Results 1 to 7 of 7

Thread: Nieoficjalny serwis z bazą danych do MMHO

Server
    CLA01

Nieoficjalny serwis z bazą danych do MMHO

Witam,
    Wypowiedziałem się w poprzednim temacie, ale założę własny do dyskusji. Widzę, że nie tylko ja wpadłem na pomysł stworzenia strony o MMHO, jednak z tego co czytałem koncepcje nieco się różnią.

W skrócie: strona już jest, baza powoli się zapełnia, domena prosta do zapamiętania też jest.

Poszukuję ludzi, którzy będą chcieli zrobić coś dla innych i dla siebie samych - pomogą jak najdokładniej zapełnić bazę questami (jak je wykonać, jakie są nagrody, opis questa), npc (gdzie ich znaleźć, jakie dają questy), potworami (całe statystyki: atak, obrażenia, dodatkowe umiejętności, w jakich grupach występują i w jakim miejscu), faq - czyli najczęściej zadawane pytania (męczy mnie, gdy co trochę ktoś pyta np. "po co są kryształy?").

Wszystkie te rzeczy będą dostępne z poziomu wyszukiwarki - wpisując nazwę questa, moba, npc lub np "kryształy" - wyświetlą się wszelkie informacje na znalezione tematy.

Kilka screenów:

Po wpisaniu szukanej frazy (w tym wypadku quest):

Dusimy "Enter" lub przycisk z lupką, widzimy wszystkie wyszukane frazy:

Hurra! Znaleźliśmy questa! No to patrzymy go:

Jako, że z zawodu jestem grafikiem i programistą, jestem otwarty na nowe rozwiązania wśród ludzi, którzy będą chcieli wspólnie tworzyć platformę pomocną do MMHO. Większość z tych rozwiązań napisałem sam, tak więc nic nie jest niemożliwe.

Zapraszam do wspólnego tworzenia największej nieoficjalnej strony z bazą informacji o MMHO!

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Maxymillian View Post
    Witam,
    .. potworami (... w jakich grupach występują i w jakim miejscu)..
    Jestem na tak , a co do powyższego - układ jednostek może być różny np przy oblężeniu , inny przykład :na mapie widzianej w party ( my widzimy centaury a nasz znajomy z pt może mieć inna jednostkę minotaura ), Zapomniane Ziemie z ich losowością pod poziom bohatera itd .

Pozdrawiam

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Ragroth's Avatar
    Server
    CLA01
    Zgłosiłem się w poprzednim temacie, ale nie ma żadnych konkretów więc zgłaszam się i tu. Mogę pomóc w tworzeniu tego projektu.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ragroth
    Przywódca Wybrańców Ashy,
    Srogi Pazur Pajęczej Królowej,

Server
    CLA01
    Poproszę wszystkich zainteresowanych współpracą o prywatną wiadomość jeśli chcą współtworzyć stronę oraz w jakiej dziedzinie czulibyście się najlepiej.

Mile widziane są w tym wątku propozycje na temat funkcjonalności strony, co chcielibyście żeby na niej się znalazło itp.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Maxymillian View Post
    Poproszę wszystkich zainteresowanych współpracą o prywatną wiadomość jeśli chcą współtworzyć stronę oraz w jakiej dziedzinie czulibyście się najlepiej.

Mile widziane są w tym wątku propozycje na temat funkcjonalności strony, co chcielibyście żeby na niej się znalazło itp.
    Kategorie : Misje - dział Przystań / Nekropolia / Wspólne ( robione przez bohaterów obu frakcji ), Jednostki czy Stworzenia - dział Przystań / Nekropolia / NPC , Zdolności - dział Moc i Magia, Mapy - , Poradniki - , Spis NPCów dostępnych w grze ( dających misje, handlarzy-kupców, bossów itp ) tak na początek

Pozdrawiam.

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Ragroth's Avatar
    Server
    CLA01
    Ogólnie rzecz biorąc wszystko. Od mechaniki, po zadania, jednostki, stwory, taktyki, aż do opisu zapomnianych ziem.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ragroth
    Przywódca Wybrańców Ashy,
    Srogi Pazur Pajęczej Królowej,

Server
    CLA01
    Świetny pomysł! Zamysł przypomina mi stronkę wowhead.com - która jest database do world of warcraft. Bardzo użyteczna dla graczy. Ze swojej strony chciałbym poprosić o taką funkcjonalność jak kalkulator umiejętności, dzięki któremu można by było bardzo szybko i prosto dzielić się buildami dla danych klas.