Page 9 of 14 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 81 to 90 of 139

Thread: Boss Tygodniowy - pytania, porady i taktyki.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Funosek View Post
    Ale we 2 nabijaliśmy takie Piętno Duszy (obaj je mamy) na Bossach, że jak już wszedł krytyk to bardzo mocny.

Także nie oceniaj subiektywnie mojej obiektywności.
    Jednym się podobna, innym nie. Z tym że tych drugich jest więcej i mają racje, nowe umiejętności są fajne, naprawdę fajne i użyteczne, ale nijak się mają do tego co było i to jest odczuwalne w walkach z przeciwnikami o podobnej sile bojowej lub większej.

Server
    CLA01
    Dobrze, ale skoro wcześniej ja mając 20k siły bojowej zabijałem bez żadnej straty przeciwnika o sile 50-60k to chyba nie było to normalne. Trzy razy silniejszy przeciwnik, a dostaje baty jakby do pięt nie dorastał. Chyba nie chodzi o to, żeby każdą bitwę dało się wygrać nie wysilając się więcej niż przy pierdnięciu.

Przeciwnik o podobnej sile bojowej powinien mieć podobne szanse na wygraną co my - a ten trzy razy silniejszy - pewnie przynajmniej 2-3 razy większą.
    I tutaj pojawia się magiczne słowo taktyka - tylko fakt, grają głównie młodzi i nie ma co wymagać, że będą się głowić nad tym który oddział ma jaki zasięg i tak dalej, bo gdyby chcieli to graliby w szachy.

To akurat minus aktualizacji, bo młodsi gracze mogą sobie nie radzić.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Dobrze, ale skoro wcześniej ja mając 20k siły bojowej zabijałem bez żadnej straty przeciwnika o sile 50-60k to chyba nie było to normalne. Trzy razy silniejszy przeciwnik, a dostaje baty jakby do pięt nie dorastał. Chyba nie chodzi o to, żeby każdą bitwę dało się wygrać nie wysilając się więcej niż przy pierdnięciu.

Przeciwnik o podobnej sile bojowej powinien mieć podobne szanse na wygraną co my - a ten trzy razy silniejszy - pewnie przynajmniej 2-3 razy większą.
    I tutaj pojawia się magiczne słowo taktyka - tylko fakt, grają głównie młodzi i nie ma co wymagać, że będą się głowić nad tym który oddział ma jaki zasięg i tak dalej, bo gdyby chcieli to graliby w szachy.

To akurat minus aktualizacji, bo młodsi gracze mogą sobie nie radzić.
    Absolutnie masz rację, tylko że to jest gra MMORPG z systemem turowym nastawiona na grind i o ile przed aktualizacją to było nudne, nie zawsze łatwe to teraz jest irytujące - nad każdym ruchem trzeba się zastanawiać, a mowa tu o jednej walce po 3 człowiek ma dość. Gra ma sprawiać radość nie ból głowy od zastanawiania się czy jak się tak ruszę lub użyję tej umiejętności to będę miał większe, czy mniejsze straty - obecnie ciężko o ich brak.

Server
    CLA01
    Może twórcy nie chcą grindowania i małpowania pół dnia przed ekranem? Po to są magazyny, duży wybór misji, żeby część rzeczy robiła się jak jesteś wylogowany (są zwolennicy zbierania surowców na mapie, ale to chyba wymaga spędzania na tym wielu godzin), żeby można było wejść i pograć sobie z kimś jakiegoś bossa, wyłączyć grę i zaczekać do następnego dnia.

To nawet plus, że nie wymuszają na dzieciakach siedzenia przed ekranami. Moim skromnym zdaniem im mniej daje w tej grze wielogodzinne tłuczenie potworów - tym lepiej dla polskiej młodzieży, ich rodziców i naszej przyszłości.

