strategická mapa

Quote Originally Posted by Pepisohn View Post
    Dovolím si taky přidat zpětnou vazbu.

Rovnou tedy přistoupím k jednotlivým bodům:

• Od vydání otevřené bety jsme vydali největší herní přídavek: Zapomenutá místa. Dle zpětné vazby napříč všemi fóry byla Zapomenutá místa do hry implementována úspěšně.

Jestli se jako úspěch bere to, že zapomenutá místa nepadají, tak se jedná o úspěch. To, že jsou na vyšším levelu bez peněz nehratelná se tu na fóru píše a s prominutím musím říct, že jsem žádná kladná hodnocení nenašel. Je tu nějaké stryté fórum? V oficiálním si lidé jenom stěžují na nevyváženost, nedostatek odměny, ...
    Neni co dodat. Leda, že jsou prototyp, ani ne betaverze. Za tu "odměnu" nema cenu tam ztrácet ani čas, jako že bez svitku to stejně nejde vyhrát.

3 následující priority jsou: přidat do hry více funkcí, aby byl systém cechů (guild) smysluplnější, uvést systém PvP na všech instancích po uplynutí testovací doby a vylepšení bitev

OK, ale myslím, že hlavní prioritou by měla být stabilizace hry tak, aby nás to pořád nevyhazovalo ven.
    Prioritou by měl být obsah. PVP kdy ztratite 80% jednotek při výhře je k čemu?

• Všimli jsme si, že postup hrou některým hráčům trvá až příliš dlouho.

Pokud budete snižovat potřebný EXP na vyšší levely, asi k tomu máte důvod. Důležité je nezapomentou přidat také nějaký obsah, protože hra jde bez problémů projít za dva měsíce při současné obtížnosti. Snížením potřebných exp se tato doba zkrátí.
    Je fakt že z llvl 22 na 24 mi trvalo týden. Přičemž na 22 jen dva týdný.

• Dále jsme si všimli, že stávající herní ekonomika nefunguje tak, jak byla zamýšlena, a nestaví hráče před přílišnou výzvu.

• Dále vám chceme poskytnout další důvody a výhody k pravidelnému přihlašování do hry.

Jinými slovy: Ve hře je moc surovin, tak jich bude míň. Aby ale hráč netrpěl, tak pokud se bude přihlašovat několikrát denně, dáme mu víc surovin, protože jich bude málo.
    Dává tohle někomu smysl?
    Mně ne...
    Ono neni pravda, že by bylo moc surovin. Získat barak na (ne tak skvělé) pavoučí královný byla fuška. Ale hlavně neni za co ty surky utracet. quest dodej dřevo neni utracení ale vyhazováni. Bohužel si planovači neuvědomili že tohle je online hra, kdy na jedné mapě (a s jedním městem) hráč strávi měsíce, či roky. V singlepleru to byly max dny než se člověk přesunul na další mapu a začal budovat odznova. Bohužel po třech týdnéch už není co stavět, jelikož mi došly licence. V settlerech online jsou taky 3! druhy dřeva a šutru.

• A konečně, také jsme si všimli, že dokončit stávající bitvy trvá příliš dlouho.
    No já jsem si toho nevšiml. Pokud chcete zkrátit boj s bossi jako třeba druhý souboj se Sandrem, hra ztratí své kouzlo. Tohle není diablo, tady jsou souboje na tahy s přemýšlením a taktikou.
    Sklidit všechno dřevo a kamení jsem se raději ještě ani nepokoušel.

Abychom během jednoho přihlášení umožnili splnit více úkolů, a tím pádem abyste z každého přihlášení měli větší radost a uspokojení, snížíme čas potřebný k dokončení běžné bitvy.
    Myslím, že nám udělá víc radosti, pokud bude přidán nový obsah. A pokud se přihlášení vůbec povede (server nebude padat).
    Abysme pak nedělali jen desítky denních questu a zbyl nam nějaký čas na postup, budováni.

V neposlední řadě bychom vás rádi vyzvali ke sdělení vašeho názoru na naše fóra. Během vývoje nových funkcí MMHO se na váš názor ohlížíme především a fóra a zprávy podpoře používáme jako zdroj zpětné vazby.

