Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Upgrade Units

Alexandr's Avatar
    Server
    CLA01

Upgrade Units

Hezký večer. Nebylo by možné upgradovat obyčejné jednotky na vylepšené (např. strážce - pretorián) v kasárnách?

Server
    CLA01
    Já bych k tomu rád dodal, že příliš nechápu, proč upgradované obyčejné jednotky stojí krystaly? Chápal bych to u šampionů, ale proč u základních jednotek??? Nechci podezírat vývojáře z nekalých úmyslů, ale mám za to, že hra tlačí hráče poměrně nekompromisně do "mini" transakcí. Takto agresivní platební model, to je dost velká chyba!!!!

Server
    CLA01
    Nikdo tě nenutí vylepšovat... za pár dní už mám 1800 krystalů... nevidím v tom problém... z nájezdů dostaneš bedýnku s krystalama na 11 lvl tam bylo myslím 250 co si pamatuju a zvedá se to podle lvlu, takže jsem si ji uklidil a vyberu později až budu krystaly potřebovat.

To že nejde upgradovat ve hradě jednotky co jsem si již koupil mi taky chybí.

Server
    CLA01
    Já vím, že mě nikdo nenutí, ale bavíme se tady o tom, co kdo považuje za zábavné a co ne. Mě tenhle model osobně přijde docela dost otravný. Navíc mi to nějak koncepčně nezapadá do předchozích dílů Heroes. Je to jen můj názor, někomu současný model možná vyhovuje. Jak říkám, chápal bych to u šampionů, u základních jednotek mi to přijde dost zbytečné.

Server
    CLA01
    Také mi přijde, že platit krystalama např. za pretoriány, kteří nejsou zas až tak úžasní, je naprostá demence. To raději stále používám pěšáky s tím, že se krystaly budou hodit třeba na něco jiného, když je nemůžu ve hře získat jinak než questy (a ani tak jich moc nezískám), nájezdy, popř. si je koupit za hrdinské pečeti...
    A souhlasím také s tím, že upgradovat obyčejné jednotky v budovách, kde se najímají, je dobrý a logický nápad, v sériích Heroes to doteď tak fungovalo - po upgradu budovy je nabídnuta možnost upgradovat stávající jednotky. Tady v online verzi mi to dost chybí (i když pokud přetrvají platby krystalama, tak bych to stejně nevyužila). Problém by jen nastal, pokud mám v políčku pro jednotky s sebou cca 3000 pěšáků (do bitvy mohu použít aktuálně cca 150) a neměla bych na to, abych upgradovala všechny. K tomu by se hodilo rozšířit počáteční kapacity posádky - a nebo posádku vůbec jako budovu vyškrtnout, protože je opravdu k ničemu a její vylepšení v podstatě nic neřeší, akorát ubírá suroviny a stavební povolení... nechat ji jen tak bez možností vylepšování, ať se tam mohou ukládat jednotky.
    Navíc, vidíte ten nepoměr? S sebou můžu tahat v podstatě neomezené množství vojáků (jen určitý počet se účastní bitvy), ale do hradu se jich vleze jen "pár"... nastává pak problém, kdybych chtěla do své jednotky přiřadit silnější a slabší "vyhodit" - jelikož 3000 pěšáků je nemožné odložit v hradě, nezbývá než je všechny propustit nebo je nechat ať je zlikvidují příšery v bitvách...

Server
    CLA01
    tak na třetí mapce je z jednoho questu 40 krystalů tak se to sbírá rychle, ted je v tý krabičce s krystalama na 23lvl je 700 krystalů, ale jinak ano u základních jendotek to nechápu. Čekal bych bych zakladná jendotky mince upgrade mince, elita základ mince upg krystal, u sampionu základ crystal upg crystal...Lepší, že můžu tahat neomezeně a uklidit v hradu pár než obráceně po ztrátový bitvě chodit furt do hradu by byla otrava.

Krystalový důl může být na mapě později nebo ho třeba přidají.
    Last edited by Paran; 09.07.14 at 15:42.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Paran View Post
    tak na třetí mapce je z jednoho questu 40 krystalů tak se to sbírá rychle, ted je v tý krabičce s krystalama na 23lvl je 700 krystalů, ale jinak ano u základních jendotek to nechápu. Čekal bych bych zakladná jendotky mince upgrade mince, elita základ mince upg krystal, u sampionu základ crystal upg crystal...Lepší, že můžu tahat neomezeně a uklidit v hradu pár než obráceně po ztrátový bitvě chodit furt do hradu by byla otrava.

Krystalový důl může být na mapě později nebo ho třeba přidají.
    V tom popisu upgrade se naprosto shodneme. Taky bych tak ak viděl a podle mého by to dávalo větší smysl.

Server
    CLA01
    Mě se to taky nelíbí navíc to je šílenej pay 2 win .. když pak v pvp budou mít všichni upgrade jednotky za kreditku a normální smrtelník si to nebude moct dovolit když většinu armády v tom boji nechá. To ani nemluvim o tom jak se daj koupit artefakty za pečetě to jako myslej vážně?

Taky automatická bitva za 500 pečetí je úlet, to je tak pro milionáře, dejte možnost za goldy ať je to fér.

Server
    CLA01
    Dle mne je tato hra vyvážená a upgrade jednotky za krystali mi dávají smysl. Na to že to je hra financovaná mikroplatbami je to dle mne navrženo tak aby to šlo hrát i bez placení zcela bezbolestně.

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01
    čau, tento problém vám vyřeší následující věci:
    1. bojujte bezestrát (ušetříte zlato i krystaly)
    2. nekupujte nesmyslné množství jednotek ( když budete dodržovat bod 1)
    3. neupgrejdujte jednotky. smažte je a kupte nový za krystaly ( když budete dodržovat bod1)
    4. vytipujte si questy s největší odměnou v podobě krystalů a obíhejte je denně ( nevím teď přesně, ale kolem lvl20 na Pláních a na nižších questech vám to hodí denně okolo 500 krystalů, což je zhruba skupina upg elity)

Jde to!!! já to tak dělám a mám ohromné množství peněz i krystalů

de to zkrátka i bez pečetí. chce to jen vychytat taktiku a healovat...

Page 1 of 2 1 2 LastLast