Results 1 to 8 of 8

Thread: SUPPORT - Czas reakcji na zgłosznie od gracza

Server
    CLA01

Thumbs down SUPPORT - Czas reakcji na zgłosznie od gracza

Czy jest jakiś przewidziany czas udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy? Od tygodnia zero reakcji Czy ktoś to w ogóle czyta?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    nie spodziewaj sie reakcji ..serwer nie sa w stanie normalnie postawic a ty chcesz by tobie suport odpowiadal ??

Darksea's Avatar
    Server
    CLA01
    support powinien ci odpisać w kilka dni, mi odpisał po 2, ale nie ustalono ile ma czasu na odpowiedz, wiec zależy to od natłoku pracy, ale zapewne odpiszą jak tylko będą mogli.

Server
    CLA01
    Dzięki bardzo za odpowiedź. Zobaczymy, czy w ogóle odpiszą. Gra siada na całej linii. Grałam w różne gry on-line, ale z taką sytuacją się jeszcze nie spotkałam.

Server
    CLA01
    Jolantha ja również grywałem w inne gry i takiego bajzlu jeszcze nie widziałem ale ta gra powstaje dopiero co jedynie może to wszystko usprawiedliwić choć cierpliwość gracza nawet fanatyka M&M możemieć swoje granice pozdrawiam all graczy

Server
    CLA01
    tak, niech moc będzie z NAMI ;-)

Darksea's Avatar
    Server
    CLA01
    temat do zamknięcia

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Zwróćcie uwagę, że gra wyszła z fazy zamkniętej bety bardzo niedawno, a ilość otrzymywanych przez nas zgłoszeń jest ogromna. W związku z czym czas oczekiwania na odpowiedź może zostać wydłużony. Staramy się odpowiadać na wszystkie wasze zgłoszenia najszybciej jak to możliwe. Docelowo chcemy, aby czas oczekiwania na odpowiedź nie przekraczał 24 godzin.

Pozdrawiam i zamykam wątek