Nevím, jestli má nějakou zpětnou vazbu vůbec smysl dávat, protože tady fórum jednoduše nefunguje vůbec. Poučte se třeba z settlers online, kde je super komunita a forum žije. Administrátoři postují prakticky denně nové příspěvky a s hráči se vede diskuze.
    Tady forum funguje v podstatě tak, že admin přeloží oznámení z německého serveru a maximálně napíše, že děkuje za zpětnou vazbu.
    Uplně prázdná fraze. Kdy se naposldy udělalo něco podle přáni hráču na ČESKÉM foru?

Závěrem:
    Všechny novinky se dají nějakým způsobem pozitivně přijmout, ale při vší úctě, je toho tak nějak málo. Asi nebudu mluvit jen za sebe, když napíšu, že hráče nejvíc zajímá stabilita serveru a nový obsah (hlavní příběhová linie, nové frakce, denní questy).

Jinak HMMO beru jako hru velmi pozitivně a jsme rád, že tu je. Pokračujte v perfektní práci a snad se nového obsahu (ne jen kosmetických změn) dočkáme co nejdříve.

Jinak já HMMO beru jako základní kostru která funguje, ale Heroes to ještě není. Chybí to co dělalo heroes heroes. Variablilita. Vyšperkovat si hrdinu, vybudovat města, postavit armádu a dobývat. Teď je to spíše chodit po mapě každý den to samé kolečko, splnit denní questy, ktere dávají (relativně s každou úrovní méně) expu. Kde je to dobývání? Víte proč máme my hráči tak velké armády a tolik surovin? Protože je nemáme na co použít. V singlu se dala nechat armáda ve hradu na jeho obranu. V online nejen, že neni obrana, ale ani se do hradu ty jednotky nevejdou.

Prosim přidělejte nějakou strategickou mapu s hrady, městy,vesnicemi, outposty, atd. (stovky či tisíce kusu) kdy cechy si je budou navzájem přebírat. Hráči na max. lvlech budou utočit na cizí hrady, zabírat je, či drancovat a společnými silami stavět obranné armády u jejich vlastních. Rovněž by to chtělo hraniční Obranné hrady, vnější s produkcí jednotek a vnitřní drahé s produkci surovin.
    Last edited by LotrTrek; 01.09.14 at 17:49.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Pár odpovědí na otázky, které zde zazněly:

1) Zapomenutá místa byla navržena tak, aby byla obtížná, zejména když v nich hráč nepřijde o žádné jednotky a suroviny. Je to další obsah navíc, který se dá hrát, když čekáte na vylepšení budov nebo doplnění vojska. Máte šanci na odměny a nepřijdete při tom o suroviny ani vojsko. Zapomenutá místa máme dále v plánu nechat jako obtížnější výzvu. Pokud je některá z map příliš těžká (nebo jednoduchá), velmi nám pomůže, když nám to hráči řeknou, abychom to mohli prověřit. Zatím byly ale všechny "nesplnitelné" mapy splněny.

2) Co se týče nového obsahu - přidali jsme PvP, kooperativní nájezdy a Zapomenutá místa. Samozřejmě chystáme mnoho dalšího, takže prosím sledujte stránky a oznámení na fóru.

3) Co se týče surovin a odměn - hry s modelem free to play hráčům většinou dávají možnost pracovat na svém městě a sběru surovin v rámci krátkých relací. Někteří hráči si stěžovali, že MMHO nenabízí žádný důvod k přihlašování více než jednou denně. Chceme, aby se hráči přihlašovali častěji, a přitom dosáhli jistého pokroku, i pokud nemají čas bojovat.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post

3) Co se týče surovin a odměn - hry s modelem free to play hráčům většinou dávají možnost pracovat na svém městě a sběru surovin v rámci krátkých relací. Někteří hráči si stěžovali, že MMHO nenabízí žádný důvod k přihlašování více než jednou denně. Chceme, aby se hráči přihlašovali častěji, a přitom dosáhli jistého pokroku, i pokud nemají čas bojovat.
    Chápu první dva a souhlasím. Třetí je blbost Rothe - protože to třeba naprosto diskriminuje déle hrající hráče. Když mám volno a chuť - tak hraju. Docela dlouho jsem si držel sedmou odměnu za denní přihlášení. Na víkend jsem jel pryč, nicméně hru jsem ukončil v pátek někdy po druhé. Jenže - to, že jsem BYL příhlašený ještě po denním přepočtu se nepočítá, protože jsem se NE-RELOGNUL. Tzn denní odměna zase od jedničky.

