Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 31

Thread: Záznamy bitev - Belrath

Server
    CLA01
    nějak nepřibývají nová videa, plánuješ ještě nějaký zvěřejnovat?? jestli ti došli nápady, tak bych (a možná i jiní) ocenil nějaké video s jiným složením armády nebo z PvP...

P.s.
    přes jaký prográmek nahráváš videa?? napadlo mě že bych taky něco zveřejnil za mága azylu - ale ještě jsem nic nenahrával...

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Mám v pánu natočit coop bitvy na týdenních bosech, ale čekám na nový týden (zítra), kdy se mi respawnou. Jestli máte někdo zájem o nějaké spešl kombinace jednotek za necro, tak mi je sem napište. .-) PvP natáčet nebudu, dokud ho nedají dokupy a nevybalancují, v tuhle chvíli se TO nedá nazvat PvP. Jinak veškerá vide natáčím přes program Bandicam.

Server
    CLA01
    zajimava videa co se tyce inspirace jak zachazet s upiry.. respektive spise jde hlavne o build jako takovy.. vsechny artefakty do utoku + obrany, stesti a mozna decentne ducha

musim uznat ze zajimavou kombinaci je i vyuzivani toho kouzla u spekter pak jednotka upirum nevraci coz jsem te tam moc nevidel delat ale zatim jsem to zkoukaval dost narychlo

tak jak tak zajimava varianta pro valecniky jako nekro mag zase musim uznat ze je hodne preboosteny dat pavouckovi vampirizmus protoze pak dochazi k tomu ze kazdy fyzicky utok na jednotku dopadne prvnim utokem pavouka z ktereho kupodivu saje pote utokem jednotky a potom pripadne oplacenim pavouka z ktereho uz nesaje.. + samozrejme odbehnuti a sani streleckym utokem

s upirama jsem mel vzdy potize a byla to pro me jen jednotka na odstrel ktera at uz byla v libovolnem mnozstvi behem chvile mi umrela (upiri i lordove)hold asi slabe artefakty na utok a obranu coz vyrazne meni jejich pouzitelnost

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Fígl v hraní s upírama je v tom, že žádná skupina nesmí dostat příliš velké poškození, takže člověk musí popatrně volit, kam upíry pošle. Pokud je někdo pošle příliš dopředu, kde navíc v tom kole budou na dosah útoku několika nepřátel, tak je zle (ovšem to platí téměř pro všechny jednotky). Je třeba každou skupinu upírů držet na více než 70% počtu, jakmile jsou příliš oslabeni, tak těžko získávají životy z5. Také jak řikáš, útok a crit dělá u upírů hrozně moc, čím větší útok a větší šance na crit, tím rychleji ničí soupeře a také více životů obnoví za útok. V současné době není při kritu pro mě problém obnovit si jedním útokem až 20 upírů a to zatím nemám artefakty podporující speciálně upíry.
    Co se týká kouzla nemotornost (speciální kouzlo specter), tak dříve, jak sis správně všiml ve videích, jsem ho moc nepoužíval, protože k němu nebyl ani moc důvod, nepřítel nebyl tak silný, abych si nemohl dovolit nějakou tu ránu schytat a radši jsem dával se spectrama útok, abych nepřítele rychleji porazil. Nyní však, když bojuji proti skupinám co mají 20-30K poškození, ho využívám stále. V kombinaci s upíry je to opravdu skvělá kombinace, pokud soupeř neoplácí útok nebo nemůže dávat třeba stuny, tak si lehce "nasekám" z5 svoje upíry. .-)

Server
    CLA01
    prosimte balrethe poradil bys co za nekromanta na smrtici boje moc dekuji
    Last edited by surturus; 02.09.14 at 20:46.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Myslíš mága? Pokud ano, tak dobrý kombo jsou lichové + 1-2 lamasu jako tank. Lichové většinu toho sudnají z dálky a když obojí vylepšíš tak lamasu mají perfektní plošnou redukci -25% útok nepřátel a jejich plošná nákaza také není k zahození zvlášť na silné cíle když arcilichové použijí svoji speciální abilitu na -30% odolnost na temnou magii .-) Také dost často se hraje 5x snovačka.

Server
    CLA01
    parada moc dik mam to podobne tak uplne tak marnej nejsem a jeste kdyby neakej mag z nekropole poradil po jaky kouzla davat bodiky at si overim jak moc spatny to semnou je

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Topic smazán, končím s hrou a tak tady nebudou přibývat žádná další ukázková videa, všechny stará videa jsou stále dostupná na webu cechu TheMaestro.

Server
    CLA01
    Ale, teď jsi mě docela překvapil

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Balreth View Post
    Topic smazán, končím s hrou a tak tady nebudou přibývat žádná další ukázková videa, všechny stará videa jsou stále dostupná na webu cechu TheMaestro.
    No pochybuju, že si toho zrušení "komunitní manažér" všimne. Ale díky za tvojí práci.

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast