Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17

Thread: zapomenutá místa

Server
    CLA01
    je to hodně o randomu na dřívějších lvlech měl jsem takové co jsem dal v pohodě a takové kdy jsem neměl šanci.. vše záleželo na jednotkách

Alexandr's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Teseract View Post
    hraji za mága (v podzemí jsem byl na lvl 16) je pravda že jsem neměl ani slepotu ani pacifikaci - což by dost pomohlo - ale šlo mi o to že mě to s pár základníma jednotkama postavilo proti elitám a šampionům - a když vám takováhle jednotka bouchne do 145 základních nevylepšených tak vám po 2 úderech moc nezůstane, v okamžiku kdy do mě první bouchnul tak posledního vojáka vyhladili do 3 kol, samozřejmě než se ke mě dostali tak jsem je taky potrápil mágem (šampiona jsem dával nejsilnějšim kouzlem 1, elity 4-5) - ale aby to mělo větší vliv na jejich počet tak bych potřeboval tak 20 kol a 2000 many navíc....
    ale to je jedno - už sbírám dílky na další návštěvu - tak jsem zvědavý jak to dopadne

P.s. Kedhrane - můžeš hodit nějaké video z bitvy?? rád bych viděl jak s jednotkama azylu dáváš 2x silnější armádu bez ztrát...
    To video mas na tech strankach, o kterych psal vyse Hrabi88 - cech BadGirls... vyber to video na lv 23 klerik... boss fight cca 19000 vs 32000...

Server
    CLA01
    Hraji za mága, ztráty mam také minimální, tedy když nebudu počítat posledních 15hodin se zakaldníma jednotkama kdy bojuji s urychlením boje.
    Souhlasím tady s kolegy, nauč se lépe taktizovat, asi to zní tvrdě, ale bez taktické zdatnosti budeš dostávat vždy na zadek, promejšlej tahy nechoď hned na steč apod.
    Případně si postav elitní jednotky místo jít do boje jen se zakladem.

Server
    CLA01
    Bad Girls a další nemají pravdu. První podzemí na lvl 19 rozhodně nebyly ok bitvy ale po úvodních posilách jsem měl samé smrtící a jednu vážnou. Poté zas jednu vážnou a pak 2 průměrné, smrtící a bosse. Po shlédnutí videí Belratha a díky dalším radám jsem sice bosse dal s velice malou ztrátou jednotek, ale bez nich by to rozhodně nebyla žádná sranda - to jen k tomu že první podzemí je ok. Evidentně se to řídí levelem.

Server
    CLA01
    Poprvně jsem byl v podzemí na (asi) 12 úrovni s nekro-bojovníkem vykostěn proti hydře na smrtící úrovni. Podruhý jsem byl na 16 a s jednou opravou proti bossovi jsem to dal. A od tý doby už to jde na poprvně.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Balreth View Post
    Teseract, vážně začni místo hledání výmluv se soustředit spíš na svoji hru a to co děláš špatně...
    1) nemít ani slepotu ani pacifikaci za mága? větši chybu už snad udělat nemůžeš
    2) nechat si 3kola mlátit silného protivníka do jedné a té samé skupiny? pojem stáhnout se neznáš?
    3) na další mapu nechoď dokud nezlepšíš svoji hru, dopadlo by to úplně stejně...
    Z toho co píšeš a z tvého obrázku vidím, že jsi měl ještě docela snadné podzemí, bývají i o dost horší.

hraju jak umim a hru se učím za pochodu, dělám chyby a snažím se je napravovat (proto jsem napsal že hledám cech zkušených hráčů který se nebojí přijmout malý lvl)
    celou dobu hraju v PVE se základníma jednotkama a nemám s tím nejmenší problém (do úrovně průměrná) obtížnější nepotkávám a dávat je nechci protože každý boj mě stojí cenné jednotky, proto jsem nepotřeboval kouzla na omráčení a potom jsem čekal až mi s novým lvl daji bod abych si mohl jedno vybrat.. díky seznamu co jsi zveřejnil se mi zalíbil paladin s odplatou před útokem - řikám si že to se mi hodí - tak celý den schánim krystaly abych je mohl naverbovat až jsem zjistil že pro ně nemám uplatnění - tak jsem přešel na ostrostřelce a dva dni shromaždoval krystaly na jejich verbování - spokojenost s nima veliká do doby než jsem viděl v boji světlice - ted se rozmýšlím jestli se mi chce dalších několik dní schánět surky na jejich postavení a verbování...
    2,myslíš že jsem bojoval proti jedné jednotce tak že jsem se k ní postavil a nechal se mlátit?? s tím co jsem měl k dispozici nešlo vyhrát (jim stačilo na smazání mé armády 12-15 úderů - já bych potřeboval 40-50 - tuhle propast žádnou slepotou nesmažeš - dál nemá cenu se o tom bavit...

původně jsem chtěl ukázat na jistou nelogičnost v podzemí (hráč lvl 8 dostane inkvizitory hned na začátku a hráč lvl 16 dostane pár knězů a hned jako druhýho soupeře dostane nejsilnější skupinu v podzemí (vyjma bosse který zas o moc silnější nebyl), tím pádem zbytek podzemí neměl cenu - kdyby místo toho druhýho protivníka byl snadný co byl až na konci tak neřeknu ani slovo

Quote Originally Posted by Alexandr View Post
    To video mas na tech strankach, o kterych psal vyse Hrabi88 - cech BadGirls... vyber to video na lv 23 klerik... boss fight cca 19000 vs 32000...
    zminované video jsem nenašel - poslední video je z lvl 18 v sokolim vrchu

Quote Originally Posted by ShadowSheepCZ View Post
    Hraji za mága, ztráty mam také minimální, tedy když nebudu počítat posledních 15hodin se zakaldníma jednotkama kdy bojuji s urychlením boje.
    Souhlasím tady s kolegy, nauč se lépe taktizovat, asi to zní tvrdě, ale bez taktické zdatnosti budeš dostávat vždy na zadek, promejšlej tahy nechoď hned na steč apod.
    Případně si postav elitní jednotky místo jít do boje jen se zakladem.
    já se nebojim o své taktické dovednosti - v pve problém nemám - jediný problém jsem měl v podzemí při výše popsané situaci....

Server
    CLA01
    tak konečně další podzemí a zde je výsledek boje s bossem (vážná hrozba 20k vs.29k)
    http://postimg.org/image/hym9rudtf/
    sedla mi mapa i jednotky - i když ta odplata před útokem u hydry je fakt hnus.....

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2