Results 1 to 7 of 7

Thread: Kilka zagadnień.

Server
    CLA01

Kilka zagadnień.

Opinie, błędy, sugestie: Mapa Czarnolas.

- w dwóch dialogach z dwoma różnymi NPC zauważyłem błąd w pisowni. Występuje słowo "miast" a z kontekstu wychodzi, że powinno być słowo " zamiast". Przepraszam za brak dokładności w tej kwestii.
    - dźwięk występujący w czasie sprzedaży/kupna ekwipunku (zbroje, broń itp.) jest bardzo nie przyjemny dla ucha. Wydaje mi się, że powinien być delikatniejszy.
    - przechodząc z 10 na 11 lvl nie otrzymałem pkt zdolności.
    - myślę, że fajnie by było, gdyby stworzono możliwość ręcznego przesuwania mapy (np. myszką lub strzałkami na klawiaturze)

Wiem, że każda z poszczególnych kwestii, które przedstawiłem powinna się znaleźć w różnych działach, ale chciałem uniknąć pisania kilku wątków, dlatego umieściłem to w tym dziale. Jeśli to błąd to przepraszam.

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    -popieram kwestię przesuwania mapy - żeby gdzieś dojść, trzeba się bardzo dużo naklikać;
    - nigdzie nie znalazłam ściszania muzyki, można ja wyłączyć, ale nie ma możliwości, żeby słyszeć ją w tle, tak, zeby nie zagłuszała innych dźwięków komputera

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Skalion View Post
    Opinie, błędy, sugestie: Mapa Czarnolas.

- w dwóch dialogach z dwoma różnymi NPC zauważyłem błąd w pisowni. Występuje słowo "miast" a z kontekstu wychodzi, że powinno być słowo " zamiast". Przepraszam za brak dokładności w tej kwestii.
    Miast jest poprawną formą, aczkolwiek strzelam, że w tym przypadku jest to literówka.
    - dźwięk występujący w czasie sprzedaży/kupna ekwipunku (zbroje, broń itp.) jest bardzo nie przyjemny dla ucha. Wydaje mi się, że powinien być delikatniejszy.
    Prawy górny róg, obok mapy są trzy ikonki. Ta trzecia (na dole) to ustawienia, tam można ściszyć dźwięk
    - przechodząc z 10 na 11 lvl nie otrzymałem pkt zdolności.
    Nie za każdym razem dostaniesz punkt zdolności
    - myślę, że fajnie by było, gdyby stworzono możliwość ręcznego przesuwania mapy (np. myszką lub strzałkami na klawiaturze)
    Nie byłoby to nawet głupie. Wprawdzie jest mapa (pod przyciskiem M), aczkolwiek gdyby dało się tą główną przesuwać to nie byłoby tak źle

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    Głośność dźwięków akcji i muzyki możesz sobie ustawić w menu ustawień, które Ci się wyświetli po naciśnięciu Esc lub symbolu koła zębatego przy mapce.

Server
    CLA01
    Co do tego słowa to sprawdziłem w słowniku języka polskiego i nic takiego nie znalazłem, dlatego zwróciłem na to uwagę.

A co do dźwięku napisałem, że jest nie przyjemny dla ucha, a nie że jest za głośny. To już wolę na czas kupna/sprzedaży wyłączyć dźwięk, mniej klikania, bo nie muszę do ustawień wchodzić.

A ogólnie dziękuje za odpowiedzi
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    'miast' i 'zamiast' znaczą to samo, z tym, że 'miast' jest formą archaiczną praktycznie nie używaną we współczesnym języku polskim

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Poppysmic View Post
    (...) żeby gdzieś dojść, trzeba się bardzo dużo naklikać (...)
    Zamiast klikać możesz też trzymać wciśnięty przycisk myszy