Page 8 of 14 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 71 to 80 of 139

Thread: Boss Tygodniowy - pytania, porady i taktyki.

Server
    CLA01
    do hrodgera masz dojscie przez portal, zabijasz go i dalej masz dwa nastepne boosy po zabiciu kilku MOBOW

Drizt's Avatar
    Server
    CLA01
    zeby miec mozliwosc przejsc przez most aby zabic hrodgera,daeve,Al Kadhira musisz wypelnic zadanie dla Madgoga badz tego z nekro Zabijajac Wywerne badz cyklopa..

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Arkantos View Post
    A ja mam mam takie pytanie...
    W jaki sposób dostać sie do tej części mapy Ziemi Światła w której znajduje się boss Hrodger, Al-kadhir i Daeva ??
    Bo póki co mam tam czarną plamę, ukończyłem 4 akt , rozwaliłem Sandro 2, wbiłem 30 lvl aa ta lewa część "zamku Lift...." jest niedostępna i stoi tam kawalerzysta blokując drogę
    Musisz pokonać wiwerne lub cyklopa i wtedy odblokujesz ten obszar.

Arkantos's Avatar
    Server
    CLA01
    Dobra dzięki wszystkim za odpowiedzi

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Po dzisiejszej aktualizacji wszystkie taktyki szlak trafił, teraz żeby zabić bossy trzeba się będzie namęczyć, że ho-ho, a pewnie i tak artefakt dla innej klasy wyleci, Thank You Ubisoft

Server
    CLA01
    Mi dzisiaj wyleciały dwa ładne artefakty, a przyznam, że nawet łatwiej szło niż przed aktualizacją. Nowe zdolności mogą wydawać się średnio przydatne, ale jak się je dobrze wykorzysta to robią taką robotę, że idzie jak po maśle.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Funosek View Post
    Mi dzisiaj wyleciały dwa ładne artefakty, a przyznam, że nawet łatwiej szło niż przed aktualizacją. Nowe zdolności mogą wydawać się średnio przydatne, ale jak się je dobrze wykorzysta to robią taką robotę, że idzie jak po maśle.
    Grasz klerykiem. Nie wiem czemu tak naprawdę profesje magiczne narzekają, pełno nowych umiejętności oraz więcej many, ale rycerzem się nie da grać.

Server
    CLA01
    Kumpel gra Rycerzem Śmierci i też mu się podobało - cisnął krytyki jak nigdy przedtem.
    Rycerz tylko powinien mieć chociaż te 2 tury na rundę, bo faktycznie szkoda ciekawych czarów jak nie ma kiedy używać.

W każdym razie był zadowolony ze zmian.

To narzekanie to chyba już taki ludzki odruch.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Funosek View Post
    Kumpel gra Rycerzem Śmierci i też mu się podobało - cisnął krytyki jak nigdy przedtem.
    Rycerz tylko powinien mieć chociaż te 2 tury na rundę, bo faktycznie szkoda ciekawych czarów jak nie ma kiedy używać.

W każdym razie był zadowolony ze zmian.

To narzekanie to chyba już taki ludzki odruch.
    Ciekawe jak miał niby te krytyki cisnąć, skoro po aktualizacji DK nie ma Heroizmu, ani żadnej innej umiejętności zwiększającej szanse na krytyka - Twoja opinia tak bardzo obiektywna..

Nie ma też całunu, więc nie dość że mniejsze obrażenia to do drugiej rundy wszystkie jednostki przeciwnika siedzą Ci głęboko w du*ie, co za tym idzie Lisze są bezużyteczne.

Server
    CLA01
    Ale we 2 nabijaliśmy takie Piętno Duszy (obaj je mamy) na Bossach, że jak już wszedł krytyk to bardzo mocny.

Także nie oceniaj subiektywnie mojej obiektywności.

Page 8 of 14 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast