Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Thread: Záznamy bitev - Belrath

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01

Záznamy bitev - Belrath

SMAZÁNO - quit
    Last edited by Balreth; 10.09.14 at 19:08.

Kedhran's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak to abychom natočili ty týdenní boss fajty

Server
    CLA01
    pěkné, pěkné, pěkné - koukám že jsem si zvolil špatně stranu - léčitelské schopnosti tvých jednotek se vůbec nedají srovnávat s mýma možnostma:-D

P.s. na jaké úrovni máš štěstí?? - tolik kritiků jsem neměl za celou hru...

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Obě frakce mají svoje + a -, azyl má zase serafíny, kteří dokážou tvojí armádu udržet "imuní" vůči kouzlům působícím několik kol a debufům, také gryfové jsou výborná jednotka, s nimy lze udělat spousta high lvl questů během 2 kol.
    Štěstí mám teď na 10% +117% dmg myslím, ale měl jsem už i na 15%. V bitvách vždy využívám navíc spell hrdinství, který dává dalších +11% k šanci na critical.

Server
    CLA01
    Jo azyl není špatnej, ale tvoje strategie je podle mě výhodnější. Můžeš jít v pohodě do smrtících bitev bez strachu z velké ztráty jednotek. Azyl rytíř sice může taky ale namá to jak uhealovat a ztráty jednotek jsou značný....

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Stejný věci jsem jel i za Azyl bezeztrát nebo s minimálníma. Chce to hrát jen jinak, zatímco u necra se musíš snažit, aby žádná jednotka nedostala moc velký poškození a spíš všechny jednotky byli poničené trochu, tak u azylu je to přesně naopak, musíš nepřítele donutit soustředit se na 1-2 jednotky, které mají velkou výdrž, kouzla jako pacifismus, nenávist a posily jsou nutností pro azyl.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Přidána 3 nová videa. .-)

Server
    CLA01
    No takhle jsem o tom neuvažoval... ale je pravda, že se mi vždycky bojuje líp proti nepříteli který má 3 nabouchané jednotky než proti někomu kdo má místo toho milion slabších. Posily to je ta schopnost co mi chybí....

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01
    Já mám prostě radši Azyl
    třeba Mavrog quest můžeš splnit ve třetím kole bezestrát
    chtěl sem natočit video mého xp speed farmingu. ale potýkám se s technickými problémy (( všechny důležíté questy do dvou hodin. později můžu doplnit kolik to hodí xp...
    btw pacifismus, nenávist ani posily nepoužívám/ nemám )))

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Když se tu bavíte o Azylu, zajímalo by mně rozložení dovedností u Klerika, mohl by sem někdo nějaký hodit?

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast