Results 1 to 8 of 8

Thread: Načítání bitvy

Server
    CLA01

Unhappy Načítání bitvy

zdravim, mam problem s načtením bitvy, kliknu na utok a nic ani po 20 min se to nehlo tak jsem to postupne vyzkousel dnes 5x sebralo me to 50 bodu ale bitva se nenacetla. prosim o radu diky

Server
    CLA01
    Dobrý deň,

taktiež mi nejdú celý deň bitvy zadám a nič, nenačíta ani po 10-tkach minut

Server
    CLA01
    Zdravim mam tyto problemy take pořad den co den od updatu 90 . Ale pokusama login relog bitva sem došel k malemu navodu jak to aspon trochu omezit.
    Toto není 100% oprava a nezaručuji že to pomuže všem .
    Tady navod...

1.pokud se vam podaří vybrat si postavu a dostat se do hry dejte si pozor na počet hraču na dane zoně,mapě 8-10 a vice pravdepodobně vam zamrzne bitva .. skuste změnit REALM (party a teleport k partakovy, nebo jit do jine zony)

2.pokud se nedostanete do bitvy a hra vam zamrzne .. ODHLASTE se ZAVRETE prohližeč aspon na 5-10 min (problem je že vam server neda na vyběr postavu po refrešovaní) jak se dostanete do hry v žadnem připade neskoušejte stejny souboj jděte do jine zony viz bod 1 skuste jiny souboj mě to věčinou pomuže.

3.take muže pomoci co-operativní bytva na obič moby samozřejmě dodršte bod 1 a 2

4.toto je spekulativní ale.. pokuste se vyhnout začateční zoně před městem nevracejte se pro dřevo a zlato tak na 60% sem zamrznul hlavně tam a do hry sem se nedostal vubec třeba 1-2h ( pokud začínate dostante se co nejrychlejc dale do hry odmeny jsou tam mnohem lepší )

Doufam že tento malinkatej navod pomuže aspon nekomu z5 do hry moje problemy s loginem a hrou to vyžešilo neřikam že hraju 24h ani 12h ale už me to nepada každou 5 minutu

Hodně zdaru a za možné chyby v članku se omlouvam ,)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj, zkuste i první pomoc. Mělo by pomoct následující: odhlášení ze hry i ze stránky (!), vyčištění cache prohlížeče, reinstalace Adobe Flash Player, vyčištění cache apliakce Flash aktualizace prohlížeče, spuštění hry v jiném (aktualizovaném) prohlížeči.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Ahoj, mám stále problém s načtením bitvy s ozbačením Hořká pravda. Mám splnit ukola Běžte k račí mistr Thomon. spustím bytvu ale ani po hodině se to nenačetlo, vyčistil jsem v PC co šlo. Na tomto světě mi nejde už ani jedna bitva. Do tohoto ukolu mi hra běžela normálně. Prosím poradte.
    Děkuji za radu

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Fairman View Post
    Ahoj, mám stále problém s načtením bitvy s ozbačením Hořká pravda. Mám splnit ukola Běžte k račí mistr Thomon. spustím bytvu ale ani po hodině se to nenačetlo, vyčistil jsem v PC co šlo. Na tomto světě mi nejde už ani jedna bitva. Do tohoto ukolu mi hra běžela normálně. Prosím poradte.
    Děkuji za radu
    Zkus to v jiném prohlížeči. Pokud to nepomůže, musíš napsat podpoře přes stránky MMHO. Hodně štěstí.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Zkus to v jiném prohlížeči. Pokud to nepomůže, musíš napsat podpoře přes stránky MMHO. Hodně štěstí.
    Děkuji za odpověď. nejde to ani v dalších prohlížečích. dělá to stále stejnou chybu. Musím zavřít prohlížeč a znovu se přihlásit, když si přidám spoluhráče do bitvy tak je to stejné a spadne to i jemu. Musel také schodit prohlížeč a znova se přihlásit.
    Někde je chyba a nevím kde.

Ahoj a hodně štěstí

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Fairman View Post
    Děkuji za odpověď. nejde to ani v dalších prohlížečích. dělá to stále stejnou chybu. Musím zavřít prohlížeč a znovu se přihlásit, když si přidám spoluhráče do bitvy tak je to stejné a spadne to i jemu. Musel také schodit prohlížeč a znova se přihlásit.
    Někde je chyba a nevím kde.

Ahoj a hodně štěstí
    Pak tedy podpora. Odpověď bohužel trvá 7 až 10 dní.
    BB_Rothangald