Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 31

Thread: Záznamy bitev - Belrath

Kedhran's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hrabi88 View Post
    Když se tu bavíte o Azylu, zajímalo by mně rozložení dovedností u Klerika, mohl by sem někdo nějaký hodit?
    Jedu ted sice do prace, ale zkusim to vytahnout z hlavy ... hromadne ocisteni, posileny sip, zpomaleni a nenavidena vec, to jsou kouzla, kterymi konci kazda ze skol magie. Jinak slozeni mam treba v tuhle chvili 1 sefarin a 4 osl. svetice a 95% boju je beze ztrat (je jedno, jakou to ma bojovou silu, prodluzuje se maximalne doba boje s vyssi obtiznosti). V tuhle chvili jsem 30/1 a i tydenni bosse davame beze prakticky beze ztrat. Snad to pomohlo :-)

Server
    CLA01
    A co rytíř? Nějaký tip na složení armády aby byli i těžký boje bezeztrát? (Průměrná a výš)

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by EmperorElessar View Post
    A co rytíř? Nějaký tip na složení armády aby byli i těžký boje bezeztrát? (Průměrná a výš)
    Rytíř smrti je myslim si jasnej, co se týká azylu, tak mě se osvědčilo jet 2 mnichy, 2 anděly a 2 zářivé světlice.

Server
    CLA01
    Viděl sem tvoje videa a zaujalo mě to vs Mawroc .. proč ti to trvá 6 kol ho zabít?

Tady máš link kde padne do konce 2 kola, navíc rytíř je mnohem silnější než mág, takže bys to měl zvládnout taky, ti 2x critnou lichové a je dole ne, se tam zbytečně plácáš s upírama.
    http://youtu.be/Ko_Cf7PgL4M

Tu obranu campu bys dal líp s 6x lich.

Deava video nejde přehrát máš ho jako soukormý. Jinak na tydenní bossy sou ty upíři dobrý ale stačily by ti 2x Spectra + 4 Upíři.
    Last edited by Desper; 25.08.14 at 10:01.

Server
    CLA01
    Hele hoďte sem někdo zkušenej taky nějaký videa za azyl prosím....

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Desper View Post
    Viděl sem tvoje videa a zaujalo mě to vs Mawroc .. proč ti to trvá 6 kol ho zabít?

Tady máš link kde padne do konce 2 kola, navíc rytíř je mnohem silnější než mág, takže bys to měl zvládnout taky, ti 2x critnou lichové a je dole ne, se tam zbytečně plácáš s upírama.
    http://youtu.be/Ko_Cf7PgL4M

Tu obranu campu bys dal líp s 6x lich.

Deava video nejde přehrát máš ho jako soukormý. Jinak na tydenní bossy sou ty upíři dobrý ale stačily by ti 2x Spectra + 4 Upíři.
    Nepochopil jsi smysl videí, mě nejde o to ukázat jak jde vše dát co nejrychleji... Klidně se budu "plácat" v bitvách ještě více, pokud to bude třeba, aby byla vidět ta hra, za 2 kola s lichama, co na tom komu ukážeš? že umíš střílet z dálky?
    Tohle jsou videa hlavně pro nové hráče, aby se podívali, že je možné dávat i smrtící hrozby snadno a bezeztrát. Tohle není žádný "ego boosting" topic, kde chci ukazovat jak jsem skvělej a dám vše za 1 kolo, z toho si nikdo nic neodnese, ale ty si takový topic klidně založ...

Btw dík, za tu Daevu, už by to mělo být správně.
    Last edited by Balreth; 25.08.14 at 11:41.

Server
    CLA01
    Tak pokud by chtěli nováčci bojovat 8 minut místo 2 minut, tak beze všeho, tos jim ukázal. Jaký má smysl ukazovat 7x to samé? 1-2x možná, ale 7x? Pokud děláš videa pro nováčky tak by asi bylo lepší ukázat i jiné taktiky a jiné jednotky ne?

Nic zakládat neplánuju, jěště by to nerflnuly a co pak Třeba jak udělat 800k expy za hodinu bez úkolů a další triky.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Trochu všímaví hráči si na videích můžou všimnou různého využívání spellů, využívání terénu, rozestavění jednotek, volby cíle atd atd. Z videa jaké ty tu popisuješ by viděli 5-6x lich jak každý jednou vystřelí na Mawroga, velice přínosné...
    Každý boj je trochu jiný a proti úplně jiné skupině jednotek, ale nedivím se, že ty sis toho nevšiml. Každopádně kritiku bys zvládal, tak co teď něco udělat místo jen keců? Teda něco víc, než si nakoupit pár barviček. .-)

Server
    CLA01
    Nebuď takový trdlo. S timhle přístupem už ti příště nikdo nic neporadí, já teda rozhodně už nic Tvoje rady po netu sou taky něco, ty si hodně krutopřísnej týpek.

Tvůj best of:
    "Pokud jsi takto špatný hráč, tak tam zatím nechoď.."

Holt dobrá rada nad zlato.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Nevím o tom, že bych se tebe kdy o nějakou radu prosil. Až budu chtít poradit od nějakýho nafoukanýho ňoumy, tak ti určitě dám vědět. A teď už přestaň za***** forum svýma řečma, který nemají s topicem nic společnýho. Bež si na svůj test server a zůstaň si tam. .-) Aź přeneseš svoje nafoukaný řečičy do praxe a uvidím tady od tebe nějaký solidní návod, nebo záznamy bitev, kde bude moct hráč vidět víc než jen to, že lich je skutečně střelecká jednotka... pak můžem zas dát o něčem řeč. I tak tu zůstane pořád jeden velký rozdíl, já to dělám pro komunitu, ty bys to udělal leda tak pro své pošramocené ego. .-)

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast