Results 1 to 6 of 6

Thread: Skrzynka w mieście

Azurath's Avatar
    Server
    CLA01

Lightbulb Skrzynka w mieście

Na wstępie jestem w fazie początkowej gry więc może później jest takowe rozwiązanie...

U mnie na chwilę obecną ilośc posiadanych run czy kamieni, odłamków itp powoli zapełnia mój ekwipunek.
    Bardzo chętnie złożył bym to do czegoś w rodzaju skarbca w swoim mieście...

Wtedy mógł bym ze sobą nosić dwa komplety zbroi na dwie różne wersje walk. a nie latać obładowany runami modląc się by się nie potknąć i by któraś nie okazała się mieszanką stabilną jak nitrogliceryna.

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Cchyba jest coś takiego w lokacji za pierwsza misją oblężniczą tzn. tak mi się wydaje bo runy wykorzystuje na bierzaco, a klamoty sprzedaje(nie lubię dźwigać, za leniwy jestem)

Azurath's Avatar
    Server
    CLA01
    Jest NPc, który umożliwia przesyłanie run pomiędzy graczami ( swoimi bohaterami ) ale czy nie zachachmęci run i nie zwinie kranik ? Gwarancji nie ma a skrzynka pilnowana przez bandę Ghuli to raczej nikt nie tknie

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    sprzedawaj runy one daja tak maly bonus ze spokojnie mozna sie bez nich obejsc (wyjatkiem runa duch na niskich lvlach)

Robert's Avatar
    Server
    CLA01
    Mogli by zrobić coś takiego, ale raczej tego nie zrobią... Powód? Wolą, żeby sobie dokupić miejsce w ekwipunku za pieczęcie...
    A w grze jestem Ulity

Server
    CLA01
    Robert dokładnie ....kasa, kasa, kasa