Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Malá kompenzace za problémy se servery

Server
    CLA01

Malá kompenzace za problémy se servery

Tento novej bonus jsem zadával dnes (23.8) okolo 9 hod ráno a je 12:30 a furt nic. Zkusil jsem ho zadávat znova a fur to píše že se Probíhá ověřování voucheru, počkejte na udělení vašeho bonusu. Počítal jsem s tím, že to přijde ještě dneska a né že budu čekat 3,5 hodiny a nic.
    Už jeden voucher jsem zadával a fungoval v pohodě, takže v tom problém není.
    -----------------
    Edit:
    Bezva celou neděli to pro změnu píše „Uplatnění selhalo. Stala se chyba během uplatnění vašeho bonusu. Obnovte, prosím, stránku a zkuste to znovu.“
    Takže zase nic a ten kod je v tahu.
    Last edited by Propast; 24.08.14 at 21:41.

Server
    CLA01
    Mám podobný problém

Server
    CLA01
    Taky me to nejde

Server
    CLA01
    Proč my nelze spustit voucher souším to už tři dny a nic tak proč to tam je když to nefunguje jako ta hra pořád pada

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Pokud máte s voucherem problémy, kontaktujte přes stránky MMHO podporu.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    dneska to došlo, díky.
    Na podporu jsem napsal, že ten ticket ze soboty už není aktualní. tak snad to tam nějak najdou.

Server
    CLA01
    já měl trošku jiný problém - kupon jsem v pohodě dostal a když jsem zjistil že mi k ničemu neni a jenom zabírá místo v inv. tak jsem se rozhodl ho použít, tak v okamžiku použití spadla celá hra, nejen na úvodní stránku ale rovnou mě to i odhlásilo a při opětovném přihlášení to napsalo krátkou zprávu ve smyslu uplatnění selhalo nebo nejde uplatnit... ale při přihlášení do hry už běžel odpočet - takže v pohodě...

další den při dalším přihlášení to napsalo stejnou zprávu - ale opět se toho šlo zbavit jedním kliknutím...

P.s. na poslední chvíli jsem pro kupon našel uplatnění - vzal jsem starý jednotky co už nepoužívám a jenom mi zabíraly místo, a šel farmit suroviny, nevěřili by jste kolik jich jde nasbírat za 20 minut:-D

Reply to Thread