Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: paranoja

Server
    CLA01

paranoja

Rozumiem, że to wersja beta ale to już przegięcie co wieczór od jakiegoś czasu nie można grać, Traci się runy, bonusy z kapliczek i fragmenty nie mówiąc o swoim czasie mam warować przy kompie godzinę czy 2 po to żebym mógł zagrać. Porażka Państwo Ubisoft!

Server
    CLA01
    Otóż to.

Server
    CLA01
    kiedy ktoś wkońcu zrobi tą gre do końca a nie wywala cały czas

Server
    CLA01
    bonusy z kapliczek właśnie poszły w pi***. 1 walka rozegrana i serwer śpi. TO NAWET ALFA NIE JEST

Server
    CLA01
    Wersja BETA to powinna być gry a tu mamy jak widać do czynienia z wersją BETA serwerów . Gra ogólnie spoko ale tech support porażka lekka jak nie byliście gotowi na tyle ludzi to trzeba było nie otwierać Beta testów . Cały pic beta polega na tym żeby sprawdzić rozgrywkę , a co wy chcecie sprawdzać jak nawet na pożądny serwer sie nie rzuciliście : szkoda bo gra jest fajna

Server
    CLA01
    żenada ogólnie mówiąc ja przez dwa tygodnie tylko ze trzy razy zagrałem i tyle, z kultowej gry takie jajca se zrobić, normalnie wyrobiliście se opinię
    a jak se to przeczytam "Przygoda czeka! Kliknij na przycisk Graj i wkrocz do fantastycznego świata Ashanu! Nie zapomnij rzucić okiem na nowiny i sprawdzić swojej pozycji w rankingu w portalu Might & Magic Heroes Online. Możesz tu też przeczytać najpopularniejsze dyskusje na forum, odwiedzić sklep, zrealizować kody promocyjne, zaprosić znajomych i znaleźć ciekawe informacje o świecie Might & Magic!" napisane przez Was to mnie skręca ze śmiechu, mówiąc przygoda mieliście chyba na myśli udane LOGOWANIE heh
    Last edited by Ubik; 17.08.14 at 22:08.

Jasna's Avatar
    Server
    CLA01
    Z tego co widzę, administratorzy liczą czas inaczej niż my, może dlatego nie potrafią docenić jego wartości i każą nam czekać najpierw na aktywny przycisk graj, potem na pierwsze miejsce w kilkutysięcznej kolejce, a potem na załadowanie się świata, by następnie wywalić nas na kolejne pół godziny po kliknięciu przycisku 'atakuj', gdy chciałbyś posunąć fabułę naprzód... irytujące :/

Server
    CLA01
    no ja pierdziu dalej nie idzie pograć dziś w tą grę - oj coś mi się zdaje że trza będzie skończyć zabawę z ta gra - tylko żal pozostanie.Ale widzę że problem od rana praktycznie mam podobny jak Jasna i inni to już żenujące jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po co u licha te przerwy techniczne aktualizacje itp a co maja powiedzieć Ci którzy na ta grę już jakąś forsę wydali - chyba ich jasna krew zalewa - nie to strasznie zniechęca przed jakimikolwiek zakupami w sklepie Szkoda bo ta gra padnie jak wiele innych podobnych projektów a dobrze się zapowiadała ((((

Server
    CLA01
    gra fajna ale serwery do dupy... chyba nie przewidzieli tylu osób... szkoda

Server
    CLA01
    tylko polskie serwery nie działają inni mogą grać .... masakra

Page 1 of 2 1 2 LastLast