Rozrywka, a nie uzależnienie - jak sam napisałeś - radość, a nie ból.
    Last edited by Funosek; 11.09.14 at 01:01.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Może twórcy nie chcą grindowania i małpowania pół dnia przed ekranem? Po to są magazyny, duży wybór misji, żeby część rzeczy robiła się jak jesteś wylogowany (są zwolennicy zbierania surowców na mapie, ale to chyba wymaga spędzania na tym wielu godzin), żeby można było wejść i pograć sobie z kimś jakiegoś bossa, wyłączyć grę i zaczekać do następnego dnia.

Moim zdaniem to nawet plus, że nie wymuszają podświadomie na dzieciakach siedzenia przed ekranami. Moim skromnym zdaniem im mniej daje w tej grze wielogodzinne tłuczenie potworów - tym lepiej dla polskiej młodzieży, ich rodziców i naszej przyszłości.

Rozrywka, a nie uzależnienie - jak sam napisałeś - radość, a nie ból.
    Drogę do Valroka, Głosa, Daevy oraz Al-Khadira blokują 2-3 grupy potworów, więc muszę pierw je wymęczyć, żeby dopiero zabrać się do bossa. Wcześniej mnie to irytowało, zajmowało mi to ok. 20 minut z hakiem aby je wszystkie pokonać i dostać się do bossa, teraz to będzie trwało o wiele więcej i gdzie tu jest rozrywka :c?

Server
    CLA01
    Sęk w tym, że jak Cię to irytuje - nie musisz zabijać wszystkich. Nic się nie stanie jak zabijesz tylko 2 w ciągu tygodnia.

Emro30's Avatar
    Server
    CLA01
    I o tym godka. Tu nie chodzi o to, by chodzić jak w HoM&M3 pod koniec mapy i kosić każdego, tylko pogłówkować. Choć faktycznie czasem mogą wyjść czasówki jak w szachach, ale wg mnie to nie minus, bo dobra bitwa, to trudna bitwa.
    "Podaj mi piszczel!
    Niechaj na tym flecie
    niepokalanie białym, obranym do czysta,
    zaświstam
    z wesołoposępnym dreszczem"

Server
    CLA01
    Wracając do tematu - ktoś wie kiedy się odnawiają misje na te bossy?
    Bo teoria z tygodniem od wejścia do aktu legła w gruzach.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Dzisiaj zrobiłem solo Hrodgera oraz Wiwernę i o dziwo Hrodger wyszedł mi lepiej niż dotychczas, a Wiwerna niestety z znaczącymi stratami, nie dużymi, ale jednak smutno że coś padło ok. 30 Arcyliszków w sumie. Z pierwszej walki straty, ponieważ katapulta aktywuje się nawet po zakończeniu walki, a jak wiadomo z tym nie da się nic zrobić. Oczywiście było ciężej, poszło mi jednak lepiej, ponieważ wcześniej nie używałem oczyszczającej novy, zapomniałem o tej umiejętności, gdy się dowiedziałem i cieszyło mnie zrobienie Hrodgera bez strat to było za późno - nie mamy już tego skilla.

Po kolejnym resecie, który dziś zrobiłem po bossach uważam, że umiejętności nie są aż tak tragiczne, jest trudniej to prawda i boli mnie tylko czas trwania okrzyków, mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Chociaż na 2 rundy, aby móc trzymać okrzyk i jednocześnie rzucić jakiś czar; rozkaz wodza, czy posiłki lub niech okrzyki nie zużywają tury bohatera, przecież gra rycerzem skupia się na wspomaganiu potworów, a okrzyk na jedną rundę to naprawdę niewiele nawet jeśli nie zużywa many, co mi po tym skoro i tak jej nie mogę zużyć na inne umiejętności.

Server
    CLA01
    Spokojnie można dalej solować bossów bez większych strat i dość szybko.Wczoraj zrobiłem Daeve i Czerwia, bardzo szybko, jeden w 5 a drugi 7 rund.
    http://i.gyazo.com/b5a92dbe5f1ab0366d94d3ccae3add5e.png
    http://i.gyazo.com/cd9fa1e6a83692a0ad11a92dcb88edb8.png

Page 9 of 14 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast