Page 10 of 14 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 91 to 100 of 139

Thread: Boss Tygodniowy - pytania, porady i taktyki.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Funosek View Post
    Wracając do tematu - ktoś wie kiedy się odnawiają misje na te bossy?
    Bo teoria z tygodniem od wejścia do aktu legła w gruzach.
    stawiam na to że tydzień po tym jak go zrobisz np. wykonasz go w piątek o 20 to zresetuje się za tydzien w czwartek o 24

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    mi wszystkie spawnują w tym samym dniu, bodajże w środę, a bije ich zazwyczaj w weekendy
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Funosek View Post
    Wracając do tematu - ktoś wie kiedy się odnawiają misje na te bossy?
    Bo teoria z tygodniem od wejścia do aktu legła w gruzach.
    Z chwilą ubicia ktoregoś z bossów, będziesz mógł ponownie go zaatakować po tygodniu. Dla każdego gracza będzie więc to różny dzień tygodnia

Server
    CLA01
    Kleryk - Cyklop - bez strat

2x kusznik, 2x blask, 1x seraf + runa nadzieji + 5 kapliczek.

1-2 runda: Na gorze jest pole gdzie mozna ustawic dwoch kusznikow i pod spodem na 3 polach zaslonic ich blaskami i serafem, tak by przeciwnik nie mial do kusznikow dostepu. Dopoki przeciwnik nie moze atakowac walimy blaskami. Gdy tylko dojdzie z atakiem tylko def. Seraf caly czas def, daje aure leczenia, czasami moze wykonczyc gdy np po jednej stronie zostanie jedna kupka.
    Na poczatku szarza ustawiamy wojska. Spowolnienie w kazdej nieparzystej turze na grupke po lewej zanim nie zalatwimy tej po prawej. Posilki na kusznikow. Grupke po prawej punktujemy oslepieniem i pacyfikacja i wykanczamy jak najszybciej po jednej kupce. W wolnych ruchach Herosa rzucamy rozkazy na kusznikow lub leczenie (ew scrolle regenaracji), gdy narusza jakas kupke wojska.
    3 runda to jakis zart albo bug ? Te duchy nic nie robily tylko lataly z miejsca na miejsce a cyklop zanim podszedl, to tylko raz zdążył mnie uderzyć.
    Last edited by W8inG4DeatH; 15.09.14 at 12:03.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak byś wziął 5 płomieni + 1 Serafa to byłoby jeszcze łatwiej :P

Te duchy dają buffy bossowi, pierw się go zabija potem można się uleczyć i je zabić ^^
    Last edited by Simeonus; 15.09.14 at 12:58.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Simeonus View Post
    Jak byś wziął 5 płomieni + 1 Serafa to byłoby jeszcze łatwiej :P

Te duchy dają buffy bossowi, pierw się go zabija potem można się uleczyć i je zabić ^^
    Jeśli ktoś pisze Klerykowi, że ma wziąć 5 płomieni i Serafa, to raczej nie powinien dawać rad innym :P

Poza tym podałem taktykę "dla każdego", nie każdego stać na płomienie. Ja mam 5 x płomień, ale na oblężenia i bossów wolę nie ryzykować kryształów. Przydadzą się na PvP.
    Last edited by W8inG4DeatH; 15.09.14 at 13:52.

unpxre's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by W8inG4DeatH View Post
    Jeśli ktoś pisze Klerykowi, że ma wziąć 5 płomieni i Serafa, to raczej nie powinien dawać rad innym :P

Poza tym podałem taktykę "dla każdego", nie każdego stać na płomienie. Ja mam 5 x płomień, ale na oblężenia i bossów wolę nie ryzykować kryształów. Przydadzą się na PvP.
    To nie wiem jak grasz że tracisz płomienie, a jak ktoś skończył fabułę to raczej ma te kryształy na to..

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie robię tylko Przedwiecznego i Czerwa z racji ich AoE, które mnie wyjątkowo denerwuje. Tak to na resztę Bossów używam:

1x Widma, 2x Arcylisze, 1x Wampirzy Lordowie, 2x Tkaczki Losu i jakoś wychodzę bez strat albo ze śmiesznymi. Z resztą nawet jakbym jakiekolwiek miał to i tak stać mnie na to

P.S. Sam kiedyś uważałem, że szkoda ulepszonych jednostek na Bossy Tygodniowe tylko że szybko się przekonałem, że strat z ulepszonymi nie ma, ponieważ są znacznie lepsze i sama walka trwa szybciej

Server
    CLA01
    po pierwsze kleryk może wsiąść 4 płomienie i 1 serafe
    po drugie większość magów tak gra i nie ma strat
    po trzecie mało kto robi oblężenia po 30 lvl bo sie po prostu nie opłaca (no może za wyjątkiem jednego oblężenia)

EDIT: coś mi cytaty nie zadziałał do wypowiedzi "W8inG4DeatH"

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by lukk View Post
    po pierwsze kleryk może wsiąść 4 płomienie i 1 serafe
    po drugie większość magów tak gra i nie ma strat
    po trzecie mało kto robi oblężenia po 30 lvl bo sie po prostu nie opłaca (no może za wyjątkiem jednego oblężenia)

EDIT: coś mi cytaty nie zadziałał do wypowiedzi "W8inG4DeatH"
    1) 4 płomienie i Serafa owszem, ale nie 5 płomieni i Serafa, jakiej to rady mi udzielono.
    2) Może. Wiem jednak, że jest sporo osób, które skończyły fabułę, a na bossach tygodniowych nie używają jednostek ulepszonych i to dla nich pisałem "sposób na Cyklopa". Ci co niszczą wszystko plomieniami bez strat napewno nie szukaja tu pomocy.
    3) Ja robie oblezenia w 4 akcie. Czemu ma sie nie oplacac. 200 krysztalow w 20 min.

Page 10 of 14 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast