Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Moje první dobývání pevnosti

Server
    CLA01

Moje první dobývání pevnosti

Začal jsem u vás hrát a po chvíli jsem začal přes chat hledat někoho kdo mi poradí. Narazil jsem na začátku na první dobývání pevnosti kde jsem v tabulce s úkoly měl napsáno že mám zničit dvě věže které po mě střílejí a jeden Vrhač zápalných bomb nebo tak nějak ale když jsem se k němu prokousal sám bez pomoci tak jsem nedokázal zaůtočit na tento vrhač protože mi ho překrývala tato tabulka s úkoly. Naneštěstí jsem si po půl hodině a skoro veškeré ztráty armády všiml že když jsem katapultem vystřelil nad tuto tabulku do jediného volného místa na zemi tak se po dopadu posunul obraz s tabulkou natolik že koukal kousek vrhače pod touto tabulkou a při troše štěstí jsem ho dokázal zaměřit a následně zničit hrdinou.

Server
    CLA01
    S bitevnim planem by melo jit posouvat, pokud se ti nevejde na monitor. Jednoduse uchopis levym cudlitkem a posunes.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Doufám, že tohle autor topicu myslí jen jako hodně nepodařenej vtip, rozhodně tohle nemůže nikdo myslet vážně, tak blbý lidi bejt nemůžou...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Balreth View Post
    Doufám, že tohle autor topicu myslí jen jako hodně nepodařenej vtip, rozhodně tohle nemůže nikdo myslet vážně, tak blbý lidi bejt nemůžou...
    nebo jseš ty tak blbej a nevíš že ne každej má stejné rozměry všeho a všechny prohlížeče fungují stejně
    obraz sice jde posunout ale ano v tomhle fajtu je to špatně optimalizované (posuneš to o 0,0000houno) měl jsem ten samej problem kvuli Q oknu (muzu si to dát na celou obrazovku že ale prostě... ) ano kopr. Dá se to a v dalších fajtech nejsou Qtabulky nebo je mapa rozměrově jiná a nevadí to jako u tohodle fajtu

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Bez urážek prosím, jinak se bude mazat.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    No už jsem dobýval docela dost a jediný problém je že vypadává plošné omračování jina ok Ale to se stává občas i u kouzel.

Reply to Thread