Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 40 of 40

Thread: Kleryk Umiejetnosci i skład

Radziulo's Avatar
    Server
    CLA01
    Ktoś wymyślił jakiegoś fajnego builda? Mam coś takiego: 27lv, 14pkt do rozdysponowania i:
    1. Prawość
    -Paląca tarcza, przekleństwo, zmierzam do rozbłysku
    -Odsiecz i oślepienie
    2. Światło
    -Leczenie jedno i 2
    -Sanktuarium i pacyfikacja
    -Czystość
    3. Pierwotna
    -Wzmocniony promień i eksplozja
    -Piętno duszy (mój faworyt-mimo podniesienia kosztów many po prostu wymiata).
    4. Atak
    -Szarża
    Do sztuki wojennej i obrony nic nie dodałem.
    Mam jeszcze jeden ptk umiejętności wolny + pkt z 30lv ale to w przyszłości. Zastanawiam się nad zemstą gdyż moja taktyka przewiduje raczej zbieranie cięgów przez niebianki i atakowaniu zza pleców płomieniami. Ustawienie inkwizytorzy, 2x płomienie, 2x niebianki. Leczenie głównie za pomocą zwojów. Jakieś sugestie/porady?

Sille's Avatar
    Server
    CLA01
    Wzmocniony promień i eksplozja chyba już tylko na pvp albo dużo słabsze mobki. Zamiast tego idę na rozbłysk i zawieszenie w czasie - to ostatnie dość tanie.
    Rozproszenie + czystość, na boski i ew. graczy.
    Posiłki na anioły, skoro nie ma leczenia, można ograniczyć straty nieco.
    Rozkaz wodza, zawsze dodatkowe damage i ew. można przelecieć mapę szybko z szarżą. Dobrze działa z posiłkami i miazgą.
    Przydałaby się kara masowa, ale to 2 punkty umek za jedną (dzielony cooldown),

Jak blokujesz niebiankami, pomyśl o płomiennej tarczy - niby mały damage, ale przy dobrych wiatrach x9 (3 blokowanych przez 3 rundy), a teoretycznie i x27.

Tarcza niebianekk w końcu działa poprawnie, niecały tysiąc na sztukę, więc trochę postoją mimo braku leczenia. Zwłaszcza z posiłkami, które też zwiększają siłę tarczy.

Radziulo's Avatar
    Server
    CLA01
    Taki suplement-promień świetnie działa z piętnem duszy. Robiąc sobie trudne bitwy w stojącej wodzie przy blokowaniu hydry i reszty tego syfu tracę max 1 niebiankę (to podstawowe jednostki) tyle, że kupiłem sobie zwoje regeneracji. Trochę działają (3 rundy), są tanie, nieźle leczą i da się je co rundę rzucić także tym zastąpiłem wcześniejsze leczenie a reszta jednostek bez strat

Sille's Avatar
    Server
    CLA01
    Piętno wymiata, zwłaszcza że i podstawowy atak został chyba wzmocniony (na oko dwukrotnie). Też myślałem o regeneracji, ale to na poważne walki, i może po dozbieraniu na dodatkowe sloty.
    Wycwanili się z tym jak w Drakensangu (tam to samo, dodatkowe sloty w ekwipunku za kasę, a podstawowych jak na lekarstwo). Na czymś muszą zarabiać, jeśli zadbają o rozwój gry, to nie mam im za złe.

Co do tarczy aniołków to chyba nawet zaniżyłem, teraz pokazuje mi 2000 tarczy za każdą ulepszoną anielicę - nie mogą na siebie, ale jak masz 2 sztuki, mogą chyba sobie nawzajem dać. Jednemu posiłki (bufor obrażeń), potem wymiana tarcz, i ten bez posiłków dostanie więcej tarczy. Da się tak chyba obyć bez regeneracji, ale jak coś pójdzie nie tak, to straty w kryształach mogą być bolesne. Robi mi się drugi stos akurat, będzie okazja przetestować.

Server
    CLA01
    Moja księga zaklęć na 15 PA:
    prawość (przekleństwo,kara masowa, oślepienie)
    światło (uleczenie oddziałów elitarnych, pacyfikacja,czystość)
    pierwotna (piętno duszy, rozproszenie magii)
    sztuka wojenna (rozkaz wodza)
    atak (szarża okrzyk)
    obrona (zemsta )

Sille's Avatar
    Server
    CLA01
    Obecnie podobnie, zamiast przekleństwa spowolnienie, przy 16 punktach zatrzymanie czasu. Nie umiałem też sobie odpuścić posiłków.

Barat's Avatar
    Server
    CLA01
    A sprawdzał już ktoś, czy leczenie działa na Pretorian, Kuszników, Inkwizytorów, Płomienie itp? Czy tylko podstawowe wersje tych jednostek?

Sille's Avatar
    Server
    CLA01
    Sprawdziłem właśnie i leczenie działa na ulepszonych jednostkach (testowane na inkwizycji).
    Za to wartość tarczy serafów/niebianek nie zwiększa się z ilością jednostek... 1 aniołek czy 15, i tak tarcza wynosi 2000 :/

Server
    CLA01
    genialny jest ten czar "paląca tarcza" zawsze rzucam go na pretorianów. Bez przekleństwa nie ma co grać, już przy -60% potrafią mi wchodzić ciosy krytyczne za 14000 z płomieni nie mówiąc już o -200%

Server
    CLA01
    za to ja nie mam wszystkich czarów z księgi zaklęc pomimo ze je wybrałem za punkty z lvl

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4