Pokud se zavede odměna za hlášení, tak hráč co má čas/ hraje při práci/ hraje při domácích pracech apod. je znevýhodněn. Protože má hru zapnutou stále, odměny nedostane. Bude si muset nařídit budíka, aby RE-lognul vždy po 02:00, 08:00, 14:00 a 20:00. Jinak se ošidí.

To zní fakt blbě, žejo - a od profesionálních vývojářů bych čekal něco domyšleného - a ne tohle.

Server
    CLA01
    Když se zamyslím nad ekonomikou, tak jen zkráceně bych zhodnotil získávání zlata.

Způsobů jak získat zlato je:
    1. radnice
    2. zlatý důl (jak ve městě, tak i mimo město)
    3. zlaté rezervy hlídané nestvůrou
    4 prodejem artefaktů
    5. prodejem jiných věcí (runové kameny a kameny rychlosti či zkušenosti)
    6. plněním úkolů (městských)
    7. truhlička zkušeností/pokladu

1-3 - není žádný problém, ty bych řekl jsou nastaveny celkem optimálně
    3. možná lehce zredukovat např. o 10% ale v tom taky nevidím problém
    4. velký problém je ten, že artefakt je o trochu nižší než hlídané zlato (pokud nemá extrémně velké štěstí) avšak může přinést hrdinovy artefakty, které se hodí:
    - přímo pro hrdinu (k nezaplacení)
    - na prodej za velice solidní cenu
    - možnost uplatnění v městských úkolech
    => optimální snížení ceny artefaktů (zde bych jen poznamenal, že artefaktům na začátku, prvních úrovní bych cenu ponechal stejnou, to je pro nováčka nejkrizovější chvíle)
    5. prodej těchto věcí není alarmující až na jednu výjimku - nejsilnější runové kameny, které se prodávají 1ks za 10 000zl. S přihlédnutím, že jsou totožné jako kámen za odměnu, který jde bezplatně získávat každý den (s přihlédnutím, že se pořád přihlašuje) se stává z tohoto artiklu zlatý důl. Ostatní kameny např. rychlosti prodej za 2000zl (ikdyž je jich přebytek) je taky podle mého trochu přestřelený, ale není to tak hrozné. Kameny zkušeností se vyplatí používat a osobně jich nemám takovou zásobu aby se mi je vyplatilo prodávat (užitek z použití je vyšší).
    6.žádný problém co se na úkolu získá tak lze na ostatních šestinásobně utratit
    7. taky nevidím žádný problém (asi většina si stejně bere zkušenosti)

Možnost zvýšení ceny jednotek a mírné snížení výnosnosti dolů a radnice je taky možné, ale uchýlil bych se k němu až jako poslední možnosti (nebo ne v nějaké razantní formě, ale jen z hlediska do 10%)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post

1) Zapomenutá místa byla navržena tak, aby byla obtížná, zejména když v nich hráč nepřijde o žádné jednotky a suroviny. Je to další obsah navíc, který se dá hrát, když čekáte na vylepšení budov nebo doplnění vojska. Máte šanci na odměny a nepřijdete při tom o suroviny ani vojsko. Zapomenutá místa máme dále v plánu nechat jako obtížnější výzvu. Pokud je některá z map příliš těžká (nebo jednoduchá), velmi nám pomůže, když nám to hráči řeknou, abychom to mohli prověřit. Zatím byly ale všechny "nesplnitelné" mapy splněny.

2) Co se týče nového obsahu - přidali jsme PvP, kooperativní nájezdy a Zapomenutá místa. Samozřejmě chystáme mnoho dalšího, takže prosím sledujte stránky a oznámení na fóru.

1) Zapomenutá místa mají menší nedostatek ... reward naprosto neodpovídá vynaloženému úsilí .. takže k ničemu a ztráta času pro vývojáře i hráče.

2) PvP - čistě pay 2 win a pro exploitery. Jak ohlídáte když se ve 3 ráno domluví v gildě pár lidí a jeden bude dávat retreat dokola a vítěz bere body za 15 sec jako jiný hráč za 25 min bitvu .. naprosto nedomyšlený. PvP matchmaker je založen na velkém zájmu hráčů jinak přestane fungovat. A co se stane když prvních 30 budou lidi se zlatou kreditkou nebo exploiteři bude to pak jěště někoho vůbec zajímat?
    - vysoké level raidy sou minoritní zábava pro pár vyvolených a ty nižší nemá cenu chodit, takže pro normální hráče jako když nejsou.

