Results 1 to 7 of 7

Thread: Druhá postava.

Server
    CLA01

Druhá postava.

Ahojky měla bych několik dotazů k založení druhý postavy.

1. Mohu mít z druhého světa postavu a nebo jen z toho co mám postavu první? (Mám kleričku v Azylu)

2.Musí mít druh postava taky zbrojmistra a obchodníka a nebo stačí jen u první postavy?

Díky

Server
    CLA01
    Pokud tvoříš další postavu, tak znovu volíš rasu a specializaci - takže ano můžeš mít druhou frakci. Pokud jde o obchodníka a zbrojmistra, tak ano obě postavy musí je musí mít přístupné, aby bylo možné provést výměnu artefaktů/vojáků.

Server
    CLA01
    Děkuji

Server
    CLA01
    Trochu varuju před druhou postavou, znamená to obihát 2x denně 16!!! dolů a 6 měst.

Server
    CLA01
    na začátku jsem si bláhově představoval, že si vylepšim jednu postavu, přejdu na druhou, vezmu ty nejlepší jednotky z obou a složim si pořádnou armádu, ted už jsem si to hodně rychle rozmyslel - složená armáda nejde k mému stylu hry, nehledě na to že těch několik tisíc mincí radši investuju do rozšíření inv., 15 místa v době kdy se započítává každý artefakt, kámen nebo svitek je opravdu málo - často chodim se 2 prázdnými místy v inv....

Server
    CLA01
    by som chcel vediet...zalozil som si druhu postavu, pretoze s tou prvou som uviazol na mrtvom bode. Teraz by som sa tej prvej chcel zbavit ale ked zmazem postavu, nestratim aj tu druhu postavu?

Server
    CLA01
    Ne, neztratíš. Postavy k sobě nemají žádnou vazbu (kromě jednotného konta na hrdinské pečetě).