Page 2 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 139

Thread: Boss Tygodniowy - pytania, porady i taktyki.

Server
    CLA01
    Thx Dryblas ! W sumie to nawet można byłoby wstawiać w tym poście swoje propozycje na bossów tygodniowych tzn najlepsze oddziały itp. Spore ułatwienie byłoby dla innych graczy
    "A teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" cytat z cyklu dobranocek pt:"Miś z okienka"
    Mój cytat który bardzo obrazuje szacunek Ubisoftu do graczy

Monet99's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Simeonus View Post
    Naprawdę wiwerna taka łatwa? Próbowałem, ale 3 etapy + widok pierwszych jednostek trochę mnie odstraszyły i nawet nie podchodziłem ;p
    Ja miałem tak: 1x kusznik, 1x inkwizytor (ulepszony kapłan) 3x płomienie (ulepszone blaski) oraz 1x Niabianki (ulepszone anioły) i nie zajęła mi ta walka, nawet 30 minut i tak jak mówiłem, tylko 30 inkwizytorów straciłem i dodam że gram rycerzem i nie używałem dispella, tak jak tu pisał Dryblas ''albo rozwalić tego "wybrańca" ubijałem 1 lub 2 strzałami tą jednostkę strasznie ta wiwerna jest prosta. No i hrodger pokonany bez żadnych strat razem z takim miłym, bardzo dobrym graczem go ogarnęliśmy oraz z niewielkimi stratami przedwiecznego
    Last edited by Monet99; 28.08.14 at 22:58.

Server
    CLA01
    Dobra żeby nie było, że same marudzenia mamy na forum to dziś będą podziękowania dla Pana Dryblasa oraz dla Pana Monet99 za cenne rady które przydały mi się i wygrałem sam pojedynek z Wiwerną W prawdzie trochę z powodów ekonomi tzn chwilowego braku kasy ( nie wiem co za id***a napisał że surowców itp mamy nadmiar ) zrobiłem tego potworka 5x blaski chwały raz 1x niebianki Wiadomo straty są większe ale jak widać tez można wygrać. Zachęcam innych również do pisania swoich taktyk na bossy tygodniowe bo jak widać może to sporo pomóc innym Dziękuję jeszcze raz i pozdro !!
    "A teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" cytat z cyklu dobranocek pt:"Miś z okienka"
    Mój cytat który bardzo obrazuje szacunek Ubisoftu do graczy

Server
    CLA01
    Robiłem dzisiaj Wiwerne solo 2x Prządki 2x Lisz 1x Widmo 1x Lord Wampirów i większa ilość strat się zaczęła w 3 etapie gdy już przydupasy doszły do moich oddziałów ;D. Dostawały Lisze i pająki, ostatecznie straciłem może z 30 liszów na 126 i 13 prządek z 42. A taktyka: starałem się zablokować drogę którą idzie większa ilość pająkożerców, bo to są tępe stworzenia i cały czas stały w miejscu, czekając aż odrętwiony się ruszy więc można powiedzieć, że Wiwerna wymaga jedynie czasu. W porównaniu do drugiego bossa którego umiem robić solo, Hrodgera to straty o wiele mniejsze, ponieważ jak wiadomo ciężko wyblokować tam jednostki przy kusznikach oraz mapa jest niesprzyjająca "taktycznej" grze.

Gram rycerzem śmierci, a spelle przeze mnie głównie używane to Całun/Odrętwienie/Heroizm/Posiłki(na lordów) i jak wiadomo Rozkaz Wodza. Sytuacyjnie przydaje się spell Widm który uniemożliwia kontrowanie i używania zaklęć wybranemu oddziałowi wroga.

Server
    CLA01
    Taktyka dla 2 rycerzy przystani na każdego bossa: 5x seraf + 1x kler. 1 runda heroizm + natarcie 2 runda zastraszenie + przekleństwo i jazda dalej zależy albo posiłki albo pacyfki na bohaterskie przeciwnika i anioły robią już swoje Oczywiście mogą być niebianki i inkwizytorzy jak kogoś stać ale nie potrzeba. Runa nadziejii najlepsza według mnie a kapliczki to już wiadomo. Jeśli kler ma zastraszenie bo będzie równie dobre połączenie jak ryc+ryc.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie chcę zakładać nowego tematu więc tu się dopytam. Czy potwory blokujące drogę do Daevy, Al-Khadira, Cyklopa oraz Głosa resetują się o 2 czy jak normalne potwory losowo?

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Monet99 View Post
    Witam, mam takie pytanko, Jaki jest ''najprostszy'' boss tygodniowy, i jakie wojo proponujecie, żeby go ubić fajnie, i elegancko? Mam rycerza, przystań 30 level dziś wbiłem, z góry dziękuje za odpowiedź, i pozdrawiam, chodzi mi tu o solo.
    PS: Jak coś mam najlepsze wojsko, nie będzie z wojem żadnych problemów.
    Troszkę zmienię i podepnę temat :P

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    Ja mam rycerza śmierci, a moje wojsko to 2x widma, 2x arcylisze, 1x lord wampir, 1x prządka.Ten zestaw pozwala mi walczyć z każdym bossem bez strat.Obszarowe wskrzeszenie widm jest nie do zastąpienia.Dwa widma dają 4 obszarowe wskrzeszenia więc nie ma się czego bać.Nawet oczyszczenia nie potrzeba Arcylisze zadają obrażenia z tyłu a na przodzie mam prządkę i Lorda wampira.Bardzo przydaję się jego zdolność teleportu, bo jak chcę wystawić jakąś jednostkę mojej artylerii, to lord podają mi ją na tacy.Wampirem nie ma co się martwić bo ma stały drenaż życia, a nawet jak odniesie spore rany może wrócić na uleczenie do widm.Prządka strzela, ma kontratak, zastój i jest doskonałym tankiem.Jak wiadomo dla rycerza najważniejsze jest szczęście(crity) więc ja polecam bardzo tanią runę szczęścia.Trzeba również pamiętać, że w zależności od armii bossa, eliminujemy najbardziej zagrażające nam jednostki.Jak nie ma strzelających, to najbliższe naszej armii.Całą siłę skupiamy na jednej jednostce i szybko eliminujemy.Mamy jednostki strzelające więc nie możemy mieć żadnych intruzów w pobliżu.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Naprawdę wampiry takie dobre ;p?

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Wampiry sie lecza przy ataku, to chyba ich najwieksza zaleta, ale ja i tak preferuje prządki, ich skill Złe spojrzenie daje rade. Dobre są do blokowania.
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Page 2 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast