Results 1 to 8 of 8

Thread: Siła Bojowa a Dusza

Server
    CLA01

Siła Bojowa a Dusza

Witam.
    Otóż nurtuje mnie zagadnienie dotyczące wartości "dusza" a "siły bojowej". Im większa "dusza" tym większa "siła bojowa". Napotykam na swojej drodze artefakty które potrafią obniżyć statystyki stworzeń a mając dodatnia wartość duszy w statystykach zdolności pokazuje mi wzrost siły bojowej gdzie nijak się to ma do "siły armii". Jak to jest faktycznie? Czy to nie czasem błędna interpretacja gry gdzie teoretycznie jesteś lepszy bo masz więcej duszy=many? Nadmienię iż walczę rycerzem lvl. 13
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Nie za bardzo kumam o co chodzi :P ale to że masz więcej duszy nie znaczy że masz więcej siły bojowej(znaczy w sumie to masz więcej SB bo to wzrasta razem z każdą statystyką) , a tym bardziej dusza nie zwiększa siły armii..

Server
    CLA01
    To, że jakiś kalkulator siły bojowej oblicza jej najwięcej dla artefaktów ze statystyką duszy, nie znaczy, że dla Ciebie to będzie akurat najlepszym rozwiązaniem. Grasz rycerzem, więc duża ilość many to nie jest priorytet.

Server
    CLA01
    ryckiem pakuj w moc i w szczescie a mane trzymaj na poziomie 200 sppokojnie straczy na zastraszenie + heroizm nic wiecej nie potrzebujesz a to co pisze o sile bojowej to spokojnie mozesz olać

Server
    CLA01
    kwestia stylu gry, możesz mieć kilka tanków i się bunkrować, a przeciwnika niszczyć czarami, wtedy potrzeba od groma many. Jako rycerz raczej nie potrzebujesz dużo many, tak więc lepiej skupić się na innych statystykach. Siła bojowa to prosty wzór wartość jednostki razy jej ilość, + inne. czasem warto zmniejszyć silę bojową, bo podobno w walkach wypadają lepsze sprzęty.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Frozen View Post
    Nie za bardzo kumam o co chodzi :P ale to że masz więcej duszy nie znaczy że masz więcej siły bojowej(znaczy w sumie to masz więcej SB bo to wzrasta razem z każdą statystyką) , a tym bardziej dusza nie zwiększa siły armii..
    No właśnie o to chodzi iż podnosząc staty "duszy" można źle zinterpretować faktyczna siłę swoich wojsk. Nie uważacie że powinno to zostać poprawione?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by akurit View Post
    ryckiem pakuj w moc i w szczescie a mane trzymaj na poziomie 200 sppokojnie straczy na zastraszenie + heroizm nic wiecej nie potrzebujesz a to co pisze o sile bojowej to spokojnie mozesz olać
    ja preferuje Pacyfikacje niz Zastraszenie ;p
    Pacyfikacja tanszy skill , w sumie lepszy oraz szybciej mozna go zdobyc c:

Server
    CLA01
    Siła bojowa pokazuje wartość potencjalna twojej armii. Mając więcej many teoretycznie możesz więcej niż gdy jej nie masz. Być może u rycka ma to niewielki wpływ ale u maga ma taki jak pokazują statystyki - całkiem spory. Mając manę mogę wskrzeszać poległe jednostki i praktycznie jestem nie do uwalenia. Natomiast szczęście mniej podnosi wartość bojową, bo potrzeba go dużą ilość aby coś było widać podczas walki.