Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: zapomenutá místa

Server
    CLA01

zapomenutá místa

ahoj
    jsem ve hře docela nováček a chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně zapomenutých míst..
    je pravda že první návštěva je nejsnadnější a potom s každou další návštěvou se to ztěžuje??
    je podzemí pokaždý stejný nebo se to mění?? nebo je to daný - první návštěva, takováhle mapa, druhá návštěva - jiná mapa atd..
    nebo to funguje podle lvl postavy?? je rozmístění armád soupeře náhodné nebo pevně dané??

proč se ptám??
    dneska jsem tam poprvé byl a samozřejmě jsem dostal po tlamě, kdybych prohrál tak nějak rozumně, tak to vezmu v pohodě, řeknu si - jo kdyby jsi tohle udělal jinak a tady zvolil tohle kouzlo tak jsi mohl vyhrát - ale už při prvnim pohledu na mapu mi bylo jasný že tady si absolutně neškrtám... navíc i kdybych vyhrál jeden zápas tak v dalšim mi ten zbyteček rozseká..
    proto se chci zeptat jestli má cenu se snažit dát znova dohromady mapu nebo se na to úplně vykašlat....

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Pokud jsi takto špatný hráč, tak tam zatím nechoď dokud se nezlepšíš, zapomenutá místa jsou docela výzvou a jsou pokaždý stejně těžká, ale čím jich člověk projde víc, tím už lépe ví jak na ně a přijde mu to čím dál lehčí. Aspoň trochu dobří hráči zapomenutá místa dávají v pohodě.

Hrabi88's Avatar
    Server
    CLA01
    Koukni se SEM, je to takový krátký čtení od cechu "Bad Girls" ohledně Zapomenutých míst.

Jinak u většiny NPC jsou nějaký jednotky, který si můžeš vzít, když je porazíš. Ale chce to u toho hlavně přemejšlet, neexistuje žádnej návod, díky kterému by jsi to prosekal. :-)

Kedhran's Avatar
    Server
    CLA01
    Obcas jsou lehci, obcas tezsi. Zalezi i na tom, jakej mas class a co muzes dostat v ZM za jednotky. Obecne, pokud tam mas moznoszlt mit range jednotky, je boss lehci. Bez range to muze byt sakra porod, ale i bez range a s polovicni silou nez boss se to da dat, pokud se s tim krapet piplas a myslis hodne dopredu.

Server
    CLA01
    no tak k tomu jak špatný jsem hráč.. jsem na lvl 17 (v podzemí jsem byl na 16) a při boji s jsem si zpřístupnil odměnu za ,,zkrvavený nos" což je tuším první prohra v bitvě za celou hru...
    na video jsem koukal a myslel jsem že to půjde.... nejvíc se mi líbilo jak to procházel na lvl 8 a hned dostal inkvizitory, já to procházel na lvl 16 a dostal jsem pár lučištníků a kněží.. první bitva: úroven slabá - prošel jsem bez ztráty vojáka a otevřel jsem si +-85 strážců (na lvl 16 mám 145 míst)
    druhá bitva: úroven vážná
    mě se 420 základníma jednotkama to postavilo proti 350 základním jednotkám, 75 elitním a 25 šampionům - rozdíl v hodnotě něco kolem 3000 - což vypadá hratelně - do doby než elity a šampioní zaútočili a vzali mi 40-50 jednotek na ránu:-d

Server
    CLA01
    Ahoj, já sem byl první ZM dneska na 18 lvlu rytíř a dal sem to vcelku napohodu. Nabral sem první jednotky, pak fight o druhý, pak fight o třetí, fight o čtvrtý sem vynechal a šel rovnou na bosse, protože skupina ostrostřelců by mi za takový ztráty nestála. Dostal sem strážce, pretoriány, světice a kavalíry a finální boj měl boss o 500 síly armády navíc.

Server
    CLA01
    hodim sem obrázek podzemí tak jak jsem skončil - jenom lituju že jsem si nevyfotil armády který spolu měli bojovat...
    [img=http://s12.postimg.org/4qllnznux/1_podzem.jpg]
    stačilo prohodit 2 armády (a odměny) a to podzemí bylo docela hratelný - navíc odměna za ten 9200 boj byla 23 rytířů světla, za ten snadný dole 27 rytířů + necelá 100 střelců...
    P.s. se zbytkem armády jsem ze srandy zkusil bosse a moje bojová síla byla 4800 - takže reálná hodnota armády se pohybovala kolem 1500...
    Last edited by Teseract; 21.08.14 at 07:32.

Kedhran's Avatar
    Server
    CLA01
    Nikde jsem neviděl, jestli jsi mág nebo rytíř. Já za mága mám běžně už teď BS na bosse 20k .vs. 40k+ a dá se to uhrát celkem v klidu. V podzemí během průchodu mají kolikrát moby o polovinu vyšší BS a většinou beze ztrát. Ty mapy jsou pro mága fajn, jelikož jsou dost dlouhé a než se ke mně něco dostane, je to většinou už dost zdecimované.

Server
    CLA01
    hraji za mága (v podzemí jsem byl na lvl 16) je pravda že jsem neměl ani slepotu ani pacifikaci - což by dost pomohlo - ale šlo mi o to že mě to s pár základníma jednotkama postavilo proti elitám a šampionům - a když vám takováhle jednotka bouchne do 145 základních nevylepšených tak vám po 2 úderech moc nezůstane, v okamžiku kdy do mě první bouchnul tak posledního vojáka vyhladili do 3 kol, samozřejmě než se ke mě dostali tak jsem je taky potrápil mágem (šampiona jsem dával nejsilnějšim kouzlem 1, elity 4-5) - ale aby to mělo větší vliv na jejich počet tak bych potřeboval tak 20 kol a 2000 many navíc....
    ale to je jedno - už sbírám dílky na další návštěvu - tak jsem zvědavý jak to dopadne

P.s. Kedhrane - můžeš hodit nějaké video z bitvy?? rád bych viděl jak s jednotkama azylu dáváš 2x silnější armádu bez ztrát...

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Teseract, vážně začni místo hledání výmluv se soustředit spíš na svoji hru a to co děláš špatně...
    1) nemít ani slepotu ani pacifikaci za mága? větši chybu už snad udělat nemůžeš
    2) nechat si 3kola mlátit silného protivníka do jedné a té samé skupiny? pojem stáhnout se neznáš?
    3) na další mapu nechoď dokud nezlepšíš svoji hru, dopadlo by to úplně stejně...
    Z toho co píšeš a z tvého obrázku vidím, že jsi měl ještě docela snadné podzemí, bývají i o dost horší.

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast