Results 1 to 4 of 4

Thread: Jak polepszyć moją siłę bojową? (mag nekro)

Server
    CLA01

Jak polepszyć moją siłę bojową? (mag nekro)

Jestem nekromantą na 21 poziomie doświadczenia i gra czepia się mnie, że mam za mało siły bojowej (12k). Skład mojej armii to: 1x ghule, 2x lisze, 1x lamasy, 1x duchy. Składowa siły bojowej o nazwie "siła armii" wynosi około 5500. Z artefaktów noszę czerep ghula, krew ghula i stopy ghula, kostur jakiś losowy o wartości około 120, pierścień o wartości 100 oraz widmową pelerynę (chyba za fabułę w Nar-Heresh dostałem). Daje to ok. 350 mocy, 500 obrony stworzeń, 80 szczęścia, 1500 magii, 800 bohaterskiego wsparcia i 500 duszy. Co powinienem zmienić, aby zwiększyć moją skuteczność na polu bitwy?

Server
    CLA01
    musisz sie zaopatrzyc w lepsze artefakty ja na 20 lvl mam 16 500 ily bojowej. Jak dla mnie to malo ale caly czas zbieram artefakty i ulepszam eq

Server
    CLA01
    A jaki powinien być stosunek artefaktów dających moc i obronę stworzeń do tych co dają magię i bohaterskie wsparcie? Bo mam mnóstwo "magii", a mocy malutko co widać w pierwszym poście.

Server
    CLA01
    Zmień któryś ze swoich artefaktów, na dający premię do mocy i obrony stworzeń.Wtedy zwiększy się Twoja siła bojowa.Artefakty możesz zmieniać dowolnie według potrzeb.Wybierz sobie kilka i zawsze trzymaj w zapasie.Będziesz mógł wtedy sprawdzić różne warianty podczas bitwy i to co bardziej Ci pasuje.