Results 1 to 6 of 6

Thread: PvP dla przegranych

Server
    CLA01

PvP dla przegranych

Witam.
    Dnia 26-08-14 o godzinie 14:20 odbyłem bitwe w systemie PvP z graczem MisQ
    Bitwa trwała do 14:36.
    W walce prowadziłem miażdżąca przewagą. Kiedy pod koniec gdy przeciwnikowi zostało około 50 jednostek przestał on wykonywać ruchy bohaterem. System poprostu przewijał jego turę co 20 sekund. Gdy zostało mu 5 tkaczek losu. Nagle wystąpił mi błąd, że "z uwagi na MOJĄ NIEAKTYWNOŚĆ bitwa musi się skończyć. Wyskoczyło mi okno z odwrotem. Przerzuciło mnie do 4 aktu tak jak to się kończy zawsze po walce PvP. I UWAGA po odświeżeniu rankingu zostało mi odebrane około 200 punktów jak za przegraną. Byłem 1 w rankingu, lecz spadłem na pozycję 3. Gracz MisQ był w momencie walki na pozycji 34 skąd tak wielka liczba straconych punktów.
    Dodam jeszcze, że o żadnej porze dnia i nocy nie mam choć najmniejszych problemów z internetem.
    Mój nick w grze: Arkadiuusz
    Pozdrawiam
    Last edited by Trollminator; 26.08.14 at 19:45.

Server
    CLA01
    Potwierdzam powyższe, jeśli to możliwe - oddajcie panu Arkadiuusz wspomniane punkty. Ewidentnie bug zdecydował tutaj o mojej "wygranej" w PvP, która była tym dotkliwsza z powodu sporej różnicy w ranku

Nadmienie tylko, że nie była to AŻ TAK dotkliwa porażka - zabiłem cały oddział janiołów! :P

Server
    CLA01
    zgłosiłem ten bug jakiś tydzień temu :Ticket#2014090210000462
    ale Ubi ma tradycyjnie ... na to

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Dziękujemy za zgłoszenie problemu.

Jesteśmy świadomi pewnych błędów związanych z PvP. Wiemy też, że obecny system sprzyja pewnym nadużyciom, które są kultywowane przez wielu graczy. Poinformujemy was o decyzjach w tej sprawie.

@yeapUwin: W związku z ogromną ilością zgłoszeń jakie otrzymujemy od was każdego dnia, okres oczekiwania na odpowiedź naszych agentów może być aktualnie wydłużony. Proszę o cierpliwość. Twoje zgłoszenie na pewno nie zostało zlekceważone.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    mam pewien prosty pomysl na wyeliminowanie naduzyc z obecnego systemu

obecnie osoba poddajaca sie nie dostaje wogole punktow a jej przeciwnik pelna ilosc jakby za kompletne zwyciestwo

a jakby tak osoba ktora sie poddaje tracila jakas mala ilosc punktow (powiedzmy 10-20) i poddanie sie nie bylo mozliwe przy zerowej ilosci punktow rankingowych, a jej przeciwnik zyskiwal mala ilosc punktow (rekompensata za stracony czas)

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    mysle ze minimum -200 za ucieczke