Results 1 to 9 of 9

Thread: Lávový červ

Server
    CLA01

Lávový červ

Možná je to jenom můj pocit, ale bitva s Lávovými červy je docela maso na 10-12 lvl. Téměř se to nedá stihnout do 7 kol. Trochu vybalancování by asi neškodilo Jinak hra je zatím super, i když docela obtížná.

Server
    CLA01
    S tím nesouhlasím měl jsem možnost to jet ve 2 lidech i sám... a rozhodně je vybalancovaná dobře jen je to obtížné a nutí to více přemýšlet

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Jaczk View Post
    S tím nesouhlasím měl jsem možnost to jet ve 2 lidech i sám... a rozhodně je vybalancovaná dobře jen je to obtížné a nutí to více přemýšlet
    Jasně, tohle je hodně subjektivní. Pro mě osobně to bylo docela maso. Když uvážím, že ta hra má za cíl být "masová", možná by trochu té "casual" stálo za úvahu. Ale samozřejmě souhlasím, že zvládnout se to dá Jde jen o mé pocity, nedělám si patent na rozum

Server
    CLA01
    No zrovna tenhle fight mi přišel jednoduchý oproti lavaworm jako bossovi v katedrále, kterej sice taky nebyl uber hard, ale zaskočilo mě jeho infinite vyvolávání 4k hp minionů

Server
    CLA01
    Co se týče lávových červů tak musíte číst atributy, které vyvoláte pravým kliknutím na ně. Podle mě budou mít s lávovými červy veliký problém rytíři, kteří nemají magii světla (alespoň si to myslím že ji nemají 100% si jist nejsem). Protože ta jim způsobuje obrovské poškození, ale Bojoví kněží mají základní útok magií světla, takže na červy, pokud jste rytíř, tak jedině s Bojovými knězi. U červů podotknu že u toho vpravo jde udělat obchvat, zatím co u toho druhého ne. Bylo by lepší aby se dal obchvat provést u obou.

Arkadiien's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak co se tyce Lavo cervu nebyl s tim zadny problem a to jsem na ne sel jako rytir s lvl 10 a dal jsem to uplne na pohodu.Akorat je treba premyslet a zvazit kazdy tah.ale da se to stihnout.No Cerv v katedrale tam to bylo taky pohoda sice jsem to delal na 2 krat ale slo to a hned dalsi boss a dvojtej souboj taky sel

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Na týhle hře je nejlepší to, že je víc o skillu a brainu než o tom jaký máš equip nebo super jednotky v armádě... Tak se z toho nikdo nesnažte dělat hru pro 8 letý děti co sotva umějí počítat! Tohle je nějakej retardovanej trend dnešní doby, když chce něco trochu snahy a úsilí, tak jít od toho nebo volat po tom, aby to bylo lehčí, aby si nikdo nemusel namáhat hlavinku... Absolutně žádná vůle překonávat výzvy. Kde jsou ty časy kdy jste ve hře dostali jen zadání "zjisti jak se dostat z ostrova" a museli jste prostě sami najít cestu a možných cest bylo několik a žádá další nápověda k tomu. Teď jsou úkoly zadaný jak pro absolutní idioty "seber zlatou truhlu" a zlatá truhla se objeví hned vedle postavy ještě s obrovskou šipkou ukazující na ní a někd chce hru ještě víc zjednodušovat? WTF?!

Já dal pekelný červy s nějaký random guy z polska do 4 kol a to mu to fakt moc nešlo ještě. Teď chodím skoro všechny bitvy na experta s hrozbou smrtící a neztratil jsem jedinou jednu jednotku v žádný bitvě. Nedávno se mi přerušila čára asi 80bitev na experta bezeztráty, protože jsem v jedný bitvě přišel o 3 upíry... Když to zvládám já, tak nevidím jedinej důvd proč by to nezvládl kdokoli jiný, chce se to jen trochu začít snažit a přemýšlet a zjišťovat si informace a ne někam jít 5x náhodně kliknout a myslet si, že ze mě bude máster...

Dokonce s pár lidma tady pro vás děláme různé návody jak hrát a bojovat a radíme vám všem ve hře a ukazujem různé tipy a triky těm co mají zájem, stačí jen nebýt líný a aspoň číst. Zajímalo by mě jestli autor tohoto topicu četl aspoň manuál základy boje co je tady na foru, když má takové problémy v boji....

Server
    CLA01
    Souhlasim s dvema vecma v tomto vlakne.

1) LIDE, kteri neznaji HOMAM, nebo neumeji takticky premyslet, pro ty je hra NAROCNA a NEHRATELNA

2) jestli chteji vyvojari mit hru masove rozsirenou, bud udelaji kvalitni system skoleni novacku, nebo budou muset pro novacky vymyslet nejake super ITEMY za pecete, aby to vubec zvladli.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by JaraTheGreat View Post
    Souhlasim s dvema vecma v tomto vlakne.

1) LIDE, kteri neznaji HOMAM, nebo neumeji takticky premyslet, pro ty je hra NAROCNA a NEHRATELNA

2) jestli chteji vyvojari mit hru masove rozsirenou, bud udelaji kvalitni system skoleni novacku, nebo budou muset pro novacky vymyslet nejake super ITEMY za pecete, aby to vubec zvladli.
    Je možné, že se systém výuky pokusíme ještě prohloubit, aby to bylo pochopitelné i pro naprosté nováčky. Momentálně se ale soustředíme na dokončení hry, opravení chyb a vylepšení stabillity.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO