Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: 30 level i co dalej ?

Server
    CLA01

30 level i co dalej ?

Witam, mam 26 level i tak się zastanawiam czy warto się spieszyć w zaliczaniu fabuły.

Czy po tym jak się ona skończy a mój bohater dobije do 30 level jest co robić w tej grze ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Haerka's Avatar
    Server
    CLA01
    W momencie dobicia 30 poziomu, odblokowują Ci się smocze poziomy, których jest 60. A po fabule są weekly bossy i dzienne questy. Dużo osób bierze się za PvP i tak dalej i tak dalej.
    Dołącz do graczy pokelife! W zamian za rejestrację z mojego linku, gwarantuję pomoc A jeśli nie masz zamiaru grać, to nie bądź cham i dokarm nas!

Nekromantka Vs Głos:
    https://www.youtube.com/watch?v=616Pa2HJJMY#t=435

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    Masz jeszcze 100 smoczych poziomów, dodatkowo po skonczniu fabuły masz tygodniowych bossów dzięki którym można nałapać fajnych artefaktów, i to chyba tyle
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Haerka's Avatar
    Server
    CLA01
    A, nie przypadkiem tylko 60 ? Chyba, że osiągnięcia oszukują. Bo jest achievement na 60 poziom RS. Nic pozatym.
    Dołącz do graczy pokelife! W zamian za rejestrację z mojego linku, gwarantuję pomoc A jeśli nie masz zamiaru grać, to nie bądź cham i dokarm nas!

Nekromantka Vs Głos:

Drizt's Avatar
    Server
    CLA01
    -farmienie itemkow dla tego nizej
    -pvp
    -walki heroiczne dla wlasnej statysfakcji
    -wyprawy
    -pomaganie slabszym
    -Wybranie jednego z rankingu i dazenie do bycia w radzie....
    -Tygodniowi bossowie,chodz szybko sie z nudza .. powinna byc wersja heroiczna tych bossow .. to bylo by wyzwanie ..np taki glos z 500k zycia ktory waliby aoe co 3 tury ^+ cykoply lol
    -Nowa postac po przeciwnej frakcji
    -zapomniane ziemie (zabawa z obeliskami ) na 30 lvlu sporadycznie trafiaja sie ciezkie... zawsze jakies wyzwanie

to chyba tylko tyle..

Edit: no niezly byk ^^^dzieki za poprawke
    Last edited by Drizt; 17.08.14 at 21:29.

Haerka's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak, end gamie przychodzi szybko i jest monotonny. Trzeba samemu sobie cele wyznaczać, by się nie zanudzić

Nekromantka Vs Głos:

FeaR's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Drizt View Post
    -Wybranie jednego z rankingu i darzenie do bycia w radzie
    Darzyć to możesz np. mnie nienawiścią... dążenie to słowo którego chciałeś użyć...

Odpowiadając na pytanie autora tematu: Cały czas w kółko to samo.
    Fahye | Nekromanta

Server
    CLA01
    Endgame to w tym przypadku dosłownie koniec gry. Po 3 tygodniach robienia w kółko daily questów i weekly bossów odechciało mi się grać zupełnie. Albo nastaną spore zmiany w tej kwestii, albo twórcy nie zatrzymają przy swojej grze na dłużej większości ludzi. Jedyne co mnie motywuje to członkostwo w radzie i ulepszanie ekwipunku, ale na tym też raczej długo nie pociągnę...

Server
    CLA01
    Faktycznie,nudy,nudy i jeszcze dochodzi do tego nędzny serwer.

Khorin's Avatar
    Server
    CLA01
    czym są dokładnie te smocze poziomy? maksymalny poziom bohatera jaki może osiągnąć to 30 rozumiem?

Page 1 of 2 1 2 LastLast