Results 1 to 8 of 8

Thread: Zwój sanktuarium

Server
    CLA01

Zwój sanktuarium

Zwój sanktuarium nie działa najpierw używałem w zapomnianych ziemiach ale stwierdziłem że może tylko tam nie działa dzisiaj użyłem w zwykłych walkach ale jednostka nadal mogła być celem i ten znaczej ze niby jest użyte znika z jednostki po pierwszej rundzie..

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Frozen View Post
    Zwój sanktuarium nie działa najpierw używałem w zapomnianych ziemiach ale stwierdziłem że może tylko tam nie działa dzisiaj użyłem w zwykłych walkach ale jednostka nadal mogła być celem i ten znaczej ze niby jest użyte znika z jednostki po pierwszej rundzie..
    Potwierdzam.
    Może zwój sanktuarium nie działa przeciw bossom?
    Na serwerze testowym gram i jak walczyłem z tą Hydrą w Zapomnianych Ziemiach to zwój nie obronił jednostki.
    Również jak walczyłem z Sar Khyanem (ten co trzeba przeżyć 10 tur i nie można stracić 3 grup jednostek) zaatakował mi jednostkę.
    Serwer testowy jest trochę inny, ale może ten mechanizm zwoju sanktuarium jest wszędzie taki sam?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Wladyslaw View Post
    Potwierdzam.
    Może zwój sanktuarium nie działa przeciw bossom?
    Na serwerze testowym gram i jak walczyłem z tą Hydrą w Zapomnianych Ziemiach to zwój nie obronił jednostki.
    Również jak walczyłem z Sar Khyanem (ten co trzeba przeżyć 10 tur i nie można stracić 3 grup jednostek) zaatakował mi jednostkę.
    Serwer testowy jest trochę inny, ale może ten mechanizm zwoju sanktuarium jest wszędzie taki sam?
    pisałem z kolesiem z przystani i mówił że działa na bossy ale trzeba dać obrone i wtedy jednostka nie moze stac sie celem i czar znika jak sie zaatakuje czyli opis zwoju wprowadza w błąd O_o

Server
    CLA01
    u mnie działa ...

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Działa, tylko prawdopodobnie w opisie nie ma informacji, że jeśli jednostka wykona akcje poza obroną po użyciu na niej zwoju to go traci.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Simeonus View Post
    Działa, tylko prawdopodobnie w opisie nie ma informacji, że jeśli jednostka wykona akcje poza obroną po użyciu na niej zwoju to go traci.

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Funosek's Avatar
    Server
    CLA01
    Na Wielogłowego Pożeracza nie zadziałał mi kiedyś też czar Sanktuarium - mimo, że jednostka nie wykonała czynności.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Frozen View Post
    '

Czar sanktuarium (ze zwoju) dziala do konca rundy tak wiec to ze Tobie efekt zniknal po 1 rundzie jest normalny