3) To sem zvědavej ale zatim to de pěkně do kopru a vypadalo to hodně nadějně. Všichni víme jakej průser byl Heroes Kingdoms, doly vydělávaly pomalu, jednotky se stavěly taky pomalu .. prostě zaplať ať máš všechno hned. No už to vidim tady, prostě lidi málo zrychujou stavění tak jim to trochu opepříme a uvidíme kolik na tom vyděláme a ty co se lognou 5x denně to budou mít skoro jako dřív? Šéfové v Ubisoftu už by si měli vyndat hlavu víte odkud než tu hru potopí úplně. Jakmile hra nabere špatnou reputaci tak už jí nic nepomůže a hráči už se do mrtvý hry nevrátí.

Celkově ty plány vypadaj hodně špatně a nevim proč se snažíte tu hru pohřbít. Stačilo by víc map, úkolů, bossů a lepších artefaktů + dalších věci, vývojáři maj celkem slušnou fantazii což je vidět na různorodosti úkolů/bojů ale asi tam maj šotka co jim to chce kazit nebo fakt nevim.

Pokud to Ubisoft myslí s hrou vážně, tak by měl naject na férový free to play model bez pay 2 win pvp (bez exploiterů) pak by možná mohla mít hra šanci na nějaký dlouhodobější úspěch.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Desper View Post
    1) Zapomenutá místa mají menší nedostatek ... reward naprosto neodpovídá vynaloženému úsilí .. takže k ničemu a ztráta času pro vývojáře i hráče.

2) PvP - čistě pay 2 win a pro exploitery. Jak ohlídáte když se ve 3 ráno domluví v gildě pár lidí a jeden bude dávat retreat dokola a vítěz bere body za 15 sec jako jiný hráč za 25 min bitvu .. naprosto nedomyšlený. PvP matchmaker je založen na velkém zájmu hráčů jinak přestane fungovat. A co se stane když prvních 30 budou lidi se zlatou kreditkou nebo exploiteři bude to pak jěště někoho vůbec zajímat?
    - vysoké level raidy sou minoritní zábava pro pár vyvolených a ty nižší nemá cenu chodit, takže pro normální hráče jako když nejsou.

3) To sem zvědavej ale zatim to de pěkně do kopru a vypadalo to hodně nadějně. Všichni víme jakej průser byl Heroes Kingdoms, doly vydělávaly pomalu, jednotky se stavěly taky pomalu .. prostě zaplať ať máš všechno hned. No už to vidim tady, prostě lidi málo zrychujou stavění tak jim to trochu opepříme a uvidíme kolik na tom vyděláme a ty co se lognou 5x denně to budou mít skoro jako dřív? Šéfové v Ubisoftu už by si měli vyndat hlavu víte odkud než tu hru potopí úplně. Jakmile hra nabere špatnou reputaci tak už jí nic nepomůže a hráči už se do mrtvý hry nevrátí.

Celkově ty plány vypadaj hodně špatně a nevim proč se snažíte tu hru pohřbít. Stačilo by víc map, úkolů, bossů a lepších artefaktů + dalších věci, vývojáři maj celkem slušnou fantazii což je vidět na různorodosti úkolů/bojů ale asi tam maj šotka co jim to chce kazit nebo fakt nevim.

Pokud to Ubisoft myslí s hrou vážně, tak by měl naject na férový free to play model bez pay 2 win pvp (bez exploiterů) pak by možná mohla mít hra šanci na nějaký dlouhodobější úspěch.
    1) Viz nedávno přijatá opatření: "Zapomenutá místa nyní poskytují více odměn - Zisk zkušeností byl zdvojnásoben - Místo surovin nyní budete dostávat balíčky surovin, které se rovnají polovině, dvojnásobku nebo rovnou 6,5násobku doposud získávaných odměn." Zapomenutá místa budeme dále sledovat a dle potřeby hráčů upravovat.

2) Věříme, že PvP se uchytí dobře, postaráme se o jeho postupné doladění a v konečném důsledku i o bezproblémový chod. O pay to win nejde.

3) I zde hru upravujeme na základě zpětné vazby s hráči. Stav to nebude konečný, ale tuto oblast MMHO i po zavedení těchto funkcí budeme sledovat a opět upravovat.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2