Results 1 to 4 of 4

Thread: artefakty

Server
    CLA01

artefakty

Jak to jest z tymi artefaktami. Chciałem zbierać zbroję pretorianina. Myślałem, że skoro w opisie jest, że ileś tam % podnoszą statystyki kuszników to siła bojowa bohatera będzie lepsza. Jednak gdy założyłem inny artefakt, który nie podnosił parametrów poszczególnych jednostek ale jedynie moc czy bohaterskie wsparcie, to siła bohatera dość znacznie wzrastała.
    Czyli, nie warto zbierać całych kompletów, lepsze są różne artefakty?
    Artefakty, które w opisie nie mają dodatkowych % dla poszczególnych jednostek są lepsze niż takie które dodają ogólną siłę bojową?

Server
    CLA01
    sety sa dobre, ale wyzszym lv, sam mam dosc wysoki i mam rozne artefakty ktore podnosza stats bohaterowi bo gram klerykiem. I tak, najlepiej ladowac w SB i wtedy łatwiej sie gra.

Server
    CLA01
    Przed 30 levelem nie warto zbierać żadnych kompletów, chyba że poszczególne części byłyby rzeczywiście lepsze od niezestawowych artefaktów.
    Siła bojowa w największym stopniu zależy od mocy i obrony stworzeń, więc artefakty, które to dodają, dadzą największy boost do SB. Artefakty, które dają dodatkową siłę dla poszczególnych jednostek są dobre, ale te procenty nie zastąpią obrony i mocy stworzeń.

Przykład:
    Jestem rycerzem, używam głównie płomieni, noszę taki artefakt - http://prntscr.com/4ebkl3
    Dodaje on siłę ataku moim płomieniom, jednak oprócz tego daje magię i bohaterskie wsparcie. Bez wahania wymieniłbym go na wysokolevelową ozdobę dla rycerza (dającą moc i obronę stworzeń), ponieważ da mi to o wiele więcej niż 8% siły ataku

Edit:
    @down:
    Bardzo rzadkie, ale nie nieosiągalne
    Tu przykład - http://prntscr.com/4a1bok
    Z tą ozdobą miałbym z 70-75k siły bojowej.
    Last edited by Dryblas; 19.08.14 at 16:42.

Drizt's Avatar
    Server
    CLA01
    ozdoby z atakiem/obrona sa bardzo rzadkie, wiec nie ma co sie dziwic ze takie uzywasz..

jesli nie ma jak pakowac w itemki z obrona/atakiem wlasnie przedmioty z % do stworow ktorymi gramy sa najlepszym wyborem

Co nie zmienia faktu ze jezeli mamy do wyboru przedmiot 600/600 i 800/800 lecz ten 600 daje mi 20% do kusznikow gdzie(przy moich statach) jest to dla nich ekstra 1 k ataku biore oczywiscie 600/600

w statach wyjdzie wtedy 800 do przodu jako ze tamta bron byla lepsza o 200 chodz trzeba pamietac ze 800 boostuje o 200 ataku wiecej wszystkim stworom wiec przy graniu na 1 kusznika jest to nie oplacalne i lepszym wyborem byloby 800/800

Wszystko zalezy od stylu gry .. grajac np samymi gryfami % daja wiecej przy pewnej ilosci ataku co sprawia ze gryfy z kazdym kolejnym itemem daja znacznie wiecej SB

a jako ze to elitarna to przy 2-3 itemkach powinno byc 10k (napewno u rycerza)

Dojscie do 60k sily bojowej jest zdecydowanie latwiejsze rycerzem przez to ze wlasnie atak/obrona i ich(jednostek) obrazenia maja najwiekszy wplyw na SB
    Last edited by Drizt; 19.08.14 at 17:52.