Reply to Thread
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47

Thread: Dotazy k pravidlům

Server
    CLA01

Dotazy k pravidlům

Sz zmizela, tedy co nevypsali ostatní píši na konec topiku.
    Last edited by Carthoo; 25.08.14 at 15:24.

Server
    CLA01
    Děkuji.. právě jste mi znechutili hru o 50%... Pravidla jsou napsána způsobem, který znamená, že pokud se bude 10 lidí bavit např.: o angličácích a to na chatu pro komunikaci mezi hráči nikoli tedy na chatu s nápovědou, a moderátorovi se to nebude líbit.. my musíme pokorně mlčet..
    Běžné flirtování bez vulgárností, mezi hráči, hráčkami, se vede na všech herních serverech a je dosti oblíbeno... zvláště v nočních hodinách.. Pomáhá to hráči se odreagovat... před těžkým úkolem, případně po něm... Stejně jako případné "špičkování se" mezi hráči.

Můj dotaz zní:
    Zvážili jste skutečně pečlivě komu moderátorství dáváte? A sledujete ho i jak se chová on?
    Takový moderátor, který vpadne do chatu slovy: "já jsem velký moderátor, včera jsme udělili 5 banů, kdo chce další?" a tomu podobné vystupování na chatu, pro mě rozhodně moderátorem není a nehodlám ho respektovat.
    Jinak si cením Vaší práce...

Server
    CLA01
    A oni už moderátoři na chatu fungují? Globál je globál, mělo by se k tomu přihlížet s rozmyslem - na obou stranách.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IceKasparek View Post
    Děkuji.. právě jste mi znechutili hru o 50%... Pravidla jsou napsána způsobem, který znamená, že pokud se bude 10 lidí bavit např.: o angličácích a to na chatu pro komunikaci mezi hráči nikoli tedy na chatu s nápovědou, a moderátorovi se to nebude líbit.. my musíme pokorně mlčet..
    Běžné flirtování bez vulgárností, mezi hráči, hráčkami, se vede na všech herních serverech a je dosti oblíbeno... zvláště v nočních hodinách.. Pomáhá to hráči se odreagovat... před těžkým úkolem, případně po něm... Stejně jako případné "špičkování se" mezi hráči.

Můj dotaz zní:
    Zvážili jste skutečně pečlivě komu moderátorství dáváte? A sledujete ho i jak se chová on?
    Takový moderátor, který vpadne do chatu slovy: "já jsem velký moderátor, včera jsme udělili 5 banů, kdo chce další?" a tomu podobné vystupování na chatu, pro mě rozhodně moderátorem není a nehodlám ho respektovat.
    Jinak si cením Vaší práce...
    To co ty zrovna nazýváš flirtováním a oblíbenou zábavou, nazývá většina nechutnou zábavou a vrcholem trapnosti... Jediný kdo má takovou "zábavu" v oblibě jsi ty a pár dalších.

Jinak co se týká pravidel, zarazilo mě na nich pár věcí, které nejsou ve světě online her úplně běžné:¨
    1) ban bez udání důvodu? vážně?
    2) zákaz petic? je tohle vážně nutné? neumím si představit jak by někdo v online hře dělal na cokoli petici a ještě tak aby byla právně platná
    3) zákaz kritizovat tým? to tu máme zas cenzuru a komunismus??? tohle je demokratická země, platí tu svoboda slova, samozřejmě v rámci určitých slušný mezí, ale zákaz slušný konstruktivní kritiky, zvlášť pokud moderátoři a admini nedělají to co by měli, například informovat o stavu serveru?

Server
    CLA01
    většina? Pokud budu vycházet i jen z chatu na této hře.. většina se většinou přidá. Co Tobě přijde nechutné a trapné (byť nevím proč, jde jen o chat,nikoli skutečnost), jiným přijde zábavné. A naopak co Tobě přijde zábavné ostatní může nudit. Je třeba být v obou směrech do jisté míry tolerantní. Nebyl to dobrý argument... Ale divil bych se, kdyby ses neozval

Zákaz kritiky týmu je poněkud drastické. A značí to o "zadních vrátkách". Kritika by měla být vítána a být podnětem k neustálému zlepšování, pokud je třeba.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IceKasparek View Post
    většina? Pokud budu vycházet i jen z chatu na této hře.. většina se většinou přidá. Co Tobě přijde nechutné a trapné (byť nevím proč, jde jen o chat,nikoli skutečnost), jiným přijde zábavné. A naopak co Tobě přijde zábavné ostatní může nudit. Je třeba být v obou směrech do jisté míry tolerantní. Nebyl to dobrý argument... Ale divil bych se, kdyby ses neozval

Zákaz kritiky týmu je poněkud drastické. A značí to o "zadních vrátkách". Kritika by měla být vítána a být podnětem k neustálému zlepšování, pokud je třeba.
    Hru hrajou tisíce lidí, můžeš mi říci o jaké většině to mluvíš? O těch cca 8mi lidech co se zapojí a kteří patří k těm pár desítkám co neustále porušují základní pravidla chatu? Když vy začnete s touhle vaší "zábavou" mě začnou whispovat někdy i desítky lidí, jaký děti to tam zas dělají bordel na chatu. Další komentář netřeba, je to mimo téma, jen jsem chtěl trochu narovnat tvůj pokřivený pohled na to co si myslíš, že děláš a co skutečně děláš.

Alespoň že se shodnem na bodu ohledně kritiky týmu, což už samo o sobě má dost velkou vypovídající hodnotu pro administrátory a moderátory, že asi něco nebude v pořádku úplně, když i my dva se na něčem zjevně shodnem.

Server
    CLA01
    Na fóre a v hre píšte česky to už je aká somarina ?
    A čo keď tu hrajú Slováci ?

Tak isto je riadna ...
    1.Dať Ban bez udania dôvodu alebo predošlého varovania. (Takto to nefunguje ani v 1 hre čo hrám)
    2.Zákaz kritizovať ? nesúhlasím Prikláňam sa k Belrath-ovy

Server
    CLA01
    Je to soukromý web / soukromá služba, jejich pravidla plnně respektuji. Mají na to právo.

Ad slovenština) je to česká mutace serveru, z toho se nejspíše vycházelo, podle mě tenhle bod vzhledem k přítomnosti Slovenské komunity upraví. Přeci jen si jazykově nejsme tak vzdálení, abychom si nerozuměli.

Arkadiien's Avatar
    Server
    CLA01
    1)Proc nemuzem kritizovat?
    Taky s tim nesouhlasim.Pokud bude kritika v ramci slusnych mravu,tak ji neni dle meho treba zakazovat.Je to i pro team zpetna vazba.
    2)Ban bez udani duvodu ?
    Ban by mel obsahovat duvod a na jak dlouho je udelen jestli perma nebo na urcitou dobu.

dle meho pravidla by se mela trosku upravit jelikoz me to prijde ze je to postaveno vyslove proti hracum a vyzvedavaji se moderatori nebo admini.mela by byt nastavena rovnoha jak teamu tak hracu.Nejde aby si Gm prislo do hry banovalo si jak chtelo.(takze prohraju s boose nastvane napisu zmetek jeden me zabil a mohu ihned dostat Ban to me prijde postavene na hlavu )

Server
    CLA01
    Kritizovat moderátory se může, ale psát pouze interně BB nebo podpoře. Pokud uvidíte namachrovanýho moderátora v chatu ve hře tak vyfotit a poslat. Hotovo. Podpora funguje celkem dobře a mam kladné zkušenosti s nima, napsal bych s čím a pochválil je ale to je na ban už teď takže mají peška

Ban bez udání důvodu je nesmysl, dotyčný by měl dostat alespoň zprávu s odůvodněním aby měl možnost se bránit. Obecně bych byl s perma bany opatrný. Lepší by bylo napomenutí, pak ban na 24 hodin pak na měsíc a až pak perma.
    Spousta lidí si pravidla nepřečte a pak ani neví, že něco porušuje. Hrajeme přeci hru a je to jen zábava, pokud někomu ujedou nervy a začne něco spamovat do chatu tak přece nedostane hned perma ban.

Reply to Thread
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast