Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 40

Thread: Kleryk Umiejetnosci i skład

Server
    CLA01

Kleryk Umiejetnosci i skład

Siemka mam kleryka 20 i mysle teraz nad tym jaki zrobic sobie sensowny zkład. Chodze narazie z 2x blaski 1x plomienie 1x lucznicy oraz 1x kawalerowie. Nie wiem czy to jest dobry czy zly sklad ale zapewne nie za dobry. Ktos by mogl mi dac cynk jaki jest na takim lvl dobry skladzik. I co do umiejek na kleryka mam all swiatlo oraz 3 skile w pierwotna i 1x w los. Nawet fajne sa bo mam dobre ataki, sle sie zastanawiam czy to dobrze jest zrobione moze powinienem zrobic calkiem cos innego ? Pisac czekam na odp ;p

Server
    CLA01
    5x płomień

Server
    CLA01
    jak wyżej
    oślepienie rządzi.

haha1480's Avatar
    Server
    CLA01
    ja mam 4 płomienie i 1 serafa

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by crouussant View Post
    Siemka mam kleryka 20 i mysle teraz nad tym jaki zrobic sobie sensowny zkład. Chodze narazie z 2x blaski 1x plomienie 1x lucznicy oraz 1x kawalerowie. Nie wiem czy to jest dobry czy zly sklad ale zapewne nie za dobry. Ktos by mogl mi dac cynk jaki jest na takim lvl dobry skladzik. I co do umiejek na kleryka mam all swiatlo oraz 3 skile w pierwotna i 1x w los. Nawet fajne sa bo mam dobre ataki, sle sie zastanawiam czy to dobrze jest zrobione moze powinienem zrobic calkiem cos innego ? Pisac czekam na odp ;p
    w skilach przyspieszenie podstawa + spowolnienie(na lucznikow itp.)
    przyspieszenie rzucasz na plomienie i mdlisz wszystko na mapie i konczysz kazdy oddzial pojedynczo
    brakuje mi troche punktow na pacyfikacje to tez do tej kombinacji dobry uklad

FeaR's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by haha1480 View Post
    ja mam 4 płomienie i 1 serafa
    I problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
    Fahye | Nekromanta

Server
    CLA01
    On ma 20 level. Jest daleko od zapełnienia sobie slotów płomieniami. Weźcie to pod uwagę przy proponowaniu taktyk...

IMO na ten moment masz całkiem niezłe wojsko, możesz spróbować podmiany łuczników na trzecie blaski. Kawalerowie oczywiście jako tanki. Stopniowo wymieniaj kolejne blaski na płomienie.

Server
    CLA01
    a czy podacie mi jakis dobry sposob na pokonanie bossa sandro w pojedynke? czy lepiej robic go z kolega?

Server
    CLA01
    ja gram 4x plomien + inkwizytor i jest miazga,

Server
    CLA01
    na co ci inkwizytor ?? u maga ??

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast