Results 1 to 2 of 2

Thread: Beznadziejne animacje

Server
    CLA01

Beznadziejne animacje

Za beznadziejną animację, nadającą się do poprawy, uważam animację ataku kuszników. W poprzednich częściach animacja ataku kuszników była nieco wolniejsza- postać przyklękiwała, dokładnie mierzyła do celu i strzelała.

Druga rzecz: wiem, że bohaterowie jedynie wspierają atakiem i umiejętnościami swoje wojska niejako pozostając poza polem bitwy. Jednakże wkurza mnie animacja rycerza machającego tym mieczykiem i robiącego wielkie zniszczenia wśród jednostek wroga. Myślę, że mogliby tu poprawić animację ataku rycerza tak by jednostka wjeżdżała na pole walki, szarżowała na wroga i zadawała obrażenia, po czym wracała za linie swoich wojsk.

Trzecia sprawa animacja umierających jednostek: mogliby zrobić kilka animacji zgonów w zależności np od jakiego ataku jednostka ginie (inny zgon od strzał, inny od miecza, inny od magii) i zastanowić się nad tym czy trupy jednostek nie powinny zostawać na planszy do końca bitwy.

Co Wy na to?

PS. Proszę o wypisywanie animacji, które wy uważacie za nieudane.

Server
    CLA01
    Tylko że ze względu na to że to gra przeglądarkowa nie może ona zajmować zbyt dużo miejsca , więc twórcy nie mogą dać bardziej skomplikowanych i dłuższych animacji .i tak , animacja ataku rycerza jest beznadziejna