Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Pár dotazů

Server
    CLA01

Pár dotazů

ahoj
    měl bych opět pár dotazů
    1, dá se někde zjistit jaké jsou nejvyšší lvl hráčů na serveru?? případně jaký nejvyšší lvl máte v gildě nebo jaký jste viděli...
    je určen nějaký maximální limit lvl nebo je to bez omezení??

2, jak je to s body schopností (dovedností) je někde nějaký přehled na jaké úrovni je k dispozici bod?? ze začátku byl nový bod s každou úrovní, potom se občas vynechalo a ted mám dojem že už 2-3lvl jsem žádný neměl - a to jsem malý lvl - jestli to timhle tempem půjde dál tak brzo bude jeden bod na 10 lvl postavy... - kouzla která jsou zobrazena v přehledu jsou finální nebo to ještě pokračuje??

3, technická otázka pro mágy azylu, zjistil jsem že docela nutně potřebuji nějaké kouzlo na zmrazení/znehybnění jednotky nepřítele,
    v úvahu připadá slepota nebo pacifikace - tak nějak se nemůžu rozhodnout který zvolit - potřeboval bych si je ,,osahat" v boji nebo názor někoho kdo už zvolil, ideálně proč tohle, jak je spokojený a jak to kouzlo funguje... vím že to tam je napsaný, ale chtěl bych znát názory, pro a proti...
    vím že je situace u každého jiná a asi záleží i na lvl postavy - osobně jsem ze začátku hodně používal svatyni a strašně se těšil až budu moct používat odplatu (přišlo mi to jako dobrý kouzlo) naopak příkaz velitele a provokování jsem si odemkl jenom z ,,rozmaru" (a protože to je ve skupině zvané taktika) a ted jsou to moje 2 skoro nejpoužívanější podpůrný kouzla a odplatu nepoužívám vůbec a svatyni jenom občas...

P.s. hledám nějakou dobrou gildu která schání kvalitní hráče bez ohledu na lvl.
    nick ve hře konAsa

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj,
    na něco ti snad mohu odpovědět:
    1. zjistit jaký má kdo lvl asi nejde. Nebo spíš max lvl je 30 a potom dostáváš body dračích rytířů, které jsou také rozděleny do levlů ( úrovní), za které dostáváš menší výhody jako plus k primárním statům, pár jednotek, pohyb po mapě...žebříček ale ukazuje jen ty body. musel bys asi najít přímo hráče na mapě a podívat se na jeho profil, nebo mu prostě napsat (já jsem zrovna lvl 30/12) Myslím, že max lvl je 30 a 30 dračích levlů, ale to nevím jistě. (na test serveru je to 100)

2. nevím přesně na kterým lvl dostáváš body schopností, ale na lvl 30 jich máš jen 12. kouzla vidíš všechny.

3.slepota nebo pacifikace? No podle mě rozhodně slepota!! 1. jednotka se nepohybuje směrem k tobe 2. stojí méně many...můžeš mít oboje, ale to není dobrej nápad. záleří který kouzla budeš chtít. 3. já bych rozhodně nevyměnil pacifikaci za hromadnou očistu

Nejčastěji používaná kouzla:
    1. příkaz velitele
    2. spěch
    3. zpomalení
    4. blind
    5. léčení
    v podstatě nic jiného nepotřebuji. plus to, že mám stále sebou 4 oslnivé světlice s blindem a inkvizitora s healem a inkvizicí, což používám tak často jak to jde (taktiku se mi nechce rozepisovat..)

jestli sem napsal něco špatně tak sory...

glhf
    HyNo

Server
    CLA01
    Můžu jen doplnit , že po 30 lvl na test serveru , který má max. lvl 30+100 dračích dostáváš další kouzlo po každým 25 lvl ..takže na lvl 100 jsem měl 16 bodů ve schopnostech.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Osobně doporučuju za mága obě kouzla jak pacifikaci, tak oslepení. Dokážeš tak vyřadit 2 protivnáky v jednom kole + pokud pojedeš zářivé světice, tak dokážeš při troše cviku jet skoro každou bitvu tak, že celá tvoje armáda bude vždy bojovat pouze s jednou skupinou.

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01
    no samozřejmě záleží co kdo preferuje, ale tu pacifikaci fakt nepotřebuješ a navíc ti blokuje hromadnou očistu!! A jestli chceš bojovat rychle a bezestrát tak hromadnou očistu prostě musíš mít.
    I tak můžeš bojovat vždy pouze s jedním (skupiny s minimem jednotek nepočítám) třeba takové zpomalení většinou znamená to samé jako blind a správně zablokovaná jednotka kolikrát vynahradí i několik blindů

Reply to Thread