Results 1 to 6 of 6

Thread: Bezsensowny i żmudny system dodawania graczy do wypraw

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01

Bezsensowny i żmudny system dodawania graczy do wypraw

Czy tylko mi się wydaje czy czekanie, bądź tworzenie grupy trwa zbyt długo(5-15 min). Spełnienie wszystkich wymagań wyprawy nie znając profesji, siły stworzeń itd trwa zdecydowanie za długo, w oknie dodaj do drużyny powinno się najeżdżać na portret bohatera i wszystkie informacje powinny czarno na białym być widoczne. A tak to: ten ma za mały poziom bohatera, ten wyprawy, a to mamy 5 magów , a to za mało stworzeń walczących na odległość. No czeski film, nie obrażając Czechów.
    Last edited by NuzeltheonePL; 08.07.14 at 14:02.

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    I to pisanie priv. do każdego-bo okno czatu drużynowego nie może się odnaleźć sodomia i gomoria

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Kolejny pomysł to informacje typu: w grupie brakuje wojowników; zbyt niski atak wręcz grupy itp. Oprócz tego, jak tworzę wyprawe lvl2, to w oknie dodawania graczy automatycznie powinni się( 2lvl gracze) podświetlić, żeby nie zapraszać, a po chwili wyrzucać osób o niższych poziomach(mówię o poziomie wypraw).

Tak samo być powinno gdy szukamy grupy. Podchodzimy do "portalu wyprawy", otwiera się okno i ukazują grupy graczy, lvl wyprawy, braki co do wyprawy ogólnie informacje kto jest i kogo potrzeba. Brakuje mi tej przejrzystości.
    Last edited by NuzeltheonePL; 08.07.14 at 15:55.

Server
    CLA01
    A mnie w ogóle nie podoba się ten system. Za dużo niewiadomych, za dużo kombinatorstwa. Za dużo namawiania ludzi do tego, by ktoś się łaskawie wybrał na wyprawę. Napisałem na czacie, że chcę się wybrać na wyprawę 2 lvl, zebrałem grupę 5 osób, ale jak się okazało - było za dużo magów, no i tamci z drużyny się niecierpliwią i pytają, czemu nie startuję? Bezsens. Powinno być tak, że możesz zgłosić chęć uczestnictwa w wyprawie i jeśli masz drużynę, to system automatycznie ci ją uzupełnia odpowiednimi osobami, które też zgłosiły chęć, a jeśli nie masz, to przydziela cię do jakiejś ekipy. Cały ten system powinien być zautomatyzowany, bo szukanie osób do wyprawy jest kompletnie nieefektywne i męczące, zwłaszcza, że ktoś kto jest w pobliżu ma afka i i tak go pokazuje, a potem zaproszenie ulega przedawnieniu, a ja czekam, czekam, czekam ....

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Popieram - kilkamy, że chcemy wziąć udział w wyprawie nr x i czekamy, niech program się męczy nie gracze.

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    któres mmo ma taki system dobierania party pod zakładajacego / lvl i profesje, moze kiedys i tu to nastapi

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.