Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 67

Thread: Zwięrzątka

Server
    CLA01
    Zakath mam pytanie odnośnie tych szczeniaków wilka tzn czy to są te duże wilki ( u kupca jest mały wilk ) ? Widziałem kogoś co z takim dużym wilkiem chodził i właśnie zastanawiam się czy to ten z dropów ?
    "A teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" cytat z cyklu dobranocek pt:"Miś z okienka"
    Mój cytat który bardzo obrazuje szacunek Ubisoftu do graczy

Zakath's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak to ten - przedmiot ma trochę mylącą nazwę - nazywa się o ile pamiętam pomiot wilka. Po dodaniu są to szczenięta, a wygląd jest podobny do małego wilczka tylko większy. Jak serwer stanie to wkleję ss z petów na moim głównym herosie.
    "If I charge - follow me, If I die - avenge me, If I retreat - kill me"
    Oddany członek Wybrańców Ashy.
    Asgharoth, RC = 30 + 20.
    Zakath, Kler = 20.
    Tesserath, Nekro = 18.

Server
    CLA01
    dzięki za odp ! Tak więc mam plan działania na następne dni zdobyć takiego wilka , hmm plan działania , jak gra będzie działać
    "A teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę" cytat z cyklu dobranocek pt:"Miś z okienka"
    Mój cytat który bardzo obrazuje szacunek Ubisoftu do graczy

unpxre's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Zakath View Post
    Pajęczak - 2 sztuki - obie drop w 3cim akcie.
    Padlinożerca - drop pazury.
    Szczeniaki wilków - 4 sztuki - drop Czarnolas.

Nie ma znaczenia czy walka jest trudna czy bohaterska - dropi z obu tak jak barwniki. Oczywiście na bohaterskiej jest większa szansa ale i z trudnej może dropić. Z tego co widzę to każda mapka ma unikalnego peta na drop - nie ma znaczenia jakie mobki bijesz. Czekam aż ktoś pofarmi na Ziemiach Światła i wydropi peta. No i nie wiem czy coś jest w Sokolim i Nar-Heresh, ale tam są bandyci i mnóstwo łuczników więc lipnie się tam farmi.
    Mi na zamieach najłatwiej się bije te od "Demonów" przed Daevą.

A takie pytanie co ile gdzieś Ci z tych trudnych wyleciały te zwierzątka?

Nevele's Avatar
    Server
    CLA01
    Doszedł już ktoś jaki pet wypada w Czarnolesie? Niedługo planuje wykorzystać patent na walkę automatyczną i zrobię troche trudnych walk na automacie, więc chciałbym wiedzieć czy warto szukać pupila w Czarnolesie.

I pytanie czy po ostatniej aktualizacji jeszcze w ogóle lecą pety? Zrobiłem około 50 walk bohaterskich i żadnego nie dostałem.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    toz masz odpowiedz post nad twoim...

Szczeniaki wilków - 4 sztuki - drop Czarnolas. (blad w tlumaczeniu to taki duzy wilk tak sam jak ze sklpeu ino sporo wiekszy)

Nevele's Avatar
    Server
    CLA01
    Pomylił mi się Czarnolas z Ziemiami Światła, niestety tam nie pofarnie na automacie. Swoją drogą wiadomo co wypada w Ziemiach Światła?

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Jest do zdobycia Kogut ? :>
    Widziałem że łażą po mapie, tak samo jak łosie
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Server
    CLA01
    mam pytanie jak zlikwidować biegające za soba zwierze?

Server
    CLA01
    w postaci jest zakładka zwierzątka lecz nie potrafię wyłaczyć biegajacego zwierzęcia

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast